zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 sie Śr 23, 14:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szymon Pawłowski
PostNapisane: 2013 lip N 28, 21:07 
Moderator

Cytuj:
:arrow: Pawłowski dla Goal.pl: Z Zagłębia odszedłem za późno

Po latach gry dla lubińskiego Zagłębia Szymon Pawłowski wreszcie zmienił otoczenie. - Szkoda, że tak późno - powiedział w rozmowie z Goal.pl były gwiazdor "Miedziowych", który zadebiutował w czwartek w barwach Lecha Poznań.

Jak oceniłbyś swój debiut w Lechu?
Szymon Pawłowski (Lech Poznań): - Cieszę się z tego, że mogłem zagrać. Wracam po kontuzji i myślę, że było nieźle. Wiem, że stać mnie na lepszą grę. Cieszą asysty, bo dzięki nim łatwiej wprowadzić się w zespół. Tak jak jednak powiedziałem - jeżeli będę w pełni sił, będzie jeszcze lepiej.

Sił starcza ci obecnie na 60 minut?
- Myślę, że było widać, że jeszcze brakuje mi sił i trener też to zauważył. 60 minut z Honką? Wystarczy.

Jak się czujesz w Poznaniu?
- Czuję się bardzo dobrze. Rozegrałem pierwsze po dłuższej przerwie spotkanie. Nie przetrenowałem okresu przygotowawczego, nie zagrałem żadnego sparingu, więc potrzebne mi są kolejne spotkania, by zgrać się z zespołem. Myślę, że z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.

Osiągnęliście cel, wygraliście i awansowaliście dalej. Ale chyba w tej czwartkowej potyczce zdecydowaliście się trochę na minimalizm?
- Mogło być wyżej, ale cieszą te dwa pucharowe zwycięstwa. Oby jeszcze cztery i obyśmy awansowali do fazy grupowej.

Żalgiris Wilno to rywal z nienajwyższej półki...
- Nie będzie to zespół poza naszym zasięgiem. Musimy się dobrze przygotować do tego spotkania, ale teraz liczy się dla nas mecz z Cracovią, bardzo ważny, bo po remisie w Chorzowie będziemy chcieli wygrać spotkanie u siebie. Później przygotujemy się na pewno dobrze na Żalgiris i będziemy chcieli wygrać kolejne dwa mecze.

Z taką grą jak w rewanżu z Honką Lech jest w stanie awansować do fazy grupowej LE? W IV rundzie rywal może być jednak nieco trudniejszy.
- Tak, ale spokojnie. Myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Będziemy się lepiej rozumieć, gra będzie się zazębiać. W początek sezonu weszliśmy powoli, ale jak już ruszy ta lokomotywa i się rozpędzi, to będzie dobrze.

Debiut przy Bułgarskiej bardzo okazały. Już w 6. minucie gry twoje piękne prostopadłe podanie na gola zamienił Łukasz Teodorczyk. Nieźle wkupiłeś się w łaski kibiców...
- Asysty cieszą, ale zwycięstwo całego zespołu bardziej. To jest najważniejsze. Ja potrzebuję jeszcze czasu.

Czego zabrakło wam w końcówce, by dobić rywala? Zachowaliście się zbyt nonszalancko? W waszej grze można było dostrzec sporo niedokładności.
- Myślę, że zabrakło cierpliwości i trochę zimnej głowy. Chcieliśmy szybko strzelić i przede wszystkim to był nasz błąd.

Śledzisz na pewno wyniki innych drużyn w ekstraklasie. Twoje Zagłębie znów przegrało na inaugurację sezonu. Myślałeś sobie w zeszły piątek: "odszedłem w dobrym momencie"?
- Czy w dobrym? Za późno (śmiech). Śledzę ligę i szkoda, bo trochę grałem w tym Zagłębiu. Ale teraz liczy się Lech i patrzę co dzieje się w Poznaniu, a nie za siebie.

PostNapisane: 2013 sie Pt 02, 10:51 
Moderator

Obrazek
Hmm - znowu narzekają. A miało być tak pięknie przecież :shock:
(sorry - musiałem :lol: )

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2013 sie Pt 02, 11:50 
Moderator

Hahaha, mina jak 2 lata temu w Kluczborku :D

Mam nadzieję, że zobaczę taką minę u Szymona w niedzielę.

PostNapisane: 2015 cze N 07, 19:11 

Szymon Pawłowski zdobył 2-gie w karierze Mistrzostwo Polski tym razem w barwach Lecha, będąc najlepszym zawodnikiem swego zespołu w rundzie finałowej.

Gratulacje Szymek

PostNapisane: 2015 cze N 07, 21:36 

Gratulacje dla Szymona. Ja dodam jeszcze że do jutra jest głosowanie na Plus sezonu w naszej ekstraklasie. Są trzy nominacje: Stilic...Pawłowski i Wilczek.

PostNapisane: 2017 lip Wt 04, 00:49 
Administrator

Pogoń Szczecin poinformowała, że Szymon Pawłowski nie będzie jej piłkarzem. Pomocnik przyjechał w poniedziałek na testy medyczne, których wyniki nie były zadowalające.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... i-szczecin

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2017 lip Wt 04, 11:15 

A jaką to aż miał robić karierę odchodząc z Zaglebia, chłopak o szklanych nogach! nigdy i przenigdy nasza piłka nie będzie zdrowa jak nie będzie normalnych umow o prace a podpisywanie kontraktów które deprawują

PostNapisane: 2017 lip Wt 04, 16:57 
Administrator

Mistrza Polski zdobył. w Pucharach grał. Reprezentację też zaliczył. to sporo jak na polskiego piłkarza. Lewandowskim się nie stał ale nie umniejszajmy jego czego inni w życiu nie osiagna

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2017 lip Wt 04, 17:23 

44 gole to więcej niż kilku napastników nad którymi wielu się rozpływa w naszej lidze. Szymonowi do zrobienia kariery zabrakło dwóch rzeczy. Pierwszej to zdecydowanie zdrowia, a drugiej to trochę takiej większej ambicji i zadziorności. Był to materiał na Grosickiego a może na pułap Kuby Błaszczykowskiego, zresztą niemal te same roczniki. Na ekstraklasę niewątpliwie ktoś. Ilość goli, asyst, występów w lidze to pokazuje. Do tego Reprezentacja przez jakiś czas. Ciągle jednak w jego karierze czegoś brakowało. Ja życzę mu zdrowia i powodzenia, wróbelki ćwierkają że Probierz chce go mocno przytulić w Krakowie. Jeszcze może się odbudować w naszej lidze i dociągnąć mocnym akcentem do końca kariery.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa: UTC + 1