zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pt 16, 21:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Wt 10, 14:56 

Moim zdaniem priorytet to kadra! Nie ważne jaki rocznik! Potem sprawy klubowe!
Jest młodym piłkarzem, mógł popełnić błąd. To się zdarza.
Wybaczamy, tylko, żeby strzelał bramki w każdym Naszym meczu, jak to mówi Żmuda, a wtedy sam zmieni zdanie i Go powoła do kadry!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Wt 10, 16:23 

Chyba sam tego Zmuda nie wymyslił ktoś mu to podpowiedział. Zmięknie sami zobaczycie,albo przestanie być trenerem U-21

Zobaczymy Obadamy.....

Tytuł: :)
PostNapisane: 2004 sie Śr 11, 12:01 

Ale chyba należą się Pawłowi słowa uznania nie? :D Przynajmniej nie okazał się tzw. "gwiazdeczką" :wink: Pozdro!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Śr 11, 13:00 

Gra w reprezentacji to honor i zaszczyt.

Nie wiem czy Strąk zwracał się do trenera reprezentacji z prośbą o zwolnienie go z udziału w tym meczu.
Nie wiem, czy Strąk nie odwali podobnego numeru np. ZAGŁĘBIU?

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 20, 19:36 
jeśli wybrał zagłębie a nie U-21 to dobry znak

Tytuł: Wywiad z Pawłem Strąkiem
PostNapisane: 2004 sie Wt 24, 09:13 
Moderator

Strąk: Chcę wrócić do wielkiej piłki na nowej pozycji

Człowiek to takie stworzenie, że chce zawsze więcej i więcej. Zdobyliśmy punkt, ale przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać i stąd może wynikać pewien niedosyt - mówi Paweł Strąk, jeden z bohaterów lubińskiego zespołu w bezbramkowym spotkaniu z Legią.

- Trzeba jednak pamiętać, że Legia też mogła zwyciężyć - zastrzega Strąk. - Remis z Legią, i to na ich stadionie, zawsze cieszy. Dlatego raczej jesteśmy zadowoleni. Jesteśmy po prostu zadowoleni ze swojej gry i tyle.

- Wiedziałem, że prędzej czy później będę ustawiony na środku obrony. Teraz wszyscy mówią o tym, że z pomocnika stałem się obrońcą. Ale trzeba pamiętać, że w juniorach i w ogóle we wszystkich zespołach młodzieżowych grałem właśnie na obronie ustawionej w linii. Dopiero później zostałem przestawiony do pomocy. A więc nie jest mi obca gra w defensywie. Mogę nawet powiedzieć, że trochę się męczyłem w tej pomocy. Nie leżała mi tam gra i sądzę, że obrona będzie dla mnie lepszym miejscem.

- Chcę wrócić do wielkiej piłki na nowej pozycji. Chociaż dla mnie nie jest ona taka nowa. Chcę się przypomnieć i pokazać, że potrafię grać na wysokim poziomie. Potrzebny mi jest jeszcze czas, ale wierzę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Chciałbym się pokazać jako jeden z najlepszych obrońców w ekstraklasie. I wierzę, że tak będzie.

- Najpierw dostaliśmy lanie od Cracovii i atmosfera była nieciekawa. Zagraliśmy bardzo słabo do przerwy, bez zaangażowania, bez woli walki, jakoś bezpłciowo. Z Odrą przegrywaliśmy chyba do 80 minuty, a jednak wygraliśmy, i wtedy uwierzyliśmy w nasze siły. Teraz remis na Legii. Potrzebny był nam czas. Ta dwutygodniowa przerwa dobrze nam zrobiła. Potrzebujemy czasu, aby zacząć się rozumieć. Te dwa mecze wyjazdowe były już znacznie lepsze niż spotkanie z Cracovią. Była walka, zaangażowanie i w ogóle lepiej nam się grało. Tylko spokojnie, nikt przecież nie zbudował zespołu w miesiąc.

Więcej - w "Gazecie Wyborczej".

Tytuł: Re: Wywiad z Pawłem Strąkiem
PostNapisane: 2004 sie Wt 24, 09:34 

Do wszystkich malkontentów, marud, pieniaczy itp.

[i]Strąk: Tylko spokojnie, nikt przecież nie zbudował zespołu w miesiąc.[/i]

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Wt 24, 12:28 

Ja zbudowalem w pilkarzykach i nawet niezle mi szlo wiec mozna :)

Ja tam ciagle jednak uwazam ze spotkalo nas duze szczescie ze z ligi spada tylko jeden zespol plus jeden w barazach. A z remisu z Legią nie wyciagal bym zbyt pochopnych wnioskow. Musimy jeszcze poczekac ze dwa trzy mecze. Wtedy sie przekona czy to rzeczywiscie my gralismy na Łazienkowskiej tak dobrze czy moze Legia byla bardzo slaba.

Sa tez pozytywy i to najlepiej widac w watku o nastepnym meczu z Gornikiem. Poza tym ciagle mamy jeszcze Tomka, Jerneja, Rafała i Artura poza skladem a dopiero co Zelijko wrocil do gry wiec moze byc ciekawie. Ale to pokaze czas :)

AlexFM

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Wt 24, 12:41 
Moderator

Popieram przedmowce, jak najbardziej musimy zaczekac na rozwoj formy naszych chlopakow, ale wydaje mi sie ze po okresie kontuzjogennym gdy wszyscy nasi kopacze beda do dyspozycji trenera w zespole moze stworzyc sie sprzyjajaca grze rywalizacja, a my kibice tylko na tym zyskamy

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz Wt 07, 14:09 

Strąk to fajny gość i niezły piłkarz. Będziecie mieli jeszcze z niego duży pożytek.

Tytuł: Żmuda mięknie
PostNapisane: 2004 lis Śr 03, 18:07 

taki jest tytuł w Przeglądzie Sportowym
Cytuj:
Trener szykuje niespodzianki na mecz z Niemcami. Żmuda zmiękł

a tu reszta dobra dla nas:

Cytuj:
Przed ostatnim w tym roku meczem eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Niemcami trener młodzieżówki Władysław Żmuda wreszcie zmienił taktykę. Zapowiedział, że powoła piłkarzy, których dotąd bardzo konsekwentnie pomijał.

MOWA PRZEDE WSZYSTKIM o błyskotliwym pomocniku Lecha Poznań Pawle Sasinie oraz Łukaszu Piszczku, napastniku Herthy Berlin wypożyczonym do Zagłębia Lubin.
Natomiast z zestawieniem defensywy i drugiej linii Żmuda nie powinien mieć kłopotów. Tym bardziej że chęć powrotu do reprezentacji wyraźnie zgłasza Paweł Strąk. Stracił pewne miejsce, bo latem zrezygnował z meczu towarzyskiego kadry na rzecz sparingu Zagłębia Lubin. Do końca roku miał być odsunięty do reprezentacji, ale Żmuda jest skłonny do ustępstw. - Nikomu drogi do kadry nie zamykam. Złośliwy też nie jestem. Wszystko zależy teraz od tego, jak Strąk będzie grał - przyznał teraz Żmuda.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 lis Śr 03, 22:10 
Żmuda łazki bez ..dla naszego klubu lepiej zeby nie mieszał zobie w głowie kadrą jak musi walczyć dla Zagłebia.takze bez łachy

Tytuł:
PostNapisane: 2004 lis Pt 05, 15:44 
Dziwi mnie postawa pana Żmudy. Na pewno znał sytuacje klubową Strąka i wiedział że w Krakowie nie ma szans na regularną grę w podstawowym składzie. Zmiana klubu i regularne występy w lidze powinny pokazać na co zawodnika jest stać. Chyba że selekcjoner woli zawodników którzy nie grają w klubach to inna sprawa. Mam nadzieję że sprawa szybko się wyjaśni

Tytuł:
PostNapisane: 2004 lis Wt 09, 14:50 

http://sport.onet.pl/1006235,wiadomosci.html

Chyba jednak Żmuda nie powolal Straka do repry ;( Szkoda ;(

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lut Wt 01, 16:18 
Kadra U-21 na mecz ze Słowenią:

A jednak go powołał(i nie tylko jego)

Bramkarze - Radosław Cierzniak (Amica Wronki), Bartosz Białkowski (Górnik Zabrze).

Obrońcy - Paweł Wojciechowski, Kamil Kuzera (obaj Górnik Zabrze), Antoni Łukasiewicz (Polonia Warszawa), Błażej Telichowski (Lech Poznań), Dariusz Dudka (Amica Wronki).

Pomocnicy - Marcin Burkhardt, Marcin Kikut (obaj Amica Wronki), Piotr Brożek (Górnik Zabrze), Sławomir Peszko (Wisła Płock), Mariusz Zganiacz (Odra Wodzisław Śląski), Paweł Strąk (Zagłębie Lubin), Paweł Sasin (Lech Poznań), Sebastian Szałachowski (Górnik Łęczna).

Napastnicy - Karol Gregorek (Amica Wronki), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Łukasz Piszczek (Zagłębie Lubin).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1