zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Wt 26, 06:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Maciej Iwański
PostNapisane: 2010 mar Śr 24, 20:12 

Afera pączkowa zatacza coraz szersze kręgi...

Pączuś

Szkoda Maćka... Mam nadzieje że jeszcze do nas wróci i to niebawem. W Legii szykuje się rewolucja po sezonie i gdyby się okazało, że Maciek znajdzie się na liście transferowej trzeba zrobić wszystko aby do nas wrócił. Brakuje w naszym zespole zawodnika o podobnych predyspozycjach.

PostNapisane: 2010 wrz Wt 21, 08:31 

No nie wiem czy jest nam potrzebny kolejny zawodnik tworzący "atmosfere" w szatni...

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,83979 ... ezerw.html

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2010 wrz Wt 21, 21:31 

a ja nie zapomnę gola Ajwana w 93 minucie jak z "fausza" zawinął.... i od czasów maćka gola z wolnego za uj@ nie mogę sobie przypomnieć....

PostNapisane: 2011 sty Śr 19, 13:16 
Administrator

Tyle nadzeji pokladanych w Macku... a tu widac emerytura zaglada w oczy :D

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,titl ... omosc.html

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2011 sty Śr 19, 13:27 

Niesamowita sprawa,tylu Polaków jeszcze chyba nie odchodziło do jednego kraju w jednym okienku transferowym,smutne jest to że to nie są kluby: Galatasaray,Besiktas czy Fenerbahce,tylko przeciętne kluby które miałyby problemy z wieloma zespołami z naszej ekstraklasy,no ale że mają kasę to płacą,emerytura dobra,ciepło,klimat a Iwański zmarnował się,miał być jeszcze lepszym piłkarzem odchodząc z Lubina,stał się przeciętnym no a teraz kiedy zagląda mu 30 lat do oczu,to tylko może pokopać piłkę właśnie tam gdzie się wybiera,smutne to.

PostNapisane: 2011 sty Śr 19, 14:53 

Lupus napisał(a):
Niesamowita sprawa,tylu Polaków jeszcze chyba nie odchodziło do jednego kraju w jednym okienku transferowym,smutne jest to że to nie są kluby: Galatasaray,Besiktas czy Fenerbahce,tylko przeciętne kluby

Brożki poszły do Trabzonsporu, który zdecydowanie prowadzi w tabeli. Żeby nie było, że się czepiam, to kompromisowo zgodzę się, że to wyjątek potwierdzający regułę. :)

Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem kibicem, a nie typem dla którego liczy się kasa i pozycja. Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy... a pamięć pozostanie na zawsze!

PostNapisane: 2011 sty Śr 19, 15:20 

Tak masz rację,zapomniałem właśnie gdzie poszli,no oni może jeszcze w tej Turcji coś pokażą ale ta reszta z Robakami,Pawełkami i Iwańskimi na czele to tylko cele materialne.

PostNapisane: 2011 sty Pt 21, 14:14 

Lupus napisał(a):
Tak masz rację,zapomniałem właśnie gdzie poszli,no oni może jeszcze w tej Turcji coś pokażą ale ta reszta z Robakami,Pawełkami i Iwańskimi na czele to tylko cele materialne.

Gdybym miał taką możliwość jak oni to nie zastanawiałbym się nawet sekundy. Lepiej walczyć o utrzymanie z Konyasporem czy Widzewem ? Lepiej grać przeciwko Rudnevsovi czy Gutiemu ? Może jeszcze napisz, że poziom słabiaków ligi tureckiej jest podobny do słabiaków ligi polskiej :D.

PostNapisane: 2011 sty Pt 21, 14:48 

Skoro jest taki "wspaniały" poza finansami to czemu tak wspaniale nie prezentują sie i grają ogony w Turcji ? Jestem przekonany że taki Lech,Legia czy nawet Jagiellonia mogłaby z powodzeniem w lidze Tureckiej powalczyć o środek tabeli,to nie Hiszpania czy Włochy,no a co do tego że tam poszli bo widzisz,ambicją naszych grajków są Tureckie przeciętniaki tudzież zespoły z czołówki drugiej ligi,nie nazwałbym to żadną ambicją,grają dla kasy po części to rozumiem,ale nie oszukujmy się to są przeważnie piłkarze słabi których by nawet 2 liga Hiszpańska czy Włoska nie chciała.

PostNapisane: 2011 sty Pt 21, 15:30 

Lupus napisał(a):
Skoro jest taki "wspaniały" poza finansami to czemu tak wspaniale nie prezentują sie i grają ogony w Turcji ? Jestem przekonany że taki Lech,Legia czy nawet Jagiellonia mogłaby z powodzeniem w lidze Tureckiej powalczyć o środek tabeli,to nie Hiszpania czy Włochy,no a co do tego że tam poszli bo widzisz,ambicją naszych grajków są Tureckie przeciętniaki tudzież zespoły z czołówki drugiej ligi,nie nazwałbym to żadną ambicją,grają dla kasy po części to rozumiem,ale nie oszukujmy się to są przeważnie piłkarze słabi których by nawet 2 liga Hiszpańska czy Włoska nie chciała.

Czemu ? Dlatego, że poziom jest tam o kilka klas wyższy. Poza tym chociażby taki Iwański to grał ogony, ale ...... w Legii. jakiej drugiej ligi ? Przecież tam gdzie przeszli wszyscy wymienieni to 1 liga turecka.

Byli tacy piłkarze z drugiej ligi hiszpańskiej, którzy byli czołowymi postaciami w swoim klubie, a przechodząc do Legii nie poradzili sobie w naszej lidze, więc dlaczego czołowe postacie naszej "kopanej' nie mieliby sobie tam poradzić ?

PostNapisane: 2012 sty Pn 16, 14:55 

http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/6836/przeglad-prasy-iwanski-moze-zakoncze-karierie-grosicki-hajto-ma-dobre-serce-ja-tez-kwiek-do-niemiec/

Cytuj:
"Iwański: Mogłem zostać w Legii, ale nie wiem co by było po usłyszeniu zarzutów"

Maciej Iwański dla "PS": - Czekam na propozycje, chociaż muszę przyznać, że chodzi mi po głowie myśl, aby skończyć z grą w piłkę. (...) Nie jest powiedziane, że wrócę do naszej ekstraklasy. Raczej znowu wyjadę do klubu zagranicznego, bo tak chyba będzie lepiej. Kiedy byłem w Turcji, zainteresowanie moją osobą było o wiele mniejsze niż wtedy, kiedy grałem w Polsce. I czułem się z tym zdecydowanie lepiej.

Zawodnik milczał bardzo długo: - Uznałem, że tak będzie lepiej. Sporo nieprawdziwego na swój temat usłyszałem i wyczytałem. Co bym nie powiedział, mogłoby zostać dwuznacznie odebrane, że tonący brzytwy się chwyta - tłumaczy.

- W Turcji dobrze zarabiałem, lepiej niż w Legii i to dużo, ale postanowiłem stamtąd odejść wcale nie dlatego, że mi tam nie płacili. Przecież prędzej czy później musieliby zapłacić, mam jeszcze rok kontraktu, w końcu przyszedłby przelew. Mogłem siedzieć sobie w Izmirze, odpoczywać, trenować. Ciepło, fajne miasto, metropolia, wszystko, czego trzeba do życia. Tyle że pieniądze to nie wszystko. Czułem się tam coraz gorzej. Odkąd w rubryce „wiek" wpisuję trójkę z przodu uświadomiłem sobie, że mam już do końca kariery bliżej niż dalej. A tam czasami dostałem kilka minut. Szlag mnie trafiał, bo na pewno nie byłem gorszy od tych, którzy występowali na mojej pozycji - uważa Iwański.

- Zaraz będzie, że kolejny piłkarz się żali na trenera. Do Manisy ściągał mnie Hikmet Karaman, który zrezygnował z pracy po okresie przygotowawczym. Zastąpił go Kemal Ozdes i zostałem odstawiony na boczny tor. Dam jeden przykład. Sprowadzano mnie do Manisasporu, abym wykonywał stałe fragmenty gry. Odkąd nastąpiła zmiana szkoleniowca, nie kopnąłem piłki z rzutu rożnego czy wolnego nawet na treningu. Byli inni, podobno lepsi. Kłopot w tym, że nigdy nie zdobyliśmy bramki ze stałego fragmentu gry - dodaje piłkarz.

Temat wagi: - Gdzie tam, ciągle jestem gruby. Nie widać? (...) W Polsce mówiono, że Iwański jest gruby, bo ktoś kiedyś umiejętnie zrobił zdjęcie. Mój brzuch to już legenda, nic na to nie poradzę, chociaż mówiąc już poważnie, ja nigdy go nie miałem. Przy moim wzroście, mojej pozycji na boisku, nie grałbym na poważnie w piłkę. Muszę jednak przyznać, że w Turcji czułem się naprawdę dobrze i trochę schudłem, choć jadłem zdecydowanie więcej niż w Polsce.

O korupcji: Ja już jakiś czas temu sam zgłosiłem się do prokuratury, by złożyć wyjaśnienia. Więcej nie mogę powiedzieć, bo sprawa jest w toku. (...) Czego bym nie powiedział, może zostać różnie odebrane i tylko mogę sobie zaszkodzić. Jedyne czego chcę, to żeby w ciągu najbliższych miesięcy, a może nawet lat, wyszła prawda o tej sprawie, bo to wszystko nie wyglądało tak, jak zostało przedstawione w mediach. Myślę, że tak będzie. Nie uciekam od kary, bo popełniłem błąd, ta sprawa nie powinna mieć miejsca, niezależnie od tego, czy ktoś był młody czy nie. I tak już za dużo powiedziałem. Zmieńmy temat.

PostNapisane: 2012 lut Śr 15, 19:13 
Moderator

ŁKS podpisał kontrakty z czterema piłkarzami

http://www.90minut.pl/news/180/news1807727-LKS-podpisal-kontrakty-z-czterema-pilkarzami.html

Cytuj:
Nowymi piłkarzami ŁKS-u zostali dzisiaj Seweryn Gancarczyk, Maciej Iwański, Łotysz Oļegs Laizāns oraz Austriak Ronald Gërçaliu - donosi "Gazeta Wyborcza". Wszyscy podpisali kontrakty do końca sezonu.

Iwański to były reprezentant Polski. Jego ostatnim klubem był turecki Manisaspor Kulübü, w którym zagrał 13 meczów i zdobył jednego gola.

PostNapisane: 2012 lut Cz 16, 15:28 
Administrator

nie moglem sie powstrzymac :)

http://babol.pl/kat,1025465,title,Smacz ... caid=5dee8

PostNapisane: 2012 sie Śr 01, 10:47 
Administrator

w zasadzie jak info jest bardziej o Macku wiec tu wklejam;

Maciej Iwański zakończył testy w Polonii - podaje oficjalna strona klubu. Ponadto Polonia poinformowała o urazach Wojciecha Szymanka i Wojciecha Łobodzińskiego.
Krótko, bo zaledwie dwa dni, trwała przygoda Macieja Iwańskiego z Polonią. Były reprezentant Polski i zawodnik m.in. Zagłębia Lubin, Legii Warszawa, czy Łódzkiego Klubu Sportowego nie zagrał we wtorkowym sparingu z Koroną Kielce i opuścił zgrupowanie "Czarnych Koszul" w Gutowie Małym - czytamy na stronie ksppolonia.pl.

Kontuzje Szymanka i Łobodzińskiego

W meczu z Koroną nie wystąpili dwaj inni testowani gracze Polonii - Wojciech Łobodziński i jego imiennik, Szymanek. Przyczyną absencji obu piłkarzy były problemy zdrowotne. Uraz obrońcy jest niegroźny. W przypadku Łobodzińskiego potrzebne będzie badanie USG.

http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,12 ... kiego.html

PostNapisane: 2012 sie Pt 17, 20:14 
Moderator

Maciej Iwański wraca do Manisasporu

Na powrót do tureckiego Manisaspor Kulübü zdecydował się Maciej Iwański. 31-letni pomocnik podpisał z drugoligowcem dwuletni kontrakt.

Iwański ostatnią rundę spędził w ŁKS-ie, do którego przeszedł właśnie z tureckiego klubu. Manisaspor zeszły sezon zakończył na przedostatnim miejscu Süper Lig i spadł z ekstraklasy.

http://www.90minut.pl/news/194/news1948 ... sporu.html

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1