zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Wt 26, 15:19

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Arkadiusz Woźniak
PostNapisane: 2014 maja Śr 21, 21:32 

Widziałem te bramki Woźniaka w ekstraklasie i w 1 lidze i moim zdaniem coś fajnego ten chłopak ma. Coś co może mu jeszcze pomóc w byciu niezłym zawodnikiem nawet ekstraklasy, rodzi się pytanie ? Dlaczego kolejny zawodnik odchodząc z Lubina odblokowuje się ?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 maja Cz 22, 06:08 
Administrator

Bo widzi jak jest w prawdziwej piłce? Jak mają inni tam gdzie się nie przelewa? Bo uświadamia sobie co go będzie czekać jak nic nie będzie pokazywać ze swoich umiejętności piłkarskich? Bo gdzie indziej widzi jakie konsekwencje wyciągają trenerzy i kluby wobec swoich piłkarzy. To tak w skrócie chyba.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2014 gru Pn 08, 15:09 

Cytuj:
Arkadiusz Woźniak przedłuży wygasający w czerwcu 2015 roku kontrakt z Zagłębiem Lubin - poinformował sam zawodnik w telewizji Orange Sport. Nowa umowa najprawdopodobniej zostanie podpisania jeszcze w 2014 roku. Woźniak w obecnym sezonie I ligi rozegrał 19 meczów i zdobył siedem bramek.

:arrow: Arkadiusz Woźniak przedłuży kontrakt z Zagłębiem

Arek. Masz wszelkie papiery, żeby zsotać kapitanem Zagłębia i bronić jego barw jeszcze długo!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2014 gru Pn 08, 15:17 

Cytuj:
Zagłębie Lubin po spadku z Ekstraklasy ma w tym sezonie jeden jasny cel - powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po 19. kolejkach I ligi "Miedziowi" są na trzecim miejscu w tabeli, jednak uzbierali tyle samo punktów co druga Wisła Płock. Z najjaśniejszym punktem Zagłębia jesienią, Arkadiuszem Woźniakiem, rozmawiał nasz korespondent.

Jak podsumowałbyś rundę jesienną w waszym wykonaniu?

Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin): - Póki co zajmujemy trzecie miejsce, które nie premiuje nas awansem. W okresie przygotowawczym czeka nas dużo roboty. Wiosną jedziemy jednak po awans!

Miejsce trzecie nie jest premiowane awansem, jednak wbrew pozorom może być ono dla was dobre, zmusi zimą do ciężkiej pracy, a w przypadku dużej przewagi nad rywalami mogłaby się w wasze szeregi wkraść nadmierna pewność siebie...

- Myślę, że tak. Lepiej gonić, niż uciekać. Mój scenariusz na wiosnę jest taki, że najpierw podgonimy, a później będziemy uciekać.

Jesteś w Zagłębiu od kilku sezonów, oczywiście z przerwą na Górnik Łęczna. Aktualne zmiany są największymi jakie miały miejsce w ostatnich latach?

- Szatnia zmieniła się o wiele. Jest bardzo dużo młodzieży, ale takie są czasy. Młodzi z butami coraz częściej pakują się do pierwszego składu. Rywalizacja jest bardzo ważna, bo wtedy każdy podwyższa swoje umiejętności. Trzeba jednak pamiętać, że samymi młodymi grać się nie da. Potrzebujemy też doświadczonych zawodników, którzy podpowiedzą czasem tym młodym. Oni czasem nie wiedzą co i jak.

Ty należysz jeszcze do tych młodych czy już do tych doświadczonych?

- Nie jestem już młody, to mogę powiedzieć od razu. Ale jeszcze nie jestem doświadczony. Mogę zawsze podpowiedzieć słowo, bo trochę już w tej szatni jestem. Zawsze służę pomocą, radą, a czasami "zrypką" (śmiech).

Zmiana polityki klubu i inwestycja w miejscowych chłopaków to dla ciebie, jako lubinianina, zmiana na plus?

- To fajna zmiana. Sam wiem, jak wchodziłem do zespołu, wiem jak oni się czują. To nie jest łatwe. Oni muszą nam pomóc w awansie, wziąć to na swoje barki. Potrzeba im trochę doświadczenia, trochę nauki. Trzeba ich trochę też pilnować.

Przez kibiców zostałeś uznany najlepszym zawodnikiem Zagłębia w rundzie jesiennej. Satysfakcja czy motywacja do dalszej pracy?

- Oddałbym to za awans. Wszystkie indywidualne statystyki oddałbym za awans po rundzie, żebyśmy zapewnili sobie go spokojnie, na kilka kolejek przed końcem rozgrywek.

Byłeś w tym sezonie rzucany po różnych pozycjach - zaczynałeś jako prawy obrońca, później grałeś na skrzydłach czy w ataku. Gdzie możemy spodziewać się ciebie wiosną?

- Już ostatnio mówiłem w telewizji, że wszystkie pozycje ofensywne są dla mnie dobre. Nie ma różnicy gdzie będę grał, ważne, bym bliżej był bramki przeciwnika niż swojej.

A co z tą prawą obroną?p

- Myślę, że nie będziemy tego powtarzać i nie będzie ze mnie Łukasz Piszczek. Bardziej Cristiano, jak żartuje sobie trener Stokowiec. Jak najdalej od swojej bramki!

Kto będzie waszym największym rywalem wiosną?

- My sami. Myślę, że jeśli będziemy grać to co potrafimy, to na co nas stać, to nikt nam nie przeszkodzi w awansie.

Rok temu byłeś wypożyczony do Górnika Łęczna i awansowałeś z nim do Ekstraklasy. Liczysz na drugi z rzędu awans?

- Tak, zdecydowanie. Sezon po sezonie. Muszę w końcu wrócić do Ekstraklasy. Półtora sezonu w I lidze to dla mnie max, myślę, że teraz już na stałe wrócę z Zagłębiem do Ekstraklasy.

:arrow: Woźniak dla Goal.pl: Wiosną jedziemy po awans!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2014 gru Cz 11, 21:15 
Moderator

Cytuj:
:arrow: Arkadiusz Woźniak: Dużo roboty przed nami

- Oddałbym te wszystkie indywidualne nagrody i statystyki za spokojny awans na kilka kolejek przed końcem - mówi Arkadiusz Woźniak, jeden z kluczowych zawodników Zagłębia Lubin.

KGHM Zagłębie Lubin po spadku z T-Mobile Ekstraklasy chce szybko wrócić w szeregi piłkarskiej elity w Polsce. Miedziowi plasują się w ścisłej czołówce tabeli I ligi, ale to jeszcze nie daje miejsca gwarantującego grę w wyższej klasie rozgrywkowej. - Na razie zajmujemy trzecią pozycję, która nas nie premiuje awansem. Dużo roboty przed nami w okresie przygotowawczym. Na wiosnę idziemy po awans. Myślę, że lepiej gonić niż uciekać. My podgonimy i zaraz będziemy uciekać. Taki jest mój scenariusz na wiosnę - mówi Arkadiusz Woźniak.

"Wąski" to jeden z najlepszych zawodników Miedziowych. Piłkarz znany ze swych walorów ofensywnych, w tym sezonie grywał i na prawej stronie defensywy. - Oddałbym te wszystkie indywidualne nagrody i statystyki za awans, za spokojny awans na kilka kolejek przed końcem. Najtrudniejszym rywalem będziemy my sami. Myślę, że jak będziemy grać to, co potrafimy i na co nas stać, to nikt nam nie przeszkodzi w tym, żebyśmy awansowali - zaznacza piłkarz.

- Wszystkie ofensywne pozycje dla mnie, nie ma różnicy gdzie. Ważne, żeby pod bramką przeciwnika, nie pod swoją. Myślę, że Łukasza Piszczka ze mnie nie będzie - mówi portalowi SportoweFakty.pl.

W szatni Zagłębia w porównaniu do lat wcześniejszych jest teraz wielu młodych zawodników, wychowanków klubu. - Na pewno szatnia się zmieniła o wiele. Jest bardzo dużo młodzieży. Takie są czasy. Młodzi coraz bardziej wchodzą z butami do pierwszego składu. Rywalizacja jest bardzo ważna, każdy będzie podwyższał swoje umiejętności. Nie da się grać tylko i wyłącznie młodymi. Potrzeba też doświadczonych zawodników, którzy podpowiedzą czasami tym młodszym co i jak - podkreśla piłkarz.

- Ja już nie jestem młody, to powiem od razu, ale jeszcze nie jestem doświadczony. Mogę zawsze podpowiedzieć, bo trochę już jestem w tej szatni i zawsze służę pomocą, radą, a czasami zrypką. Nie obawiam się tego - podsumowuje.

PostNapisane: 2015 maja Cz 21, 17:44 

Arek WOŹNIAK!!! Kiedy Ty w końcu zaczniesz grać zespołowo? Sam nic nie zrobiłeś. Jak tylko dorwiesz piłkę to lufa w trybuny?? Co to ma być. Może w końcu doczekamy się Twojej asysty! Więcej będzie pożytku, bo z celnością u Ciebie w tym sezonie cienko.

PostNapisane: 2016 maja Pt 13, 21:01 

Kibic został kapitanem i wprowadził Zagłębie do Europy

"Pod koniec maja klub spod Lublina dwie kolejki przed końcem awansował do ekstraklasy, a on płakał."
Znajdź niepasujący element...

PostNapisane: 2016 maja Pt 13, 21:15 

G33 napisał(a):
Arek WOŹNIAK!!! Kiedy Ty w końcu zaczniesz grać zespołowo? Sam nic nie zrobiłeś. Jak tylko dorwiesz piłkę to lufa w trybuny?? Co to ma być. Może w końcu doczekamy się Twojej asysty! Więcej będzie pożytku, bo z celnością u Ciebie w tym sezonie cienko.

Krogulec to ty?

PostNapisane: 2016 maja So 14, 08:21 

speedboy napisał(a):

"Pod koniec maja klub spod Lublina dwie kolejki przed końcem awansował do ekstraklasy, a on płakał."

chcieli napisać spod Wrocławia głąby, albo faktycznie ich korektorka ma średnie pojęcie o geografii ;-)

PostNapisane: 2016 maja So 14, 08:28 

Przecież pisali o Łęcznej...

Cytuj:
W przerwie zimowej został wysłany na półroczne wypożyczenie do pierwszoligowego wtedy Górnika z Łęcznej. Pod koniec maja klub spod Lublina dwie kolejki przed końcem awansował do ekstraklasy, a on płakał. Nie ze szczęścia. Zagłębie, z którym był i jest silnie związany emocjonalnie, niemal w tym samym momencie spadło do I ligi

PostNapisane: 2016 maja So 14, 08:45 

mkszaglebie.pl napisał(a):
speedboy napisał(a):

chcieli napisać spod Wrocławia głąby, albo faktycznie ich korektorka ma średnie pojęcie o geografii ;-)

Klub spod Lublina (awans górnika) nie spod Lubina (Zaglębie spadek z ekstraklasy) zanim kogoś obrazisz pomyśl

PostNapisane: 2016 maja So 14, 12:35 

mea culpa :-)

Nie ogarnąłem

PostNapisane: 2016 maja So 14, 13:38 

Nie ogarnąłem

Nie pij wiecej :). jutro Gliwice

PostNapisane: 2016 maja So 14, 15:15 

Arek w tym sezonie zaliczył 5 trafień, jeśli w Gliwicach coś ustrzeli to będzie jego najlepszy sezon w ekstraklasie pod względem goli. Bądź co bądź to i tak jego życiowy sezon.

PostNapisane: 2016 maja So 14, 17:23 

sheol napisał(a):

Nie ogarnąłem

Nie pij wiecej :). jutro Gliwice

Wiadomo! :) szykujemy relacje live z tego meczu. Ale nie minuta po minucie, lecz kulisy od momentu rozpoczęcia wyjazdu. Jak się uda, będzie ciekawie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1