zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Wt 21, 10:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Adrian Rakowski
PostNapisane: 2011 wrz Pn 26, 16:01 
Administrator

po dobrym meczu Adrian doczekal sie swojego watku na tym forum :)
oto wywiad z jego udzialem

Zostawiliśmy na boisku zdrowie i serce…. i wygraliśmy!
http://www.zaglebie-lubin.pl/news/2011- ... li%C5%9Bmy

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Tytuł: Re: Adrian Rakowski
PostNapisane: 2011 gru N 18, 20:06 
Administrator

hmm... mam mieszane uczucia co do tego postu, ale sie zdecyduje:

o ile to prawda za "forum" z glownej strony:

Cytuj:
Jakub 67
Wsparcie dla Adriana Rakowskiego Napisano: 18.12.2011 11:23

Witam wszystkich,jestem wujkiem Adriana Rakowskiego,zalogowałem się tutaj z powodu wielkiej tragedi jaka spotkała Adiana,wczoraj nagle zmarł jego tato [miał zaledwie 42 lata].Pomyślałem,że -niezaleznie od postawy Zagłębia Lubin-słowa wsparcia ze strony kibiców na pewno dodadzą otuchy Adrianowi w tych trudnych dla niego chwilach.
Bardzo proszę moderatora tego forum,żeby ten wpis dotarł do kibiców.
Wszystkim serdecznie dziękuję.

PostNapisane: 2012 kwi N 15, 20:11 
Administrator

Adrian został wybrany do 11 kolejki przez C+, gratulacje.

PostNapisane: 2012 maja N 06, 18:54 
Administrator

Sezon kończył jako zawodnik podstawowego składu, nie inaczej było w ostatnim spotkaniu, dziś zagrał cały mecz. Adrian Rakowski dołożył sporą cegiełkę do dobrych wyników, jakie w rundzie wiosennej notowało Zagłębie Lubin. Kreatywny pomocnik cięgle się rozwija i już czeka na kolejny sezon, choć zdaje sobie sprawę, że znowu będzie musiał przekonać do siebie trenera.
Piękne zakończenie sezonu na Stadionie Zagłębia…

Adrian Rakowski: - Byłoby piękniej, gdybyśmy tydzień temu wygrali derby ze Śląskiem Wrocław… Jednak należy się cieszyć z tego, jak prezentowaliśmy się przez całą rundę wiosenną, bo po pierwszej części sezonu, chyba nikt nie spodziewał się, że zdobędziemy tyle punktów i zajmiemy 9. miejsce w lidze. Oczywiście mamy w pamięci porażkę ze Śląskiem, ale myślę, że nie zawiedliśmy wiosną swoich kibiców… W ogóle Zagłębie Lubin było najlepszą drużyną drugiej części sezonu i musimy tę formę potwierdzić w kolejnym – wtedy powalczymy już o czołowe lokaty.

Sezon kończysz jako zawodnik podstawowego składu. Jak to będzie w przyszłorocznych rozgrywkach?

- Cieszę się, że trener zaczął na mnie stawiać w ostatnich spotkaniach i myślę, że go nie zawiodłem. W okresie przygotowawczym trzeba będzie jednak od nowa budować swoją pozycję w drużynie, można powiedzieć, że każdy z nas będzie miał u trenera czystą kartę…

Motywacji do ciężkiej pracy chyba nikomu z Was nie zabraknie. Wiosną Zagłębie grało ładnie i skutecznie, co świadczy, że możecie w przyszłym sezonie grać o wyższe cele…

- Motywacji nikomu z nas nie brakowało i w tym sezonie, szczególnie w rundzie wiosennej. Nawet jak już zapewniliśmy sobie utrzymanie, to nikt nie odpuszczał. Graliśmy o jak najlepsze miejsce.

http://www.zaglebie-lubin.pl/news/2012- ... em-trenera

PostNapisane: 2012 maja N 06, 20:05 
TROLL
TROLL

Oby tak dalej , powodzenia !

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 13:28 
Moderator

Rakowski na dłużej w Zagłębiu

Cytuj:
Klub przedłużył umowy ze swoimi utalentowanymi zawodnikami: pomocnikiem Adrianem Rakowskim i bramkarzem Konradem Forencem. Na mocy nowych kontraktów piłkarze związali się z Miedziowymi na kolejne trzy sezony.

Adrian Rakowski trafił do Zagłębia Lubin jesienią 2007 roku z juniorskiej drużyny Vitrosilicon Iłowa. Grał w juniorskich drużynach Miedziowych (Mistrzostwo Polski 2009 r.), Młodej Ekstraklasie (Mistrzostwo Polski (2010 r., 2011 r.). Adrian czynił postępy i docenili to trenerzy pierwszej drużyny, włączając go do szerokiej kadry. W ekstraklasie „Raku” zadebiutował w sezonie 2010/2011, w wygranym 3:1 meczu 15. kolejki z Lechią Gdańsk (w 80. min zmienił Przemysława Kocota). Dotychczas rozegrał 21 ligowych spotkań, szczególnie dobrze prezentował się w końcówce ubiegłego sezonu – Rakowski zrobił olbrzymie postępy pod okiem trenera Pavla Hapala i udowodnił, że drzemie w nim spory potencjał.

Źródło: Zagłębie Lubin SA

PostNapisane: 2012 lip N 01, 08:39 
Moderator

Adrian Rakowski: Udowodnię trenerowi swoją wartość

Cytuj:
Utalentowany pomocnik będzie grał w Zagłębie Lubin przez najbliższe trzy sezonu, bo w czwartek klub przedłużył z nim kontrakt. Wczoraj Adrian Rakowski zagrał w wygranym przez Miedziowych 3:2 sparingu z Banikiem Ostrawa, więc zaraz po meczu zaprosiliśmy „Raka” na krótką rozmowę…

Zwycięstwo w sparingu u progu okresu przygotowawczego, to niezły początek.
Adrian Rakowski: - Przed nami szereg meczów kontrolnych i miło zacząć przygotowania od zwycięstwa. Graliśmy z wymagającym rywalem, bo z czeskiej ekstraklasy. Obu drużynom najcięższe warunki postawiła pogoda, upał dawał się we znaki. Myślę jednak, że mimo wszystko spotkanie nie wyglądało źle.

W czwartek Zagłębie Lubin przedłużyło z Tobą kontrakt, więc motywacji do pracy Ci nie zabraknie.
- Podpisałem z Zagłębiem umowę na kolejne trzy lata i jestem bardzo szczęśliwy, bo chciałem zostać w tym poukładanym klubie, w którym mam szansę się rozwijać. Mam nadzieję, że i po upływie ważności tego kontraktu, Miedziowi zaproponują mi kolejną umowę. Czuję się związany z klubem.

Wychodzi na to, że trener widzi Cię w składzie na kolejny sezon?
- To dla każdego piłkarza bardzo ważne, mieć świadomość, że trener będzie na Ciebie stawiał. Gdyby nie zaufanie szkoleniowca, to pewnie nie podpisałbym tego kontraktu. Wiosną pokazałem, że warto na mnie stawiać, ale teraz przygotowujemy się do kolejnego sezonu i na kolejnych obozach będę musiał udowodnić trenerowi, że należy mi się pierwszy skład. Każdy z nas ma „czystą kartkę” u trenera.

Źródło: Zagłębie Lubin SA

PostNapisane: 2012 paź N 21, 20:14 
Administrator

Piłkarz Zagłębia Lubin: Śląsk Wrocław to nasz odwieczny rywal

Adrian Rakowski został zmieniony w meczu z Lechem już 32. minucie i nie z powodu kontuzji. Pavel Hapal chciał dokonać roszady w ustawieniu i zdecydował się na to jeszcze w pierwszej połowie
- Nie ma co się obrażać. Każdy byłby zdenerwowany, gdyby trener zdejmował go w 32. minucie gry. Ale szczerze powiedziawszy po moim zejściu gra się polepszyła i druga połowa wyglądała już zdecydowanie lepiej - mówił w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Adrian Rakowski.

Lech Poznań już w piątej minucie zdobył bramkę, gdy pięknym strzałem popisał się Vojo Ubiparip. Kolejorz stwarzał sobie kolejne okazje i zdecydowanie dominował na murawie. Pavel Hapal podjął odważną decyzję i wprowadził za pomocnika napastnika Arkadiusza Woźniaka. Obraz gry zmienił się. Lech już tak często nie był pod bramką Zagłębia, a i Miedziowi zaczęli stwarzać sobie okazje strzeleckie.

- Przede wszystkim jestem rozczarowany wynikiem. Tym, że zszedłem, na pewno też, ale to była decyzja trenera, chciał ustawić zespół bardziej ofensywnie i w zamian za mnie wszedł napastnik - zauważył Rakowski.
Jego zdaniem zabrakło skuteczności oraz szczęścia, ponieważ lubinianie mieli okazje do zdobycia bramki. - Szymek Pawłowski uderzył w spojenie, inne sytuacje też były. Rywale nic poza nielicznymi kontrami nie stworzyli... Nie wiem, kurde, no ciężko cokolwiek tu powiedzieć... Znowu, tak jak w meczu z Koroną, śpimy na początku - przyznał.

Zagłębie zajmuje przedostatnie miejsce w lidze z dorobkiem dwóch punktów. Sytuacja przypomina tę sprzed roku. - Jest gorąco, mamy dwa punkty. A za tydzień derby. Wiadomo, że zarówno kibice, jak i my podchodzimy do tego meczu troszkę inaczej. Śląsk to nasz odwieczny rywal, którego nie możemy pokonać od kilku meczów i na pewno będziemy chcieli przełamać tę serię, zrehabilitować się. Ale nie ma co się załamywać. Głowa do góry i trzeba dalej zapierdzielać! - podsumował Adrian Rakowski.

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/318089/pilkarz-zaglebia-lubin-slask-wroclaw-to-nasz-odwieczny-rywal

PostNapisane: 2013 lip Pn 22, 14:06 
Administrator

Rakowski: To już lubińska tradycja

Zagłębie Lubin niespodziewanie uległo Pogoni Szczecin na inaugurację nowego sezonu ekstraklasy. - To powoli staje się tradycją, że rozpoczynamy sezon od przegranej - mówił po spotkaniu Adrian Rakowski, pomocnik "Miedziowych".

Zagłębie przegrało 0:2, ale i tak był to najlepszy początek sezonu w jego wykonaniu od... 2010 roku.

- W tym sezonie startowaliśmy z takim samym dorobkiem, jak inne zespoły. Rok temu mogliśmy mówić, że od początku ciążyła na nas jakaś presja w związku z ujemnymi punktami na starcie, ale teraz wszyscy mieliśmy po równo i znowu zaczynamy od przegranej. Nie wiem dlaczego... - podsumował piątkowy mecz Rakowski

- Przed meczem wydawało się, że wszystko było dobrze, dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy, a na boisku znowu to samo. To powoli staje się tradycją, że rozpoczynamy sezon od przegranej - dodał.

- Pogoń strzeliła dwa gole, a my nie potrafiliśmy nic z tym zrobić. Wydaje mi się, że w drugiej połowie było nieco lepiej, oddaliśmy parę strzałów, ale niestety zabrakło skuteczności - ocenił "Raku".

Okazję do rehabilitacji "Miedziowi" będą mieć w następny weekend. Ich przeciwnikiem będzie Piast Gliwice.

z Lubina - Przemysław Mamczak

http://goo.gl/r3pV7

czy my mozemy liczyc na "cokolwiek" innego jak porazka, jak nawet wychowankowie pojmuja w swojej mentalnosci przegrana juz jako tradycje?

przepraszam, ale za cos takiego Rakowski powinien...

PostNapisane: 2014 lut Pt 21, 11:31 

Cytuj:
Adrian Rakowski jest bardzo bliski przejścia do Arki Gdynia. Nasz pomocnik od wczoraj negocjuje warunki indywidualnej umowy i jeśli wszystko pójdzie dobrze, „Raku” do końca sezonu będzie pomagał drużynie naszych braci w awansie do ekstraklasy.

http://mkszaglebie.pl/?news=983

PostNapisane: 2014 lut Pt 21, 12:22 

Super, kolejna dobra wieść transferowa, czyżby po tylu latach komuś wreszcie udało się pogonić z KLUBU głupotę?
Raku powodzenia w Gdyni - pokaż, że postawiłeś na dobry zawód.

PostNapisane: 2014 lut Pt 21, 12:48 
Administrator

a ja tak rzeczywiscie zaczynam sie zastanawiac czy bez zbednego owijania w bawelne. POZBYWANIE sie w obecnym czasie wychowankow wlasnie nie WYJDZIE NAM NA DOBRE? Bo przejzysta polityka powinna wlasnie tak wygladac - wybij sie albo nie licz na to, ze za uszy ktos Cie bedzie ciagnal. Wozniak - dostaje szanse na wypozyczeniu, Rakowski... juz nie, Oleksy jest w podobnej sytuacji a smiem twierdzic ze jak Adrian nie blysnie w tym sezonie to podzieli ich los.

To jasny sygnal dla mlodych - swoja przydatnosc trzeba udowodnic a nie myslec ze sie Pana Boga za nogi zlapalo. Ekstraklasa stawia konkretne wymagania, jak sie nie przebijesz tzn. ze sie w danym klubie nie nadajesz.

PostNapisane: 2014 lut Pt 21, 13:17 
Moderator

KOtzU! napisał(a):
POZBYWANIE sie w obecnym czasie wychowankow wlasnie nie WYJDZIE NAM NA DOBRE?

Na pewno korzyść dla klubu, bo:
1. zawodnik będzie miał szansę regularnej gry
2. odciążenie budżetu

Tylko mam nadzieję, że umowy są dobrze skonstruowane, żeby nie skończyło się jak z Dąbrowskim, że jak zaczął grać to został wykupiony.

PostNapisane: 2014 lut Pt 21, 13:34 
Moderator

Przede wszystkim na plus trzeba zaliczyć to, że wypożyczamy do DOBRYCH klubów, a nie do Kolejarza Stróże czy innych pipidówek. Zarówno Wąski, jak i Raku mają szansę na grę w czołowych drużynach I ligi, ciekawe tylko czy Raku ma zapisane w umowie wypożyczenia, że nie może zagrać z nami w ewentualnym meczu pucharowym... ;)

PostNapisane: 2014 lut Pt 21, 14:33 

Będzie miał na pewno klauzulę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1