zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru Pt 15, 20:57

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie N 29, 14:45 

No nie wiem, nie wiem ...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie N 29, 16:05 

Wg mnie to zaostrzy tylko rywalizacje o miejsce w pierwszym skladzie, to jest plus. Jednak jest jeden minus chociaz nie jestem tego pewien, ciekawi mnie ile kosztuje nas wypozyczenie tego chlopaka?? A na pewno nie sa to male pieniadze!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 30, 11:01 

Bardzo dobrze ale to zawodnik niestety tylko na 1 sezon! Mogli by zakupic tego Iwanskiego chyba byl by z niego o wiiele wiekszy pozytek !

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 30, 15:20 

Robimy wielki szum (moze jest wypozyczony za darmo tylko jemu dają
miesięcznie swoją pule)daje przykład Dubickiego i Patera.Wisła zaoszczędziła bo nie płaciła pensji.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz Pn 06, 08:40 

Łukasz Piszczek strzelił gola w sparingu z Odrą Wodzisław, asystował przy bramce Grzesia Bartczaka i jak dobrze wyczytałem, to strzelił gola w meczu Nysa Zgorzelec-Zagłębie II Lubin, który zakończył się remisem 1:1!

Brawo Łukasz! Ilu to klasowych napastników po przejściu do innego zespołu ma problemy ze strzelaniem bramek..? A Łukasz pięknie zaczął pobyt w Lubinie!

Chcę Go zobaczyć w meczu z Lechem! Może nie w wyjściowej jedenastce, ale w drugiej połowie na pewno!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Tytuł: Łukasz Piszczek
PostNapisane: 2007 maja Śr 23, 00:25 
Administrator

.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Śr 06, 08:13 

Mistrz Polski 2007r.- krótka charakterystyka zawodnika opracowana przez Jakuba Staronia i Wacława Wachnika

26. Łukasz Piszczek liczba meczów: 30
w pełnym wymiarze czasowym: 10
z ławki: 8
czas gry w minutach: 2016
żółte kartki: 2
czerwone kartki: 0
gole: 11

- Dajcie mi dwa lata, a zrobię z tego chłopaka napastnika na miarę najlepszych w Europie! – przekonywał z wypiekami na twarzy chorwacki szkoleniowiec Drażen Besek, będący pod sporym wrażeniem umiejętności „Piszcza”. To właśnie „Dado” dał szansę debiutu w ekstraklasie sprowadzonemu z Herthy Berlin, która wykupiła go za grosze z Gwarka Zabrze, napastnikowi. W meczu 9. kolejki z GKS Katowice młodziutki wówczas Łukasz zmienił w 55. minucie swojego imiennika Mierzejewskiego, a w ostatniej minucie spotkania strzelił siódmą bramkę dla Zagłębia, ustalając wynik meczu. To było blisko trzy lata temu. Od tego czasu Piszczek podrósł, zmężniał i obecnie zalicza się do najlepszych napastników w kraju. - Jeden dziennikarz spytał mnie, czy znajduje się w pierwszej dziesiątce polskich napastników. Skoro Leo Beenhaker mnie powołał na zgrupowanie, to oznacza, że chyba w tej grupie się znajduję, ale nie podejmę się typowania, na którym miejscu jestem w prywatnym rankingu holenderskiego szkoleniowca. Ja twardo stąpam po ziemi, nie podpalam się zanadto, a przede wszystkim pracuje na treningach, ponieważ moim marzeniem jest być kiedyś wiodącą postacią polskiego napadu – mówi Łukasz, dla którego powołanie od Leo Beenhakera na grudniowe zgrupowanie reprezentacji Polski w Zjednoczonych Emiratach Arabskich było olbrzymim zaskoczeniem. - Holender często powtarza, że treningi służą po to, by po ich zakończeniu każdy z nas czuł się jeszcze lepszym piłkarzem. Podoba mi się ten sposób myślenia, wierzę Beenhakerowi. Uważam, że z zajęć, które odbywały się pod jego okiem bardzo wiele wyniosłem. Nie tylko piłkarsko, ale i mentalnie, ponieważ selekcjoner potrafi „podpompować” piłkarza. Po zgrupowaniu czuję się mocniejszy psychicznie, jestem także pełen zapału do treningów i gry – mówił Piszczek i trzeba przyznać, że nie rzucał słów na wiatr. Ten zapał był zwłaszcza widoczny wiosną, gdy trener Michniewicz przesunął go do ataku. Wcześniej, grywając na lewej pomocy młody napastnik „szarpał” w swoim stylu, ale prawdziwy talent objawił już w pierwszej linii. A trener Zagłębia może śmiało przypisać sobie miano osoby, która miała niebagatelny wpływ na rozwój reprezentanta Polski. Zresztą w klubie śmieją się, że Łukasz jest właśnie kolejnym już synem Pana Czesława.
Piszczek pokazał olbrzymią klasę, gdy kontuzji doznał Michał Chałbiński. Wziął na siebie ciężar strzelania bramek, a niesamowite umiejętności pokazał w starciach z Wisłą Kraków i Legią Warszawa, gdy przyszło mu walczyć z czołowymi stoperami Orange Ekstraklasy, a za takich uważa się przecież Clebera, Głowackiego (obaj Wisła) oraz Choto i Szalę (Legia). Łukasz nie dawał za wygraną nawet wówczas, gdy rutyniarze stopowali go w sposób niekoniecznie zgodny z przepisami, wykorzystując boiskowe cwaniactwo i nieuwagę sędziego. Napastnik Zagłębia pokazał kapitalną dynamikę i wytrzymałość, zaimponował także siłą fizyczną i sprytem. To jednak nie dziwi, ponieważ Piszczek, zdaniem profesora Chmury, to piłkarski fenomen, który szybkość i wydolność ma wykształconą na poziomie światowym! Rzadko zdarza się, by zawodnik miał obie te cechy motoryczne na tak wysokim poziomie.
Pytanie, jakie obecnie nurtuje wszystkich fanów, brzmi: co dalej z Łukaszem? Wszak jest on tylko wypożyczony do Zagłębia z berlińskiej Herthy. - Nie żałuję, że związałem się z Herthą. To świetny klub, a Bundesliga jest dla wielu marzeniem. W moim przypadku wypożyczenie do Zagłębia jest dobrym posunięciem, bo gram i robię postępy, wiele mogę się nauczyć. Ale też wcześniej czy później - jak chyba każdy piłkarz w Polsce - będę chciał spróbować sił w mocniejszej lidze z wiarą, że uda się zrobić dużą karierę. Już mam umowę z poważnym klubem, więc jest mi łatwiej. W Hercie pracują mądrzy ludzie i na pewno nie będą działać na moją, a w sumie także swoją szkodę – mówi napastnik zaznaczając, że jeśli w Hercie ma grywać w rezerwach, to wówczas z chęcią zostałby w Zagłębiu. A kibice tego klubu śpiewają: „Tylko Zagłębie, hej Piszczek tylko Zagłębie!”. I mimo że, inne kluby, w tym Wisła i Legia pytają berlińczyków o Łukasza, to dla Mistrza Polski wykupienie napastnika jest celem numer jeden.

Źródło: http://www.zaglebie-lubin.pl/www/index.php?id=prasa&art=156

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Śr 06, 10:07 

A 3-go w niedzielę obchodził rocznicę swoich 22 urodzin. Wszystkiego co najlepsze Łukasz! Troszkę spóźnione ale ze szczerego serca!
I pomyśleć, że w momencie zawitania do Lubina krążyły takie opinie:
Cytuj:
WedLug mnie to nie jest żadna inwestycja, tylko blokowanie miejsca dla innych zawodników, a szczególnie dla wychowanków naszego klubu.Ciekawe, kto wpadł na taki pomysł ? Może coś z tego będzie miał, ale na pewno nie Zagłębie.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 lip Śr 04, 06:49 

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ViewMore=1&ModuleId=92&ShowArticleId=51255

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2007 lip Cz 12, 15:14 

Bramka Piszczka w sparingu.

Przebywający na zgrupowaniu w Austrii wraz z Herthą Berlin Łukasz Piszczek wpisał się na listę strzelców w sparingowym meczu z tamtejszym III-ligowcem SC Sparkasse Elin Weiz.
Berlińczycy wygrali 6:0 (2:0), a polski napastnik, grający ostatnio na zasadzie wypożyczenia w Zagłębiu Lubin, strzelił gola w 60. minucie.

Widać ze gra w sparingach i do tego jeszcze strzela. Bedzie miala z niego Herta pozytek.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 lip Wt 24, 22:32 
Piszczek :mrgreen: znów w pierwszym składzie Herthy

Łukasz Piszczek :mrgreen: zagrał od pierwszych minut w sparingowym meczu Herthy Berlin z Middlesbrough. Zespół ze stolicy Niemiec zremisował z ekipą z Anglii 1:1. Polski napastnik przebywał na boisku do 65. minuty, kiedy to został zmieniony przez Marko Pantelica.

Hertha Berlin :mrgreen: - Middlesbrough 1:1 (1:1)

Bramki: Hertha - Fathi (45.), Middlesbrough - Yakubu (45.+1 - rzut karny)

Skład Herthy: Drobny - Chahed, Friedrich, Simunic, Fathi - Ebert (83 Wallschlager), Schmidt (87 Cagara), Dardai, Bieler (85 Traore) - Piszczek :mrgreen: (65 Pantelic), Okoronkwo (65 Gimenez).

http://www.pilkanozna.pl/fotodb/2007/74 ... 4f9bb3.jpg
Zawodnicy Herthy Berlin, Christian Gimenez i Łukasz Piszczek :mrgreen: .

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Pn 13, 14:36 
Administrator

Zdaniem dziennikarzy fachowego magazynu piłkarskiego "Kicker" na notę (...) na boiskach Bundesligi w 1. kolejce zasłużył
Łukasz Piszczek (Hertha) - 5

(1-klasa światowa, 6-występ poniżej krytyki)

Tytuł:
PostNapisane: 2007 sie Pn 13, 18:59 
Moderator

KOtzU! napisał(a):
Zdaniem dziennikarzy fachowego magazynu piłkarskiego "Kicker" na notę (...) na boiskach Bundesligi w 1. kolejce zasłużył
Łukasz Piszczek (Hertha) - 5

(1-klasa światowa, 6-występ poniżej krytyki)

Sie "szwaby" nie znaja :) Jak im nie odpowiada to niech nam go oddadza :mrgreen:

Tytuł: Łukasz Piszczek: Wykorzystałem swój czas
PostNapisane: 2007 sie N 19, 23:32 
Administrator

W sobotę polski napastnik Herthy Berlin zaliczył asystę przy golu Solomona Okoronkwo, a jego zespół pokonał VfB Stuttgart 3:1.

Mariusz Rabenda: Debiut przed publicznością w Berlinie o jakim można marzyć. Tuż po wejściu faul na panu. Po rzucie wolnym przedłuża pan podanie, co otwiera drogę do zdobycia decydującej bramki.

Łukasz Piszczek (napastnik Herthy): Udało mi się zapisać w protokole meczowym. Jestem zadowolony z tej akcji, ale przede wszystkim ze zwycięstwa 3:1. Zwłaszcza że wygraliśmy z samym mistrzem Niemiec. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach dostanę następne szanse gry.

We wszystkich zapowiedziach meczu ze Stuttgartem pojawiał się pan jako zawodnik wyjściowej jedenastki. Tymczasem rozpoczął pan na ławce. Nie był pan zawiedziony?

- Liczyłem się z tym, ze po przegranym meczu z Eintrachtem Frankfurt trener będzie chciał coś zmienić w składzie i tak się stało. Okoronkwo jest w wysokiej formie i tym razem to on dostał szansę gry od pierwszej minuty. Ja czekałem na swój czas. Dostałem go i wykorzystałem. Jest nas kilku rywalizujących o grę w ataku i trzeba się liczyć z rotacją.

Kwadrans spędził pan przy ławce rezerwowych, zanim wyszedł pan na boisko.

- Kiedy trener mnie zawołał, bym przygotował się do wejścia, strzeliliśmy gola na 2:1. W pierwszej chwili myślałem nawet, że zmiany jednak nie będzie. Ale widać było, że drużyna potrzebuje świeżej krwi.

Kiedy leci pan do Moskwy na mecz z Rosją?

- W niedzielę bezpośrednio z Berlina.

W Herthcie dobija się pan do podstawowego składu. A w reprezentacji?

- Nie czuję się zawodnikiem z określonym numerem na koszulce. Cieszę się z powołania. Jadę do Moskwy zdobywać kolejne doświadczenia. Chcę się rozwijać i wykorzystam każdą okazję do tego, by grać.

Nie będzie Macieja Żurawskiego. Szanse na grę przeciwko Rosji rosną?

- Mam nadzieję, że zagram w Moskwie, choć oczywiście nie cieszy mnie kontuzja Żurawskiego. Na reprezentację chcę zasłużyć przede wszystkim własną formą i umiejętnościami.

http://www.sport.pl/sport/1,65025,4401188.html

p.s. nie bedzie go tak prosto odzyskac;

Ostatnio edytowano 2007 sie N 19, 23:33 przez KOtzU!, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Łukasz Piszczek: Wykorzystałem swój czas
PostNapisane: 2007 sie N 19, 23:39 

KOtzU! napisał(a):
Ale widać było, że drużyna potrzebuje świeżej frędzelek.

Zmieńcie ta cenzurę słów, bo czasami śmieszne figle płata ;)
edited by KOtzU!
czasem sie trafi jakis babol - lepiej tak niz wulgaryzmy bez cenzury

Piszczka już nie odzyskamy i trzeba się z tym pogodzić...
Trzeba oszlifować Pawłowskiego, a potem sprzedać do takiej Herthy za 3mln euro! :)

Obrazek

Ostatnio edytowano 2007 sie N 19, 23:46 przez Czarny, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1