zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pt 16, 21:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008 gru So 13, 08:51 

Panie trenerze mała prośba.Niech pan przestanie słodzic prezesowi tylko wywalczy transfer przynajmniej jednego solidnego obrońcy bo ta formacja strasznie kuleje.
Życzę panu powodzenia i awansu z naszą drużyną !

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2009 sty Cz 08, 22:40 

Cytuj:
W piątek na staż do angielskiego klubu Fulham FC wyleci trener Zagłębia Lubin Robert Jończyk. Zagraniczny wyjazd jest niezbędny, by szkoleniowiec otrzymał trenerską licencję "UEFA Pro", o którą od jakiegoś czasu się stara.

Robert Jończyk spędzi w Londynie tydzień, a pod jego nieobecność pierwszą drużynę poprowadzi Adam Buczek.

http://www.90minut.pl/news.php?id=828247

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

Tytuł:
PostNapisane: 2009 sty Wt 20, 10:22 

Cytuj:
Tydzień czasu spędził w londyńskim klubie Fulham trener KGHM Zagłębia Lubin Robert Jończyk. Przede wszystkim przyglądał się pracy tamtejszego sztabu szkoleniowego. Wyjazd na szkolenie do Anglii jest też wymogiem zdobycia przez Jończyka licencji trenerskiej UEFA Pro.

- Mam wiele ciekawych spostrzeżeń i uwag. Ten wyjazd to naprawdę bardzo pozytywne doświadczenie, które poszerza moje spojrzenie na futbol. Muszę jednak dodać, że jeżeli chodzi o taktykę i sposób prowadzenia zajęć, to patrzyłem bez kompleksów – mówił po powrocie do Lubina trener miedziowych.

Mimo, iż trener zapewniał, że dowiedział się w Londynie wielu ciekawych rzeczy, to nie chciał zdradzać szczegółów. - Nie po to pojechałem, by teraz swoją wiedzę sprzedawać – odpowiadał R. Jończyk.

Wyjazd był także okazją porównania wielkiego klubu europejskiego z polską drużyną walczącą o awans do ekstraklasy. - O ile w sposobie prowadzenia zajęć, metodyce czy taktyce angielski klub niewiele różni się od Zagłębia, to zdecydowanie bardziej przewyższają nas technologicznie. Mają bardzo dobry sprzęt za potężne pieniądze. Myślę, że w naszym klubie przynajmniej przez kilka najbliższych lat takiego sprzętu na pewno nie będzie – dodał trener.

Trener odniósł się też do samych zawodników. - Byłem na meczu rezerw Fulham i Chelsea. Poziom tego pojedynku był wyższy od niejednego spotkania w polskiej ekstraklasie – mówił R. Jończyk.

Jak dodał szkoleniowiec Miedziowych, w Londynie spotkał samych otwartych ludzi, dzięki którym wiele się nauczył. Otrzymał też zapewnienie, że jeżeli będzie miał jakieś dodatkowe pytania, to londyńczycy odpowiedzą na wszystkie drogą mailową lub telefoniczną.

:arrow: elka5.fm

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 09, 22:57 

Cytuj:
Trudno wyobrazić sobie coś bardziej upokarzającego dla szkoleniowca. Wiecie, co wymyślili piłkarze Zagłębia Lubin? Każdy zawodnik, który określi Roberta Jończyka słowem "trener" musi wpłacić 50 złotych do klubowej skarbonki. Serio! To oczywiście klubowa tajemnica, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy jej nie ujawnili.

Jończyk zastąpił w trakcie rundy jesiennej Fornalaka. Nie zdobył jednak specjalnego poklasku, bo piłkarze mają go raczej za "pana od wuefu". Najpierw dyskretne frędzelek przerodziły się w coraz bardziej śmiałe kpiny. 50 złotych na nazwanie gościa trenerem to już jednak absolutny szczyt. Chociaż żart nam się szczerze podoba - oryginalny, chyba nikt wcześniej czegoś takiego nie wymyślił. Ciekawe, czy sam Jończyk ma pojęcie, że brakuje mu posłuchu. Jak sądzicie - wie czy nie wie, co się wokół niego dzieje? My obstawiamy, że nie.

http://www.weszlo.com/news/2320

Ostatnio edytowano 2009 lut Pn 09, 22:57 przez muad, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: .
PostNapisane: 2009 lut Pn 09, 23:21 

"Jończyk zastąpił w trakcie rundy jesiennej Fornalaka" (!!!???)

czego się spodziewać po tym portalu, pewnie niusa pisał Czesio M., który ciągle na dźwięk "Zagłębie Lubin"
budzi się zlany potem w środku nocy :)

Osobną kwestią jest, że piłkarzyki najlepiej by chcieli, żeby ich trenowanie polegało na jeżdzeniu od jednych baletów do drugich. Cóż jak komuś się nie podoba klub, trener i zap...ol na treningach, to zawsze podejście do swocih obowiązków można nażelownym chłopcom inaczej wytłumaczyć.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar Pn 02, 14:44 

Cytuj:
Rozmowa z Robertem Jończykiem, trenerem KGHM Zagłębia Lubin

Jest Pan zadowolony z obozów w Turcji. Założenia poczynione przed wyjazdem udało się zrealizować?

Mogę powiedzieć krótko - tak. Jestem zadowolony. Z dwóch powodów. Po pierwsze, mogliśmy trenować na zielonej trawce, była niezła pogoda (śmiech). Pamiętam, jak wyjeżdżaliśmy na drugi obóz w połowie lutego, to panowała w Polsce sroga zima. Wróciliśmy parę dni temu i proszę, teraz jest zupełnie inaczej. Można powiedzieć, że to my przywieźliśmy wiosnę do kraju. Po wtóre, tak przygotowanie motoryczne, jak i taktyczne jest już na dobrym poziomie. Choć braki jeszcze są i to na ich wyeliminowaniu skupimy się w najbliższym czasie.

Kto jeszcze sprawdzi waszą formę przed startem I ligi?

Siódmego marca rozegramy sparing z Miedzią. Tak, by stopniowo wejść już w cykl ligowy. Tydzień po tym meczu czeka nas inauguracja z Górnikiem Łęczna.
(...)

całość :arrow: Polska - Gazeta Wrocławska

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar So 28, 18:11 

Panowie nie obrazajmy sie nawzajem.Jezeli ja już czytam ,że należy zwolić Jończyka,że nalezy zatrudnić tego czy innego pana to oczom nie wierzę,że wypisują to kibice Zagłębia którzy się przecież na pilce znają.Cudów nie ma .Obrona jest w przebudowie,są liczne kontuzje i będzie ciężko.Trener musi mieć trochę czasu i trochę spokoju żeby to wszystko poukładać.Nie dajmy się zwariować !

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar So 28, 23:50 

Popieram andrzej.65.....my mozemy pisac obrazac sobie trenera a on i tak zrobi to co ma zrobic po swojemu: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi So 04, 17:30 

Trener musi miec czas, ale tez kontakt z piłkarzami. A widać że tego braskuje.
Temu Panu powinniśmy jak najszybciej podziękować jeżeli chcemy awansować. Chyba że Pan Jończyk ma ukłąd z Jeżem i Schetyną :) bo to on rozdaje karty w regionie...

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi N 05, 08:06 

Wy [ciach] jesteście ślepi?
co za baran ściągnął tego Costę
Klient nie dosyć że jest słaby to wali takie numery że fryzjer się w głowę drapie
JOŃCZYK WON z klubu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Regulamin !!!
AlexFM

Ostatnio edytowano 2009 kwi N 05, 12:50 przez mułek, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi N 05, 16:39 

Jończyk na celowniku - link

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi Pn 06, 20:08 

Panowie, spokojnie... Wiem że w Polsce jest 40 milnionów trenerów piłki noznej, zwłaszcza gdy gra reprezentacja. Popatrzcie i zastanówcie się kto miał grać w Bielsku - Białej??? Nie ma zmienników w tym momencie, którzy mogli by zmienić coś w grze naszej jedenastki... Błędnym krokiem było pozbycie się Michała Chałbińskiego i wypożyczenie Zapaśnika do Dolcanu Ząbki... Tyle mam do powiedzenia w tej kwestii. Panie Robercie, zagrajcie w końcu tak, żeby 3 punkty zostały w Stolicy Polskiej Miedźi!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi Wt 07, 21:56 

Jonczyk jaki jest ja nie wiem. jego warsztatu oceniac nie potrafie.
Jezeli mamy za cel awans a druzyna nie chce trenera to niestety zmienic trzeba. nie ma co sie kopac z koniem.
Pozniej takiego konia zarznac za jego lojalnosc. na razie niech dojedzie z tym wozem do konca, bo nawet najlepszy woznica wozu sam nie pociagnie jak sie kon - osiol uprze.
Za celowe dzialanie na niekorzysc ZL pilkarzykow pociagnac do odpowiedzialnosci , ale nie takiej ze pozwoli im sie odejsc za pol darmo i niby po sprawie.
Nawet jak bedzie awans nie mozna na koniec zapomniec jak niektorzy z roznych powodow sypali piasek w tryby maszyny zwanej powrot do ekstraklasy.
Serce boli jak sie patrzy jak niektorzy w imie swoich interesikow niszcza cos co jest tak wazne dla mnie i wielu.
w normalnym swiecie relacja pracodawca - pracownik wyglada inaczej. goscie biora kase i jawnie smieja sie nam w twarz!! To jest skandal!

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi Śr 08, 09:00 

Najbliższe 4 mecze i licze że zdobędziemy conajmniej 10 punktów,a jak zdobędziemy 12 to znaczy że wszystko jest do uratowania z tą dymisją lepiej jeszcze poczekajmy bo nowa miotła nie ma czasu na układanie układanki...

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi Śr 08, 20:16 

Lupus napisał(a):
Najbliższe 4 mecze i licze że zdobędziemy conajmniej 10 punktów,a jak zdobędziemy 12 to znaczy że wszystko jest do uratowania z tą dymisją lepiej jeszcze poczekajmy bo nowa miotła nie ma czasu na układanie układanki...

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1