zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 paź Wt 24, 01:21

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Łukasz Hanzel
PostNapisane: 2010 sty Cz 14, 17:08 

Grzesiu znowu dal popis hehehe

Hanzel ma umiejetnosci, co potrafi udowodnic czasami bdb zagraniami niestety trzeba nad nim popracowac bo brak mu jakby ikry i cwaniactwa. Jesli poprawi kilka elemntow to naprawde bedzie drugim Iwanskim.

PostNapisane: 2010 sty Cz 14, 19:28 

pachol napisał(a):
Grzesiu znowu dal popis hehehe

Hanzel ma umiejetnosci, co potrafi udowodnic czasami bdb zagraniami niestety trzeba nad nim popracowac bo brak mu jakby ikry i cwaniactwa. Jesli poprawi kilka elemntow to naprawde bedzie drugim Iwanskim.

Noooo.....właśnie! :)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2010 sty Cz 14, 21:15 

Do Maćka bardzo dużo mu brakuje i raczej wątpię żeby grał to co Iwański ale niech będzie :) Rozwija się więc zobaczymy. Pozdro

PostNapisane: 2010 sty Cz 14, 21:30 

grzesieklubin napisał(a):
Do Maćka bardzo dużo mu brakuje i raczej wątpię żeby grał to co Iwański ale niech będzie :) Rozwija się więc zobaczymy. Pozdro

Gosciu czasami po prostu zamilcz zamiast dalej sie kompromitowac...
A wiesz co gral Ajwen jak byl w wieku Hanzela? Skad wiesz czy nie gral tego samego? Hanzi jest mlodszy wiec raczej oczywiste bedzie ze brakuje mu jeszcze do Ajwena.

PostNapisane: 2010 sty Cz 14, 21:57 

Na pewno nie będzie taki jak Iwański... Będzie lepszy :wink:

PostNapisane: 2010 sty Pt 15, 07:24 

Dzięki Panowie.Szacunek.Już myślałem,że jestem jednym z nielicznych zwolenników talentu Łukasza.Fajnie ,że jest nas więcej.Myślę,że kiedyś nam się odwdzięczy wspaniałą grą :)

PostNapisane: 2010 wrz So 04, 10:58 

Wprawdzie to "weszło" ale nieraz te ich wypociny generalnie pasują do obrazu jakim częstują nas "piłkarze". Post w temacie Ł.H. bo ostatnie zdanie wypisz wymaluj do naszego "kreatywnego " pomocnika pasuje:

Piłkarzu, bierz przykład z Chelsea, przypomnij sobie, o co w futbolu chodzi - o ryk trybun po każdym trafieniu, o satysfakcję z własnej siły, o zeszmacenie - tak, tak, zeszmacenie - przeciwnika. A nie o wycofanie piłki do defensywnego pomocnika, który zagra do obrońcy, który z kolei zagra na lewo, w "bezpieczny sektor boiska". Rywal ma błagać o litość i ma tej litości nie otrzymać.

Więcej : http://www.weszlo.com/news/5456

PostNapisane: 2011 paź Śr 12, 13:54 

http://www.zaglebie-lubin.pl/news/2011- ... mment-1161

Ja już swoje 3gr wrzuciłem :)

PostNapisane: 2011 paź Pt 14, 15:43 

Ponad rok temu napisałem co myślę o tym zawodniku i dużo się nie zmieniło... Zmieniło się jedno moją teorie na temat braku talentu u tego zawodnika potwierdza już duża grupa kibiców Zagłębia :!: Wystarczy popatrzeć na pomeczowe wypowiedzi kibiców i pytania do Łukasza w całym tym śmiesznym "KOP"
Wiedziałem że nie przejdzie żadne pytanie użytkownika 2mateo... Zadał ich aż sześć :!: Sami oceńcie czy chociaż dwa trzy nie nadają się do opublikowania... To samo jak zawodnicy odpowiadają na zadane przez nas pytania. Nie mogą ich zadawać przed kamerą ? Boją się czegoś ? Czy po prostu zawodnicy potrzebują więcej czasu na odpowiedź ? Przecież mają je podawane wcześniej na głównej. Mogą się nawet przed lustrem przygotować :lol:
Cytuj:
1. Kto Cie chlopie tak skrzywdzil mowiac ze masz papiery by grac zawodowo w pilke?
2. Czy na treningu poswiecasz najwiecej czasu na cwiczenie efektownych upadkow i gestykulacji p0 starciach z przeciwnikiem? To jedyne "markowe" zagranie jakie kojarze....
3. Jaki jest rekordowy zanotowany czas w biegu na 100m?
4. Jaki najdluzszy dystans udalo sie przebiec bez odpoczynku? 500m? 1500m? Polmaraton?
6 Czy nikt nigdy nie powiedzial ze koorydnacje ruchowa masz beznadziejna - start do sprintu jak zatluszczony nastolatek w okresie intensywnego wzrostu konczyn.
7 Czy ogladasz mecze ze swoim udzialem? Wstydzisz sie?

2amateo | Dodano 12.10.11 17:29

PostNapisane: 2011 paź Pt 14, 16:54 

Ja tylko dodam to:

Piłkarski KOP. Wybraliśmy zestaw Waszych pytań do Łukasza Hanzela napisał(a):
Pamiętajmy, że nasza oficjalna strona internetowa jest kanałem, dzięki któremu możecie wyrazić swoje opinie. Dbajmy jednak wszyscy o to, by nie stała się ona siedliskiem wulgaryzmów, jakiegokolwiek typu. Zdajemy sobie sprawę, że wyniki pierwszej drużyny Zagłębia nie są zadowalające. Wierzymy też, podobnie jak duża rzesza z Was, że sytuacja ulegnie poprawie i stanie się to już w meczu z Lechią.

Prosimy Was o kulturę dialogu prowadzonego na stronie, dotyczy to także formy zadawania pytań. Piszemy do Was w ten sposób, bo zdajemy sobie sprawę, że większość z Was miała to na uwadze, gdy pytania formułowała i chwała Wam za to. Było jednak kilka wyjątków, które granicę przekroczyły. Niepotrzebnie. Można zadać mocne pytania bez przytyków, bez obrażania i osobistych wycieczek. Udowodniła to duża część z Was.

oraz od siebie:
Że takie opinie o piłkarzu były i jak Zagłębiu szło i jak obecnie, czyli nie za bardzo ;]

PostNapisane: 2011 paź Pt 14, 19:26 

Upadliście na głowe? a czemu takie idiotyczne pytania miały przejść? Póknij się jeden z drugim zadając takie pytania i licząc, że jakieś przejdzie. Hanzel gra to co gra, możecie wyrażać o nim opinie jakie wam się podobają ale po co jeździcie po chłopaku? to samo było za Kocota. Gra jak gra, a to że stawia na niego trener to już inna sprawa. Trener go wystawia to gra jak potrafi i tyle, a wy nie wiem co chcecie osiągnać zadając takie głupkowate pytania. Jeśli nie możecie tego napisać w jakiś cywilizowany sposób i z szacunkiem dla człowieka to nie piszcie wcale.

PostNapisane: 2011 paź Pt 14, 20:31 

łubudubu napisał(a):
Upadliście na głowe? a czemu takie idiotyczne pytania miały przejść? Póknij się jeden z drugim zadając takie pytania i licząc, że jakieś przejdzie. Hanzel gra to co gra, możecie wyrażać o nim opinie jakie wam się podobają ale po co jeździcie po chłopaku? to samo było za Kocota. Gra jak gra, a to że stawia na niego trener to już inna sprawa. Trener go wystawia to gra jak potrafi i tyle, a wy nie wiem co chcecie osiągnać zadając takie głupkowate pytania. Jeśli nie możecie tego napisać w jakiś cywilizowany sposób i z szacunkiem dla człowieka to nie piszcie wcale.

Otóż to,zwłaszcza że Hanzel to też człowiek,pytania gówniarzy z podwórka którzy chcą się popisać przed kolesiami...Czasami używajcie głowy do myślenia,od dawna uważam że Gimnazjum to był błąd i ludzie zamiast wyrastać na normalnych obywateli to w Gimnazjum głupieją,a taki poziom pokazaliście tymi pytaniami.

PostNapisane: 2011 paź So 15, 11:39 
TROLL
TROLL

grzesieklubin napisał(a):
Ponad rok temu napisałem co myślę o tym zawodniku i dużo się nie zmieniło... Zmieniło się jedno moją teorie na temat braku talentu u tego zawodnika potwierdza już duża grupa kibiców Zagłębia :!: Wystarczy popatrzeć na pomeczowe wypowiedzi kibiców i pytania do Łukasza w całym tym śmiesznym "KOP"
Wiedziałem że nie przejdzie żadne pytanie użytkownika 2mateo... Zadał ich aż sześć :!: Sami oceńcie czy chociaż dwa trzy nie nadają się do opublikowania... To samo jak zawodnicy odpowiadają na zadane przez nas pytania. Nie mogą ich zadawać przed kamerą ? Boją się czegoś ? Czy po prostu zawodnicy potrzebują więcej czasu na odpowiedź ? Przecież mają je podawane wcześniej na głównej. Mogą się nawet przed lustrem przygotować :lol:
Cytuj:
1. Kto Cie chlopie tak skrzywdzil mowiac ze masz papiery by grac zawodowo w pilke?
2. Czy na treningu poswiecasz najwiecej czasu na cwiczenie efektownych upadkow i gestykulacji p0 starciach z przeciwnikiem? To jedyne "markowe" zagranie jakie kojarze....
3. Jaki jest rekordowy zanotowany czas w biegu na 100m?
4. Jaki najdluzszy dystans udalo sie przebiec bez odpoczynku? 500m? 1500m? Polmaraton?
6 Czy nikt nigdy nie powiedzial ze koorydnacje ruchowa masz beznadziejna - start do sprintu jak zatluszczony nastolatek w okresie intensywnego wzrostu konczyn.
7 Czy ogladasz mecze ze swoim udzialem? Wstydzisz sie?

2amateo | Dodano 12.10.11 17:29

O nie eee ! to ja pierwszy na tym forum oceniłem talent i poziom jaki prezentuje ten zawodnik tak samo jak to czynilem względem innych ( też dość negatywnie ) czego dowodem jest aktualna dyspozycja zespołu ( o ile go tak można nazwać ) i miejsce w tabeli , jeżeli tego typu plagiat :D bedzie nadal miał miejsce to sie obraże :wink:
Zawodników jakich mamy takich mamy i może kiedyś w końcu nadejdą takie czasy ze będą inni zasługujący na miano extraklasy

PostNapisane: 2011 paź N 16, 22:12 

Nieprawda! To ja pierwszy go skrytykowałem! Ja sam! I zbierałem baty od innych za nieprzychylne komentarze! Już od samego początku mojego pobytu na forum! :lol:
Tak, licytujmy się teraz, kto pierwszy był przeciwnikiem "talentu" Hanzela... Może jeszcze ktoś przeszuka całe forum w poszukiwaniu dowodów?
Najważniejsze jest to, że w końcu większość widzi bądź też zaczyna dostrzegać jego niebywałe zdolności do piep*enia gry. Tylko co z tego, że nie mamy klapek na oczach? Skoro każdy kolejny trener i tak na niego stawia. Przyjdzie ktoś na miejsce Urbana i nic się nie zmieni. Nic.

PostNapisane: 2011 lis So 26, 22:43 
Administrator

Hanzel: O golu nawet nie pamiętam

W minorowych nastrojach wsiadali do autobusu podopieczni Pavla Hapala, nie ma co się dziwić, bo porażka z Górnikiem Zabrze w rozmiarze 1:4 chluby nie przynosi. O skomentowanie dzisiejszego meczu poprosiliśmy Łukasza Hanzela.

Kolejny mecz, którego wynik mocno rozczarowuje kibiców Zagłębia Lubin. Rywale strzelają nam sporo goli, a my nie mamy atutów, by na nie odpowiedzieć.

Łukasz Hanzel: - To i dla całego zespołu jest szok, bo w czterech ostatnich meczach straciliśmy aż 11 bramek! Nie wiem co mam teraz powiedzieć.

Próbujecie grać piłką, dochodzicie do 30 metra przed bramką rywali i stajecie.

- Przede wszystkim nie możemy tracić bramek w tak głupi sposób, jak to teraz ma miejsce. Z przodu zawsze sobie coś stworzymy, ważne żeby z tyłu było na zero… Dziś dostaliśmy dwie bramki w pierwszej połowie, powiedzmy, że takie dwa szybkie „strzały”, Te bramki straciliśmy z niczego, co gorsza, nie wyciągnęliśmy wniosków. Jak było jeszcze 0:2 to ciągle próbowaliśmy walczyć, niestety Górnik dołożył kolejne trafienie. Później jeszcze strzeliliśmy gola i wydawało się, że łapiemy kontakt z rywalami. A za chwilę kolejna głupia bramka na 1:4 i tak to się skończyło.

Kontaktowa bramka dla Zagłębia, która okazała się ledwie honorową, to gol Twojego autorstwa. Mimo że popisałeś się ładnym uderzeniem, radości nie wdać…

- W ogóle się nie cieszę z tego gola, bo nawet o nim nie pamiętam, w pamięci mam za to dzisiejszy wynik i miejsce w Zagłębia w tabeli – to jest dramat!

Za tydzień Legia, kolejny trudny rywal.

- Łatwo nie będzie, tym bardziej, jeśli spojrzymy na naszą grę w meczu z Górnikiem… Teraz ze wszystkimi nam ciężko idzie, ale musimy zdobyć punkty, bardzo ich potrzebujemy.

zaglebie-lubin.pl

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1