zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 sie Śr 15, 11:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szymon Pawłowski
PostNapisane: 2013 lut Śr 06, 18:03 

To już potwierdzone. Jeśli ma wskoczyć na wyższy reprezentacyjny poziom to właśnie dziś ma swoją pierwszą i w zasadzie jedyną szansę. Trzymam kciuki i życzę świetnego występu piłkarzowi Zagłębia Lubin :)

PostNapisane: 2013 lut Śr 06, 19:03 

Powodzenia Szymek, połam nogi

PostNapisane: 2013 lut Śr 06, 19:08 

Nikt nie zarzuci że gra w krajowej kadrze,dobrze,teraz tylko zaliczyć asyste,może bramke,zagrac dobre zawody i podpisać kontrakt na trzy lata z Zagłębiem :P

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2013 lut Śr 06, 21:05 

Albo mi sie wydaje, albo Szymek jest najszczuplejszy ze wszystkich w kadrze. Może przydałoby mu się więcej zajęć na siłowni, to by przestawiał obronców :p

PostNapisane: 2013 lut Śr 06, 22:49 
Administrator

45'' i bez fajerwerkow z przodu..., zmieniony przy stanie 1:0 dla Irlandii,
szkoda ze nie mozemy czegos wiecej napisac o wystepie Szymka w tym meczu

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2013 lut Śr 06, 22:56 

Meczu życia to Szymek nie zagrał. Z drugiej strony gra jego zmiennika na pewno nie była lepsza. Cała drużyna zagrała po prostu źle i nie wiem czy można byłoby po tym spotkaniu kogokolwiek wyróżnić.

PostNapisane: 2013 lut Śr 06, 22:57 
Moderator

Możemy jedynie napisać ze Grosicki zagrał jeszcze większe dno. W ogóle go to za zmiany ? Wasyl 30 letni środkowy obrońca i trenejro go wpuszcza na bok zeby co ? Zeby zasuwal jak Piszczek ? Nie te lata. Po co było ściągać Boenisha ? Obraniak lamus nadawał sie do zmiany po 45 min. Lewy ma już chyba dość krytyki ze nie strzela w kadrze i na sile chce wszystkim udowodnić ze jest dobry wdając sie w jakieś pokraczne dryblingi ew. widzi tylko kolegow z BVB. Krychowiak najlepszy zawodnik w meczu. Czemu tak późno zaczęto tego chłopaka powoływać. We Francji już dużo wcześniej mówiono o nim pochlebnie.
Mecz z dupy ale najważniejsze to ciulac pkt w meczach eliminacyjnych a nie podniecac sie wygranymi w meczach towarzyskich.

PostNapisane: 2013 lut Śr 06, 23:01 
TROLL
TROLL

Ja o występie Pawłowskiego mogę napisać więcej , wiadomo że ja osobiście nie jestem zwolennikiem jego gry ! oczywiście na granie w zespole który co sezon grywa ogony Pawłowski się może wyróżniać , dzisiaj chyba zobaczył i przekonał się ze gra z przeciwnikiem poważnym to nie w kij dmuchać , mógł się przekonać jak należy grać szybko ( szkoda że nie grał w II połowie bo by chyba płakał ) nawet gdyby mu dzisiaj z takim przeciwnikiem mecz wyszedł i zostawił by więcej zdrowia to lekarz na pewno by mu wystawił L4 ze względu na wyczerpanie organizmu a skoro marzy mu się gra za granicą to chyba powinien mu ktoś uzmysłowić że tam takim tepem gra się co trzy dni :lol: niech on zejdzie na ziemie i przestanie mu się śnić i ma6zyć klub zagraniczny , no ! chyba tylko po to aby podpisac lukratywny kontrakt a póżniej siedząc na trybunach inkasować solidną gotówkę to tak ! dodam ze być może jego zmiennik rewelacji nie grał ale mimo wszystko po lewej stronie zaczęło się coś dziać.

PostNapisane: 2013 lut Śr 06, 23:38 

Nie wim, ale chybo na wyspach pokazywali inny mecz. Jak dla mnie to Szymek był jednym z najlepiej grających w pierwszej połówce, ale tu pokazywali inaczej. :?: :idea: :arrow: I prosze dajcie już spokuj chłopakowi gra jak umie (całkiem nieźle) i tak naprowde (może przegne) ale gdyby nie on to bylibyśmi Podbeskidziem 2 tylo z mniejszym charakterem, jeszcze będziemy za nim tęsknić. AMEN

PostNapisane: 2013 lut Cz 07, 09:45 

Szymon oczywiście nie przeskoczył pewnego poziomu, ale swojego występu nie musi się wstydzić. Zagrał swoje, więc było kilka błędnych decyzji, czy strat, ale też potrafił wymienić kilka dobrych piłek. Oczywiście komentatorzy w TV narzekali, że nie wykorzystał swojej szansy, ale co zrobić jak mają zakodowane, że taki Pawłowski musi zagrać świetne zawody, a gdy podobne błędy popełniają Lewy lub Błaszczykowski to pozostawiają to bez komentarza, bo oni nic nie muszą :? Nie chcieli zauważyć, że dopóki przebywał na boisku, choć to może nadużycie - to nasza eprezentacja przynajmniej starała się grać piłką.
Obrazek

Pawłowski biegał, jak nigdy w lidze - ma rację Horacyś, że jeśli dane mu byłoby pograć dłużej - to podłby gdzieś w okolicach 70 minuty i nie wstał :) . Nie dostawał też piłek pomimo tego, że dobrze wychodził na pozycję. W Zagłębiu pewnie obraziłby się na wszystkich, a tutaj biegał dalej. Nie wykorzystał swojej szansy, ale też nie widzę powodu, żeby nie otrzymał kolejnej. Na osobne słowa zasługują Irlandczycy - byłem pod wrażeniem, jak zdominowali naszych. Życzyłbym sobie, żeby Zagłębie wiosną wykazywało się w każdym meczu taką wolą walki i sportową agresją.

Dla Szymka baton na zachęte:

Obrazek

PostNapisane: 2013 lut Cz 07, 09:49 

Nie było tragedii,zresztą w pierwszej połowie zagraliśmy nieźle a w drugiej co ? Nic,dno,kaszana.Ani Mierzejewski ani Grosicki niczego dobrego nie wnieśli,ja na temat Pawłowskiego się wypowiadałem,nie będę miał mu za złe jak wyjedzie za granice nawet do Filipin jak Starosta z Miedzi ale zeszmaci się jak pójdzie do Lecha.Tyle w temacie.

PostNapisane: 2013 lut So 23, 10:56 

Szymon Pawłowski z KGHM Zagłębia Lubin to łakomy kąsek na rynku transferowym. - Prawdopodobnie do czerwca zostanę w Lubinie - mówi jednak reprezentant Polski portalowi SportoweFakty.pl.

W piątek piłkarze KGHM Zagłębia Lubin niespodziewanie łatwo pokonali Pogoń Szczecin. Miedziowi Portowcom strzelili trzy gole, samemu nie tracąc ani jednej bramki. - Dobrze zaczęliśmy, szybko strzeliliśmy bramki. Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. W drugiej trochę się cofnęliśmy i oddaliśmy pole gry Pogoni. Dobrze się jednak broniliśmy, zagraliśmy na zero z tyłu i zdobyliśmy trzeciego gola. Praktycznie było już po meczu - skomentował Szymon Pawłowski, który też wpisał się na listę strzelców, pewnie wykonując rzut karny. - Ostatnio zawsze ja podchodzę do rzutu karnego, także jestem wyznaczony. Biorę na siebie tę odpowiedzialność i na razie strzelam - przynajmniej w klubie - zaznaczył piłkarz. Pawłowski w meczu reprezentacji Polski z Macedonią też podszedł do rzutu karnego, lecz nie zdołał go wykorzystać.

Piłkarzowi Zagłębia latem kończy się kontrakt i już teraz jest on łakomym kąskiem transferowym dla wielu drużyn. Miał on już powiedzieć, że niebawem opuści Zagłębie. - Powiedziałem, że jeszcze okienko jest otwarte. Prawdopodobnie do czerwca zostanę w Lubinie - zadeklarował jednak zawodnik.

Zaprzeczył on też doniesieniem, że Zagłębie może zamienić na Legię Warszawa. - Nie wiem w ogóle skąd to jest wyssane. Nie było tematu Legii - podkreślił.

Naszą pasją, naszym życiem,
Zawszę będę wspierał Cię.

PostNapisane: 2013 lut So 23, 12:22 
Administrator

no to chociaz to mamy jasne
robo3594 napisał(a):
Zaprzeczył on też doniesieniem, że Zagłębie może zamienić na Legię Warszawa. - Nie wiem w ogóle skąd to jest wyssane. Nie było tematu Legii - podkreślił.

PostNapisane: 2013 lut Wt 26, 14:26 

Wszystko wskazuje na to, że Pawłowski zostanie jednak na wiosnę w Lubinie. Z tego co napisane jest w wątku dot. Costy Nhamoinesu wynika dla mnie, że Lech zatrudniłby już teraz nawet obu zawodników, ale albo żulą kasy, albo nie są w stanie spełnić oczekiwań finansowych Zagłębia. Podejrzewam, że Costa podpisał już z Lechem. Co do Szymona zakładam, że skoro interesują się nim kluby z Bundesligi (na razie 2.) to nie zaryzykował jeszcze złożenia podpisu pod kontraktem z polskim klubem - w domyśle z Lechem.

Możnaby przekonywać Pawłowskiego do przedłużenia kontraktu np. do końca 2013 r. w zamian za podwyżkę na poziomie Sernasa i wprowadzenie klauzuli odstępnego powiedzmy: 350 tys. Euro dla klubów z zagranicy, a dla klubów z Polski 700 tys. Euro, ale nie sądzę, żeby w ogóle mógłby być tym zainteresowany - mogąc latem skasować ekstra kasę za podpis na umowie :)

PostNapisane: 2013 lut Wt 26, 15:25 
Administrator

Szach napisał(a):
nie sądzę, żeby w ogóle mógłby być tym zainteresowany - mogąc latem skasować ekstra kasę za podpis na umowie :)
jak Wasyl? :twisted:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1