zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pt 16, 21:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź N 01, 08:06 

Jaki wynik cię zadowoli wiecznie niezadowolony Polandzie?
I Klejdinst i Smuda zdobyli dokładnie tyle samo punktów, zajmują to samo (niema: różnica bramek) miejsce w tabeli. Na czym więc opierasz swoje żale?
Coś mi się wydaje, że gdybyśmy LM nawet zdobyli to stwierdziłbys że Edek za mało gra lewą stroną na przykład i jest do bani:)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź N 01, 12:12 

Poland napisał(a):
Po meczu z Wisla mozna krotko powiedziec:
Zamiast latwych 3 bramek bylo slabe 2:1. Brawa za zwyciestwo.
Niezle Panie Klejndinst!!! Taktyka pracuje. Ale raczej chlopaki wygrali ten mecz bez Pana. To ze Pan nie wie o co chodzi w tej druzynie najlepiej Pan podsumowal po meczu: ".... Moze pierwsza polowa w naszym wykonaniu byla przygotowaniem do drugiej polowy....."

Moze ma Pan racje a moze po prostu Pan nie wie o co tu chodzi. Trener ktory po meczu mowi moze to a moze tamto poprostu nie czuje druzyny lub jest na dorobku praktykanta.

Smuda:
No coz tak jak sie spowiedziwalem odpalil wreszcie poznanska lokomotywe lub inaczej mowiac ujarzmil atom i teraz kieruje go we wlasciwym kierunku. Tak jak bylo w zeszlym roku z Zaglebiem. Ale przeciez to Duzma ktory tylko wygrywa fuksem prawda chlopaki ....????

No **** mać, jeśli ci tak bardzo odpowiada Dyzma to wynieś się do Poznania i daj już na wstrzymanie. Już wszyscy wiemy, że nienawidzisz Edzia. I masz do tego prawo, ale to powoli staje sie już nudne i męczące.

Już mam dosyć tego: "smuda to i smuda tamto, poznańska lokomotywa ruszyła...itd" ile można tego słuchać (czytać)?

Według ciebie "pieśń" kibiców powinna chyba brzmieć tak: "Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham...smudę".

Edzio może nie jest wymarzonym trenerem i także myślę (a myślałem inaczej), że powinniśmy mieć bardziej gorącego trenera (np. Stawowy albo Wdowczyk, a może jeszcze ktoś inny), ale Dyzma swoimi poczynaniami i kulturą osobistą, warsztatem trenerskim (odsyłam do piłkarzy Legii, którzy swoje zdanie mieli i mają na temat smudy) i pazernością zraził do siebie mnóstwo osób w Lubinie (w tym także mnie). [CIACH]

Zaagalopowałeś się co nieco.
JJ

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Pn 02, 17:11 
W wiekszosci sie z wami zgadzam.

Szkoda ze nie zauwazyliscie ze napisalem "Brawa za zwyciestwo". Tak, mnie tez to cieszy i zyczylbym Panu Edkowi aby wygrywal kazdy mecz. Macie racje nie ma sie o min co rozpisywac. Jego dni sa juz policzone.

Smuda - mysle ze Lech teraz bedzie gral juz duzo lepiej.

Do nas powinien przyjsc Majewski lub Michniewicz. Szkoda ze mamy taki skromny wybor. Tylko nie Liczka....

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Pn 02, 17:22 
Administrator

Poland napisał(a):
*** Do nas powinien przyjsc Majewski lub Michniewicz. Szkoda ze mamy taki skromny wybor. ***
nie ilosc a jakosc sie liczy...

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Wt 03, 13:31 

Dzięki za wszystko,za świetny mecz z Cracovią i za ogranie lidera z Bełchatowa,powodzenia...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Wt 03, 13:54 

teraz to ja jestem Ciekaw co Poland napisze...
Pewnie ze szczescia w klawiature nie moze trafic jak sie dowiedzal ze w miejsce Edzia jest Michniewicz:):)
:P :P :lol: :wink: :D
Ja szczeze tez jestem zadowolony miejmy nadzieje ze nadeszła nowa era zwyciestw Zagłęia:)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Wt 03, 20:42 
Chociaz jeszcze w lipcu i sierpniu pisalem ze Pan Edek nie wytrwa w Zaglebiu do konca wrzesnia to jednak udalo sie Panu dociagnac az do 3 pazdziernika.

Dziekuje za prace w Zaglebiu. Jest Pan bardzo milym czlowiekiem i napewno jeszcze Pan znajdzie jakis klub. Teraz moze bedzie latwiej trenowac bo ma Pan juz pewne przetarcie szkoda jednak ze nie udane wiec moze byc trudno o posade nawet w 2 lidze.

Zycze wszystkiego najlepszego.

Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Wt 03, 20:44 

No ja bym Edka proponowal na trenera Zaglebia II co wy na to :?: hehe... :lol:
Pewnie niebedzie chcial ale on sie tylko tam nadaje hehe... :D

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Śr 04, 07:07 

Panie Edwardzie SZACUNEK!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Śr 11, 10:33 
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,3677033.html

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Śr 11, 14:59 

mam nadzeję, że pan EDWARD będzie sobie chwalił pobyt w Lubinie. mam do niego WIELKI szacunek !!!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Śr 11, 20:06 

WOJTAS-OLO napisał(a):
mam nadzeję, że pan EDWARD będzie sobie chwalił pobyt w Lubinie. mam do niego WIELKI szacunek !!!

A za co masz do niego taki WIELKI szacunek :?:

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Cz 12, 07:05 

MAŁO KTO ZDAJE SOBIE SPRAWĘ JAKĄ PRESJĄ JEST PROWADZENIE TAKIEGO KLUBU JAK NASZE KOCHANE ZAGŁĘBIE!!! on mając wyłącznie doświadczenie w pracy z młodymi piłkarzami, potrafił znaleść wspólny język z naszymi chłopakami!!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Cz 12, 07:08 

Szanuję go za to, że:
- poukładał zespół;
- pomimo totalnej krytyki zdobył z drużyną 13 pkt.;
- traktował piłkarzy jak ludzi, a nie bydło;
- kulturą osobistą i taktem dbał o dobre imię ZAGŁĘBIA!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Cz 12, 09:47 

janek napisał:
Cytuj:
Szanuję go za to, że:
- poukładał zespół;
- pomimo totalnej krytyki zdobył z drużyną 13 pkt.;
- traktował piłkarzy jak ludzi, a nie bydło;
- kulturą osobistą i taktem dbał o dobre imię ZAGŁĘBIA!

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam! Z wyjątkiem tego, że szanuję Edka jako człowieka, ale nie szanuję jego poczynań jako trenera Naszego klubu!
I tak pokolei:

-wcale nie poukładał zespołu, bo zarówno za czasów trenera Smudy, jak i Edka graliśmy praktycznie tym samym składem. Chyba, żę wprowadzenie do gry Vidasa można nazwać poukładaniem, lub wzmocnieniem?

-zdobył z drużyną 13pkt... powinniśmy być teraz liderem OE! Bo Edek stracił punkty w Wodzisławiu, z Górnikiem Zabrze i zafundował Nam kompromitację w Gdyni!, że już nie wspomną o "remisowej porażce z Dynamem"! Takie mecze się wygrywa, a nie przegrywa-no chyba, że się mylę :)

-może i traktował piłkarzy jak ludzi, ale jak przeczytasz powyżej zamieszczony artykuł o tym co myślą sami piłkarze Zagłębia o takim traktowaniu, to ja przynajmniej dochodzę do wniosku, że oni tak nie do końca chcą być traktowani..

-kulturą osobistą i taktem dbał o dobre imię Zagłębia.. Edek był tak bardzo bezpłciowy w swoim zachowaniu i wyrażanych poglądach, że o Zagłębiu przestało się mówić we wszelkich możliwych mediach nie tylko ogólnopolskich, ale też i lokalnych!
Po jego dymisji powoli wracamy "zza światów" niemedialności!

Może i on fajny jest, ale cieszę się, że już nie jest trenerem mojego ukochanego klubu!
Pozdrawiam.

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1