zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pt 16, 20:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 15, 18:45 
Informacja na dziś jest taka, że ma sześć śrub w nodze i najwcześniej wróci za 8 miesięcy. Mowa o treningu. Zagra może za rok. Chcociaż też bym chciał, żeby zaczął trenować w marcu. Tylko,że to nie możliwe.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 07:39 

Dramat Brazylijczyka - Serra nie zagra prawie przez rok
Piłka nożna. Kontuzjowany w meczu z Arką Gdynia brazylijski obrońca Zagłębia Carlos Serra na boisko wróci najwcześniej w czerwcu przyszłego roku. Zagłębie chce, by PZPN ukarał Grzegorza Jakosza, sprawcę nieszczęścia Serry. Za trzy tygodnie do treningu powróci Maciej Iwański.
W 21. minucie meczu w Gdyni Jakosz zaatakował wślizgiem Serrę. Nie trafił w piłkę, tylko w nogę przeciwnika. Brazylijczyk padł na murawę, zaczął zwijać się z bólu i rozpaczliwie krzyczeć. Sędzia pokazał graczowi gospodarzy żółtą kartkę. Po chwili na boisko wjechała karetka i zawiozła Serrę do szpitala. Tam okazało się, że Jakosz złamał mu dwie kości w jednej nodze.
- Carlos ma złamaną z przemieszczeniem kość piszczelową i złamaną kość strzałkową - relacjonuje Zygmunt Stanowski, masażysta Zagłębia. - Uraz nastąpił nad kostką, ale ścięgno Achillesa jest całe. Operacja zespolenia kości trwała półtora godziny. Zawodnik ma teraz w nodze sześć śrub i leży w szpitalu. Na boisko wróci w najlepszym razie za osiem miesięcy.
Koledzy z zespołu Zagłębia codziennie odwiedzają Serrę w szpitalu. - Ja jeszcze nie byłem, ale z tego, co wiem, Carlos jakoś się trzyma - mówi Michał Chałbiński. - To młody zawodnik, wierzę, że wyjdzie z tego i będzie świetnie grał. W mojej karierze widziałem już trzy takie sytuacje, że łamano komuś nogi na boisku.
Działacze Zagłębia chcą ukarania sprawcy całego zajścia. - Dyrektor Jerzy Fiutowski osobiście złożył w PZPN pismo prośbą, by raz jeszcze ocenić całe zajście i ukarać Jakosza - mówi Robert Sadowski, rzecznik prasowy klubu. - Gdyby to był atak na piłkę, to Serra tańczyłby pewnie dzisiaj sambę. Będziemy się zastanawiać, gdzie zawodnik ma przechodzić rehabilitację. Jeśli taniej będzie w Brazylii, to być może tam pojedzie. Zawsze wśród swoich jest łatwiej radzić sobie z problemami. Natomiast nie wyobrażam sobie, by w tej sytuacji ktokolwiek wpadł na pomysł rozwiązywania kontraktu z Carlosem.
Michał Chałbiński rozmawiał po meczu w Gdyni z zawodnikiem Arki. - Grzesiek Jakosz zapewniał mnie, że atakował piłkę - mówi Chałbiński. - Myślę jednak, że powinien dobrze się nad swoją grą zastanowić.
Znacznie lepiej wygląda sytuacja przechodzącego rekonwalescencję Macieja Iwańskiego. Zawodnik po zabiegu pachwin szybko wraca do zdrowia i już za trzy tygodnie powinien wznowić treningi. Wiele więc wskazuje na to, że będzie do dyspozycji Franciszka Smudy po przerwie na mecz reprezentacji z Anglią, czyli na spotkanie Zagłębie - Wisła Kraków.

Żródło:http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,2918638.html

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 10:07 

a za co eMKaeS dostal bana? Poprostu wyrazil swoja opinie, ja tez sie ciesze ze to nie zaden z Polskich graczy, i co za odmiennosc zdania dostane bana?:)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 10:31 
Obcokrajowcy (np.brazylijczycy) to tez tacy sami ludzie jak my, odczuwają ból, myślą to nie są małpy ani stworki z innej planety (nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłbym takiego urazu). Stadionowemu rasizmowi mówię stanowcze STOP !!!
Jak widzę takie wpisy o braku wspólczucia itp. to inaczej takich ludzi nie można nazwac jak Prostactwo !!!! Ludzie wyleczcie się z tej znieczulicy !!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 12:47 

Was już całkiem poje*** chłopak juz ma po karierze dobrze będzie jak w kwietniu zacznie chodzić tera lezy w szpitalu na bema !!!!! Przecież to do cholery jest ZAGŁĘBIAK ! STAND UP SPEAK UP ! STOP RASIZMOWI NA STADIONACH

A tak ps może pójśc do Serry do szpitala i jakoś go pocieszyć albo coś mu kupić bo chłopak nie wie pewnie co zrobić. Może nie ma innego zawodu ! JEst załamany !!

Co Wy o Tym myślicie ?

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 12:55 

Dokładnie...Zgadzam się z porprzednikiem,jakiś je**** rasizm się wkrada tutaj,jest nadal naszym graczem a kto wie czy za pare lat nie będzie gwiazdą jakiegoś klubu na Zachodzie,każdemu ze względu na pochodzenie i kolr skóry trzeba dać szanse,nawet temu co gra teraz w rezerwach Ceatano czy coś ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 14:23 

Ale forum to miejsce gdzie sie wyraza swoje opinie jak ktos jest rasista to jego sprawa- ten ban jest poprostu za nic chyba.

A pilkarza to napewno szkoda, ale jak mam okazac wspolczuje? Rozplakac sie czy co? Przykro mi ze tak sie stalo ale i tak uwazam ze ban dla eMKaeSa to poprostu glupota.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 15:16 

minus to nie jest normalne jak ktoś jest rasistą :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 15:49 

Wywalenie z forum napewno nie sprawi ze ktos nim nie bedzie.
To jego sprawa kim jest i to ze napisal ze dobrze ze to nie stalo sie Polakowi, to po 1 jego opinia na ten temat- ja rozumiem ze wszyscy by chcieli zeby reszta pisala jak komus pasuje, ale forum jest w koncu od dyskusji na dane tematy i wyrazanie swoich pogladow.

I tyle- koniec rozmywania tematu!

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 17:33 

Zgadzam sie z Minus może być rasistą chodź nie powinnien ale to jego sprawa ale nie przesadzajmy że Czarno skóry piłkarz który gra w Zagłębiu i ten go nie lubi za kolor skóry? Powiem Krótko takie osoby są poje**** - to sądze o takim zachowaniu pewnych ludzi którzy tak postępują !! Jaki narmalny KIBIC tak sie zachowuje ? ŻADEN !

PS. Co z tym moim wcześniejszym pomysłem żeby pójść do Serry do szpitala ?

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 18:14 

łubudubu napisał(a):
Zgadzam sie z Minus może być rasistą chodź nie powinnien ale to jego sprawa ale nie przesadzajmy że Czarno skóry piłkarz który gra w Zagłębiu i ten go nie lubi za kolor skóry? Powiem Krótko takie osoby są poje**** - to sądze o takim zachowaniu pewnych ludzi którzy tak postępują !! Jaki narmalny KIBIC tak sie zachowuje ? ŻADEN !

Identyczne mam zdanie i nie toleruje takich ludzi i nawet nie podałbym ręki takiemu człowiekowi,chodzi o rasiste...

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 18:20 

łubudubu napisał(a):

Nie głupi pomysł :) Tylko gdzie On leży :) ?

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Pn 07, 22:26 
Czy ktoś wie co dzieje się z Carlosem?

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Wt 08, 00:30 
Carlosa niedawno widziałem na stadionie. Ciągle ma nogę w gipsie. Jak pytałem co z tą jego nogą to mi po polsku odpowiedział "lepiej".

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Wt 08, 11:32 

frędzelek szkoda chłopaka...

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1