zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pt 16, 23:06

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: David Kalousek - nowy Zbyszek Szewczyk? Kto piłkarzem meczu?
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 03:46 

Po tych kilku meczach (oprócz meczu z Cracovią, gdzie grał jako obrońca) dla mnie jeden z najlepszych transferów Zagłębia od kilku lat. Jeżeli utrzyma formę to może być lepszy na lewej pomocy od naszego Zbyszka Szewczyka w najlepszych latach.
Może trochę na wyrost, ale po dzisiejszym meczu z Lechem i wcześniej z Legią chyba mu się należy.
Gdyby jeszcze podobny na prawe skrzydło zamiast sztywnego i wolnego Piętki (może Pach) - byłoby już całkiem dobrze.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 06:52 

Zeczywiscie Kalousek to swietny zawodnik i zaglebie ma z niego wielki pozytek, tylko nasi pilkarze czasem za nim nienadazaja , bo jest dla nich za szybki ;).... oby utrzymal swoja forme a bedzie ok !

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 07:16 

No na wczorajszym meczu było bardzo dobrze widac ze Kalousek to świetny zawodnik, szybki i doświadczony.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 08:04 

Bardzo dobrze sie prezentuje od samego poczatku sezonu! jak dla mnie narazie najlepszy nasz gracz razem ze Zbyszkiem Murdza i Madariciem! moze by jakies glosowanie na stronie na najlepszego gracza wrzesnia??

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 09:24 

Kalousek posiada dużą szybkość i niezły drybling.Gra na pełnych obrotach przez 90 minut. Zgodze sie z wami że brakuje nam takiego piłkarza na prawym skrzydle.

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 11:03 

To az cieszy ze tacy pilkarze jak KALOUSEK graja w Lubinie z coraz wiekszym optymizmem patrze na przyszlosc naszego klubu i widze europejskie puchary... heheheh czasem dobrze pomazyc!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 11:25 

Kalousek pokazuje naprawde wielka klase a jego szybkosc to cos co naprawde bije na glowe innych pilkarzy. Technika tez jest w porządku :)Oby wytrzymal z ta forma jak najdluzej :)

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 11:48 
dla mnie niczym się nie wyróżnia, ja np. jestem za tym aby Łobodzińskiego wpuszczał coraz częściej bo jest młody i ma zajebisty potenciałco w przyszłości zaowocuje

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 12:36 
grzechu_MKS napisał(a):
dla mnie niczym się nie wyróżnia, ja np. jestem za tym aby Łobodzińskiego wpuszczał coraz częściej bo jest młody i ma zajebisty potenciałco w przyszłości zaowocuje

Lobodzinski ostatnio duzo nie gral bo mial kontuzje ale z biegiem czasu bedzie wychyodzil w podstawowej jedenastce. Moji zdaniem powinnie on grac na prawej pomocy. Bo atak to juz mamy :)

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 12:46 
Widzicie z opinią jest lepiej poczekać a później się wypowiadać! ! ! :evil: Bo całkiem niedawno większość z was mówiła że jest słaby i po co sprowadzać jakichś czechów do drużyny !!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 13:34 
Krystek napisał(a):
Lobodzinski ostatnio duzo nie gral bo mial kontuzje ale z biegiem czasu bedzie wychyodzil w podstawowej jedenastce. Moji zdaniem powinnie on grac na prawej pomocy. Bo atak to juz mamy :)

Gdzie mamy? Niciński i Murdza? Pewni swojego miejsca w wyjściowej 11 to oni byc nie powinni.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 13:56 
Wzoraj mialem okazje pierwszy raz zobaczyc Kalouska i przylaczam sie do glosow bedacych pod wrazeniem jego gry. Wozil na plecach, zastawial sie i co wazne jest szybki. Szkoda ze braklo mu troche egoizmu i nie strzelil gola tylko podawal.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 15:19 
surgeon napisał(a):
Krystek napisał(a):
Lobodzinski ostatnio duzo nie gral bo mial kontuzje ale z biegiem czasu bedzie wychyodzil w podstawowej jedenastce. Mojim zdaniem powinnie on grac na prawej pomocy. Bo atak to juz mamy :)

Gdzie mamy? Niciński i Murdza? Pewni swojego miejsca w wyjściowej 11 to oni byc nie powinni.

Tez jeste tego zdania co ty Suregon ale mamy juz 4 napastników (Murdza, Nitka, Mierzejewski i Piszczek) to po co pchac na 5-tego napastnika Lobodzinskiego jezeli moze grac spokojnie na prawej pomocy...i ty samy bedzie rywalizowal z Pietka :)

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz N 12, 21:12 
Nom bardzo dobra partia w wykonaniu naszego lewego pomocnika...za to napad (czyt.Murdza i Nicinski) - BEZNADZIEJA!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 wrz Pn 13, 06:31 

cobby napisał(a):
Nom bardzo dobra partia w wykonaniu naszego lewego pomocnika...za to napad (czyt.Murdza i Nicinski) - BEZNADZIEJA!!!

Nie zgadzam się.
Lechici skupili się na Nitce i Zbyszku i ... popełnili błąd taktyczny.
Poza tym byliśmy poprostu lepsi.

A propo's. Jeżeli Kalousek (porównywany do niezapomnianego Zbyszka Szewczyka) miałby do pary kogoś w stylu Adama Zejera, to ho, ho, ho!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1