zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pn 19, 20:37

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Carlos Renán Bloise Serra
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 11:07 
Jakosz załatwił Serrę na rok!

Piłkarz Zagłębia Lubin Carlos Renan Bloise Serra może nawet rok nie grać w piłkę po brutalnym faulu Grzegorza Jakosza z Arki Gdynia!

Serra ma złamaną z przemieszczeniem kość piszczelową i strzałkową. Operacja kontuzjowanej kończyny trwała aż 1,5 godziny. Brazylijczyk będzie domagał się w procesie cywilnym odszkodowania od piłkarza Arki.

- To, co zrobił ten piłkarzyna, to chamstwo i barbarzyństwo - powiedział o czynie Jakosza nowy trener Zagłębia, Franciszek Smuda.

źródło: http://www.90minut.pl/news.php?id=323931

No to w takim razie, Jakosza tez na rok, albo co najmniej pol, dyskwalifikacji.
Faul ten po obejrzeniu realcji w TV trudno nazwac przypadkowym. Polski rzeznik...

Ostatnio edytowano 2007 maja Pt 25, 10:19 przez Radinho, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 11:08 
Przy okazji prosba do Forumowiczow blizej krecacych sie po klubie o dokladniejsze i potwierdzone informacje

Tytuł: Re: Carlos Serra - rok z głowy
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 12:22 
Radinho napisał(a):
To, co zrobił ten piłkarzyna, to chamstwo i barbarzyństwo - powiedział o czynie Jakosza nowy trener Zagłębia, Franciszek Smuda.

Delikatnie to ujął trener Smuda. Kto nie widział w jaki sposób został "potraktowany" nasz zawodnik odsyłam na strony gazeta.pl gdzie można obejrzeć krótki film:

http://sport.gazeta.pl/sport/0,68060.html

Chamstwo! :evil: Mam nadzieję, że sprawą zajmie się WD.

Życzę Carlosowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 16:35 

Serra pewnie teraz żałuje że zdecydował się na granie w lidze polskiej...
Naprawde wielka szkoda chłopaka a my możemy jedynie życzyć mu jak najszybszego powrotu do piłki..

Pozdrawiam..

ale z żądzy."

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 17:36 
To tragedia dla tego chłopaka. Ten faul być może przekreślił całą jego karierę. A potencjał chłopak miał olbrzymi. Z całego serca życzę zdrowia i wiary, że po czymś takim można wrócić do piłki.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 18:45 
może na meczu z koroną można wydać jakis okrzyk .... dotyczący sierry ? ..... dobry pomysL :?: :wink: :?:

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 18:57 

bled napisał(a):
To tragedia dla tego chłopaka. Ten faul być może przekreślił całą jego karierę. A potencjał chłopak miał olbrzymi. Z całego serca życzę zdrowia i wiary, że po czymś takim można wrócić do piłki.

Dokładnie,przypomina mi się kiedy kariera Marka Citki zawisła na włosku po faulu Andrzeja Orzeszka z Górnika Zabrze,jak wiadomo do tamtego faulu Citko był gwiazdą i grał kapitalne mecze w Widzewie i reprezentacji Polski a wiadomo jak się potoczyła kariera Citki po powrocie na boisko,oby to się nie powtórzyło :roll:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 19:35 

eMKaeS napisał(a):
Je*ać go!!! Mógł nie przyjeżdżać do Polski. Jak patrzyłem jak karetka odjeżdża, to tylko się modliłem, żeby się nie okazało, że to jakiś Polak. Żadnego obcokrajowca z naszej drużyny mi nie szkoda. Jak dla mnie to wszystkich mogą połamać.

Gratulacje za bardzo inteligentną wypowiedz :shock:

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 19:36 
eMKaeS napisał(a):
Je*ać go!!! Mógł nie przyjeżdżać do Polski. Jak patrzyłem jak karetka odjeżdża, to tylko się modliłem, żeby się nie okazało, że to jakiś Polak. Żadnego obcokrajowca z naszej drużyny mi nie szkoda. Jak dla mnie to wszystkich mogą połamać.
Nie wolno tak rozumować !! przeciez to też człowiek który cierpi , który chce utrzymac siebie i rodzine a i napewno ma matke ktora sie o niego troszczyła i troszczy tak jak napisałeś rozumny człowiek nawet nie powinien pomyśleć !!

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 19:43 
Admin spi?!?!?!? Takie posty jak powyzej powinny byc AUTOMATYCZNIE kasowane oprocz oczywistego zbanowania takiego kretyna

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 20:15 

ban juz poszedl :wink: i bardzo dobrze za takie cos odrazu ban bez ostrzezenia :!:
szkoda chlopaka... mogl sie wypromowac w Zagłębiu a tak raczej ma po karierze... :?

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 15, 15:19 

A ja mam prosbe. Niech ktos sciagnie ten filmik ze strony gazety i mi wystawi bo cos mi sie moja mozilla wali i nie moge tego bezposrednio sciagnac.

http://ml.gazeta.pl/2/2910/arka_zaglecie_faul_zlamana_noga.wmv

AlexFM

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 15, 17:13 

Kod:
mms://stream.interia.pl/sport/liga_free/300/arka-zaglebie_369_161193179.wmv

flashget/wstaw URL i wklej to :wink:
to jest skrut calego spotkania i dokladnie widac ten faul...

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 15, 17:59 

"grymas rrozpaczy" jak on to delikatnie ujął

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 15, 18:18 

Czarny ale to z interii jest w straszliwej jakosci
Juz wole ten krotki wyrywek z gazety. Jak dasz rade wyciagnij go i wystaw gdzies do sciagniecia.

-----------------

Dwie sprawy. Carlos ma przed soba dlugie 6 miesiecy po ktorych wroci do treningu to informacja na dzis.

Druga sprawa to:
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (0:1), sędzia: Siedlecki (nota 7,8), obserwator: Libich. Bez komentarza

AlexFM

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1