zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lut Wt 20, 22:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Arkadiusz Woźniak
PostNapisane: 2011 lis Śr 09, 14:18 

Brawo.
WZL

PostNapisane: 2011 lis Śr 09, 14:22 
Administrator

OT(?)
i to tylko, wrecz utwierdza mnie w tym ze nasza druzyna ME zdobylaby wiecej punktow w lidze niz nasi "zawodowcy" z pierwszej druzyny.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2011 lis Śr 09, 15:17 

KOtzU! napisał(a):
OT(?)
i to tylko, wrecz utwierdza mnie w tym ze nasza druzyna ME zdobylaby wiecej punktow w lidze niz nasi "zawodowcy" z pierwszej druzyny.

Otóż to tylko nasi trenerzy nie mają jaj,boją się postawić odważnie,wpuścić młode wilki,czasami im się odwidzi że wpuszczą jednego albo dwóch ale czemu nie 5,6 ? Z dodatkiem tych kilku doświadczonych nie wiem,Piłka nożna to też ryzyko,nasi trenerzy są cholernie asekuracyjni,choć Trenerów Bajora,Urbana za to cenię że daawali sporo szans kilku młodym piłkarzom...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2011 lis Śr 09, 20:12 

Brawo Arek ! Wszystkie bramki na http://www.lechpoznan.tv/
edit. Jeszcze galeria http://www.lechpoznan.pl/galeria/lech_p ... polska_u21

PostNapisane: 2011 lis Śr 09, 21:28 

Brawo AREK!!! Piękne bramki. Oby tak w lidze.

PostNapisane: 2011 lis Pn 14, 14:37 

W ostatnich programach "Cafe Futbol" Wojciech Kowalczyk poleca Arkadiusza Woźniaka do kadry narodowej.
Na czym jak na czym ale jak napastnikach Kowal się zna ;)
Byłem mile ale jednak zaskoczony tą rekomendacją.
Nie dlatego, żebym nie doceniał umiejętności naszego młodego napastnika.
Ale dlatego, że w stolicy nasz klub był niezbyt poważnie traktowany nawet jak wygrywał ligę a co dopiero teraz

PostNapisane: 2011 lis Pn 14, 15:16 

Woźniak nie jest wielkim talentem ale ma to coś czego wielu napastników nie ma,skutecznośći odnajdywanie się w sytuacji,tego w ogóle nie ma Sernas już Traore potrafi się lepiej ustawić by ta piłka go odszukała,do tego ostatnio Arek punktuje w Młodej Reprezentacji,więc jest o nim co raz głośniej,swoją drogą to nasza jedyna nadzieja w najbliższych meczach bo na resztę tych baletnic nie ma co liczyć.

PostNapisane: 2011 lis Pn 14, 15:26 
TROLL
TROLL

Kowalczyka swierzbi aby zaszkodzić Wożniakowi powołując go teraz do kadry ! już wielu takich było wspominajac Pawlowskiego , G . Bartczaka i innych których teraz nie chce mi sie wspominać powołujac ich do kadry cofali sie w rozwoju o lata świetlne i ani klub ani kadra pożytku publicznego :wink: z nich już nie miala ! to nie ten czas i ta pora aby teraz powolywac tak mlodego zawodnika ktory w sumie jeszcze nic wielkiego nie pokazał poza dobrą formą , waleczności i ambicją w zespole zajmującym przed ostatnie miejsce w extraklasie

PostNapisane: 2011 lis Wt 15, 09:21 

horacyś napisał(a):
Kowalczyka swierzbi aby zaszkodzić Wożniakowi powołując go teraz do kadry ! już wielu takich było wspominajac Pawlowskiego , G . Bartczaka i innych których teraz nie chce mi sie wspominać powołujac ich do kadry cofali sie w rozwoju o lata świetlne i ani klub ani kadra pożytku publicznego :wink: z nich już nie miala ! to nie ten czas i ta pora aby teraz powolywac tak mlodego zawodnika ktory w sumie jeszcze nic wielkiego nie pokazał poza dobrą formą , waleczności i ambicją w zespole zajmującym przed ostatnie miejsce w extraklasie

Zaszkodzić?! Mamuśka! Jacy Anglicy byli krótkowzroczni powołując młodziutkiego Rooney'a a Portugalczy o mało nie zrujnowali świetlanej kariery Cristiano!
Tak, wiem, nie ma co porównywać Woźniaka z powyższymi, ale jaki kraj, takie gwiazdy. No i u nas młody, perspektywiczny zawodnik to ten, który ma 25 wiosen na karku.

PostNapisane: 2011 gru Śr 07, 08:24 

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/12/07/wozniak-dla-sportowefaktypl-powolanie-do-kadry-w-ogole-o-tym/

PostNapisane: 2011 gru So 17, 00:35 
Administrator

No i gratulacje za debiut. Przy odrobinie szczescia wpadła by bramka.

PostNapisane: 2012 sty Cz 12, 21:13 

Cytuj:
Trzeba umieć grać z presją

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... aglebia-l/

PostNapisane: 2012 lut N 12, 13:29 
Moderator

Cytuj:
Wróciliście właśnie ze zgrupowania w Turcji. Czy mógłby Pan porównać ten obóz przygotowawczy, z tym w Grodzisku Wielkopolskim?

- W Turcji mieliśmy na pewno lepsze warunki do trenowania niż w Polsce, u nas było – 20 stopni, a tam 10 stopni na plusie. W Turcji byliśmy osiem dni nie licząc podróży. Zagraliśmy trzy sparingi. Myślę, że nie było tam tak ciężkiej pracy jak w Grodzisku, bardziej chodziło o zagranie sparingów i nabranie świeżości.

Przed startem sezonu, wielu kibiców i ekspertów, upatrywało w Zagłębiu "czarnego konia" rozgrywek. Liga jednak brutalnie zweryfikowała te opinie. Co Pana zdaniem przyczyniło się do fatalnej rundy jesiennej w wykonaniu Miedziowych i co przede wszystkim trzeba poprawić?

- Na pewno musimy poprawić dużo rzeczy - przede wszystkim operowanie piłką, ponieważ oddawaliśmy pole gry rywalom. W pierwszych meczach chcieliśmy grać z kontrataku, ale nie wychodziło nam to za dobrze, nie strzelaliśmy bramek. Odkąd zaczęliśmy wychodzić wyżej pressingiem zdobywaliśmy punkty i przynosiło to efekty. Brakowało mi jeszcze ustabilizowania formy. Wygraliśmy z Koroną Kielce a zaraz przychodziły kolejne mecze, graliśmy źle i przegrywaliśmy. Każdy chciał dwóch, trzech dobrych wyników i żeby dobra passa trwała dalej, a u nas tego nie było. To był chyba największy nasz problem.

Zaczynacie z wysokiego C, bo spotkaniem z aktualnym mistrzem Polski, Wisłą Kraków. Trzy punkty są w zasięgu? Czy już przygotowujecie się do tego meczu?

- Przygotowujemy się, chociaż na razie o tym nie rozmawiamy, tylko skupiamy się treningu. Na pewno w szatni mówimy jak to będzie, że trzeba zagrać mądrze i możemy wykorzystać to, że będzie to pierwszy mecz a nie połowa rundy. Wiadomo, Wisła to mistrz Polski, klasowy zespół i nie możemy pozwolić im się rozkręcić.

całość :arrow: Woźniak: Musimy poprawić dużo rzeczy

Źródło: sport24.p

PostNapisane: 2012 lut Śr 29, 14:42 
Moderator

Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin)
http://ekstraklasa.net/arkadiusz-wozniak-zaglebie-lubin,artykul.html?material_id=4f4d565816f1da0665000000

opinia w kontekście gry na Euro: http://ekstraklasa.net/na-100-dni-do-euro-2012-smuda-sprawdzil-79-pilkarzy-ranking,artykul.html?material_id=4f4cb1e4fbaeddfe68000000

Cytuj:
Ten wychowanek Zagłębia Lubin szansę debiutu w kadrze Smudy otrzymał pod koniec ubiegłego roku, kiedy to po bardzo obiecujących występach w naszej Ekstraklasie dostał powołanie na mecz z Bośnią i Hercegowiną.
A przypomnijmy, że półtora roku temu ten chłopak dopiero co debiutował w reprezentacji. "Wąski", bo tak na niego mawiają koledzy, w tej chwili ma 21 lat i ma jeszcze sporo czasu na występy w kadrze. Jeżeli nie zdarzy się nic niespodziewanego, to piłkarza Zagłębia Lubin nie zobaczymy na boiskach w Polsce i na Ukrainie.
Rozegranych minut u Franciszka Smudy: 6

PostNapisane: 2012 mar N 11, 23:44 
Administrator

Kolejny mecz na trybunach. Co się dzieje z Arkadiuszem Woźniakiem?
10 marca 2012 - 23:39

Jesienią był jedynym piłkarzem Zagłębia, który nie drażnił. Mijają kolejne tygodnie i miesiące, a on nadal pozostaje najlepszym strzelcem tej drużyny. Zwrócił też swoją uwagę selekcjonera i zdołał nawet zadebiutować w reprezentacji PZPN. Kiedy w końcu wydawało się, że kariera Arkadiusza Woźniaka nabierze rozpędu, do Lubina przyszedł Pavel Hapal. A Woźniak przepadł. Dziś popisów Sernasa i Traore nie ogląda nawet z ławki, tylko z trybun.

- Arek czeka na swoją szansę – powiedział dziś przed kamerami Canal+ Pavel Hapal. My chcieliśmy go pociągnąć za język, ale nie odbierał ani polskiego, ani słowackiego telefonu. Szkoda, bo zastanawia nas, czy Woźniak faktycznie został zajechany podczas przygotowań do rundy i nie wytrzymał reżimu treningowego. Bo na to przynajmniej wskazywały teksty lokalnych dziennikarzy i wypowiedzi choćby rzecznika prasowego („Arek gorzej prezentował się podczas zgrupowania w Turcji i na razie trener Hapal wyżej ocenia formę Traore oraz Sernasa” - cytat z „GW”).

- Ja zajechany? Nie wiem w ogóle, co to za gadka. To jakieś nienormalne. Wiadomo, że na pierwszym obozie te obciążenia był duże i każdy ma prawo być lekko zmęczony, ale ja nigdy nie narzekałem. Żadne badania nie wskazywały, że jestem zajechany. Dawałem sobie radę z każdym obciążeniem, sam sobie nawet dokładałem i dziś czuję, że jestem mocniejszy. Nie wiem, kto wymyśla takie tezy – denerwuje się Woźniak.

- To czemu Hapal cię odpalił? - pytamy.

- Nie wiem. To są decyzje trenera, nic nie poradzę. Nie spodziewałem się, że tak będzie. Zaliczyłem najlepszą rundę w życiu i podchodziłem z takim samym założeniem jak wcześniej – żeby cały czas zapierdzielać. Przepracowałem normalnie cały okres przygotowawczy, ale zostałem sprowadzony na ziemię. Nie chcę wypytywać trenera, czemu na mnie nie stawia, ale człowiek się wewnętrznie gotuje, jak nie widzi swojego nazwiska w osiemnastce. Co ja mogę... Poczekam na swoją szansę i udowodnię, że zasługuję na pierwszy skład – zachowuje dyplomację Woźniak.

Ale cała sytuacja wygląda co najmniej dziwnie. Darvydas Sernas od 29 października nie wyszedł w pierwszym składzie tylko raz i strzelił w tym czasie JEDNĄ bramkę. Z karnego. Jako zmiennik na placu gry pojawia się 25-letni 29-letni Mouhammadou Traore, którego bilans w czternastu meczach to jeden gol. Co prawda Senegalczyk przebywał na boisku tylko przez 324 minuty, ale... No właśnie, przebywał – to słowo idealnie charakteryzuje jego grę. Woźniak dla porównania w dwunastu spotkaniach ligowych trafił do siatki cztery razy, ale nikt, kto oglądał mecze Zagłębia, nie zaprzeczy, że harował jak wół.

Zacytujmy zresztą opinię Kibu Vicunii, asystenta Jana Urbana w Zagłębiu:

- Mogliśmy w lecie ściągnąć kolejnego napastnika, ale woleliśmy postawić na Woźniaka. To urodzony pracuś i walczak. Jest jak gąbka, bo na każdym treningu chce wchłonąć jak najwięcej wiedzy. Jego podejście do pracy jest fenomenalne. Do niedawna bazował na samym bieganiu. Teraz widać, że porusza się inteligentniej. Ten chłopak ma poza tym jedną bardzo ważną cechę – jak mawiamy w Hiszpanii, ma gola. Wykorzystuje duży procent sytuacji sam na sam. Na kimś takim powinny się wzorować dzieci w Lubinie, bo Arek pokazał, że jak się chce, to można.

Nie chcemy robić Woźniakowi laurki, bo tak naprawdę niczego jeszcze nie osiągnął, ale zanim do Lubina trafił Hapal, ewidentnie było widać, że ma papiery na grę. Pytanie więc brzmi - jaki regres musiałby zaliczyć, żeby teraz wyprzedzili go Sernas i Traore?

Sorry, my tego nie kupujemy.

Swoją drogą, zastanawiają nas też przypadki Ariela Famulskiego i Damiana Dąbrowskiego. Pierwszy zadebiutował z Lechem, strzelił ładnego gola i tyle go widzieli. Natomiast Dąbrowski jeszcze za Urbana był podstawowym piłkarzem Zagłębia, potem złapał kontuzję, wyleczył się, a Hapal wypożyczył go bez żalu do Polkowic. Zamiast tych dwóch młodych chłopaków, wychowanków Zagłębia, wolał ściągnąć przeterminowanego Ivana Hodura i Jiriego Bilka.

TOMASZ ĆWIĄKAŁA

http://www.weszlo.com/news/9760-Kolejny ... Wozniakiem

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1