zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 paź Cz 19, 15:47

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Maciej Iwański
PostNapisane: 2004 cze So 12, 18:28 

W dzisiejszym Sporcie i PS w relacji z meczu Cracovia - Szczakowianka jest wzmianka, że Iwańskiego chce Zagłębie i Legia.
Pewnie to dopiero początek spekulacji w temacie transferów, ale Iwańskiego chętnie bym widział w Zagłębiu.

Ostatnio edytowano 2008 cze Śr 18, 16:42 przez Markus, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze So 12, 20:28 
Iwański to bardzo dobry zawodnik i z checia bym go widział w naszym składzie! Ciekawe co sie stanie z IRKIEM KOWALSKIM?! Konczy mu sie kontrakt i nie wiem czy bedzie chciał grac w Zagłębiu czy w Legi?! Irek zostan w Zagłębiu i pokaz przez to, ze jestes całym sercem z klubem i z nami KIBICAMI ! ! ! IREK MUSISZ ZOSTAĆ! ! !

BOJCIE SIE CHAMY DO 1 LIGI WRACAMY ! ! !

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze So 12, 22:11 

Iwański to obecnie jeden z najlepszych i najzdolniejszych pomocników w polskiej lidze - nic dziwnego, że chce go też Legia. Cena - 1 mln zł wcale mnie nie dziwi.

Tak przy okazji, nawet w tym sławetnym 1:8 z Cracovią był jedynym graczem Szczakowianki, który walczył. Od Sportu dostał notę 6, pozostali gracze Szczaksy w większości 2.

Tacy gracze by nam się przydali - młodzi, zdolni, już dużo potrafiący, perspektywiczni, waleczni, itp. itd.
Tylko gdzie takich więcej znaleźć? I może za mniejsze pieniądze.
Ja już nie chcę gwiazd typu Drumlak lub odpady z Wisły.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze N 13, 20:59 
No jakby Wasi działacze go przekonali do Zagłębia to by było super bo dla mnie to Iwański jest naprawdę wypasiony-chodzi po skrzydle jak złoto.Co prawda widziałem go tylko 2 razy na żywo,ale za każdym razem grał jak z nut-to by było niezłe wzmocnienie-na dodatek młody,ambitny a nie jakiś tam Moskalewicz...

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze N 13, 22:07 
Tez bym sie cieszy jak by Iwanski gral w Zaglebie ale jest to realne ale malo bo jezeli pokaza sie ofert dla Iwanskiego od Zaglebie i Legii to chyba skorzysta z tej drugiej poniewaz Legia ma aspiracje na Mistrzostwo a my dopiero wchodzimy do elity choc dzialacze Zaglebia moga zaproponowac lepszy kontrakt niz Legia i móglby sie skusi zeby grac w Zaglebiu...Pozdro

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pn 14, 20:30 
Nie no jak już to pewnie byłby kłopot bo trzeba by za niego sporo zapłacić,a Legi by mógł nie wybrać bo w Zagłębiu miałby większe szanse grania.Coś czytałem,że są starania by Kałużny do Was wrócił?

Tytuł: Iwański w Zagłębiu ?
PostNapisane: 2004 sie Śr 04, 17:49 
Może nie wszystko stracone . Oto wywiad z maciejem iwańskim

PN - Dlacego latem nie zmienił pan klubu ?
MI - O ile mi wiadomo ta pora roku nadal trwa , podobnie jak okno transwerowe propozycja przejścia do zaglebia jest nadal aktualna . Mam jeszcze 1,5 roczny kontrakt wiec kluby muszą sie dogadać co do ceny

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Śr 04, 17:53 
To już zaczyna przypominac wenezuelską telenowelę :P Niech się w końcu zdecydują bo ilez można kompletować skład :?

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Śr 04, 17:55 
zgadza sie ale potrzebujemy go i tyle taie życie kowal odszedł iwan musi przyjsć

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Cz 05, 09:25 
Moderator

Max z calym szacunkiem.... temat zamkniety...

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pt 27, 07:32 

A ja coś wiem, ciekawe czy się sprawdzi?
Póki co mojego newsa wysyłam na gg do MooNa, będzie godzina i data gdyby miało wyjść na moje:)

PS U_bahn, mam nadzieję że nie obrazisz się o odblokowanie tematu?

Tytuł: Re: Iwański w Zagłębiu ?
PostNapisane: 2004 sie Pt 27, 11:43 
Moderator

Max napisał(a):
Może nie wszystko stracone . Oto wywiad z maciejem iwańskim

PN - Dlacego latem nie zmienił pan klubu ?
MI - O ile mi wiadomo ta pora roku nadal trwa , podobnie jak okno transwerowe propozycja przejścia do zaglebia jest nadal aktualna . Mam jeszcze 1,5 roczny kontrakt wiec kluby muszą sie dogadać co do ceny

Ten wywiad w sieci juz jest od dobrych kilku miechow. Wiec nie ma co sie podniecac tym ze mowi to, zaraz zreszta mowi ze gdyby mial zdecydowac na chwile obecna (czyli ze 2 miechy temu) to zdecydowalby sie zostac w Szczakowiance. Telenowela Lubinska musi sie jednak skonczyc. Data to 31.08.2004. No ale moze JasioJasio wie cos wiecej na ten temat. Pozdrowienia.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie So 28, 08:48 
Moderator

JasioJasio napisał(a):
PS U_bahn, mam nadzieję że nie obrazisz się o odblokowanie tematu?

Skoro go odblokowales to najwyrazniej masz w tym jakis cel.
Ja tam nie w temacie ostatnio jestem, wiec nie bede sie buldoczyc ;-)

Greetz!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie So 28, 10:47 

i jak wie ktos cos pewnego w sprawie Iwanskiego???Nadal z niecierpliwoscia czekam na tego newsa JasioJasio...rozbudziles zmysly i chyba pora teraz je zaspokoic tym ciekawym wedlug Ciebie newsem....czekamy :D

Tytuł:
PostNapisane: 2004 sie Pn 30, 11:13 

JasioJasio nie daj sie prosic:) Chyba wszyscy jestesmy strasznie ciekaw o co chodzi wiec moze zdradzisz nam swoja tajemnice?? Pozdro!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1