zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 sie N 20, 23:50

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Franciszek Smuda
PostNapisane: 2009 paź Cz 22, 19:13 

a tak sobie to tu wrzucę co by było gdzie sięgnąć, jak już ta historia z reprezentacją się zakończy (o ile się zacznie oczywiście)...

"Powtarzam, w Zagłębiu pracuję cały czas. I nawet jak mnie kadra wezwie, to zawsze sercem będę z tym klubem i z samym Lubinem. I jakby kiedyś - hipotetycznie - przyszedł czas, żeby po kadrze objąć jakiś polski klub - to biorę tylko Zagłębie. Z żadnym innym klubem pracować nie chcę. Rozmawiałem z ludźmi z KGHM i oni mnie zapewnili, że chcą zrobić tu klasowy zespół. I nad tym pracujemy."

http://www.polskatimes.pl/gazetawroclaw ... material_2

to już drugi trener co to obiecuje że jeszcze kiedyś wróci... :lol:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2009 paź Pt 23, 10:19 

Cytuj:
Śląsk ma kłopoty, jest w dołku. Wasz rywal na pewno liczy, że w meczu z Zagłębiem wreszcie przełamie się i wygra. A może we Wrocławiu nastąpi przełamanie Zagłębia?

- To już nastąpiło. Zespół w trzech pierwszych meczach stracił 12 goli, w czterech ostatnich pojedynkach już tylko trzy. To jest przełamanie. Widzę to również na treningach. Piłkarze już wiedzą, co mają robić, znakomicie pracują. Jesteśmy w takim momencie, że Śląsk możemy ograć, ale tak samo wrocławianie mogą ograć nas. Proszę pamiętać, że w derbach wyzwalają się dodatkowe emocje, motywacje. Pragnę przede wszystkim, aby zespół chciał wygrać, aby grał ofensywnie. Niech to nawet będzie taka wymiana ciosów jak z Jagiellonią. Niech wygra ten, kto częściej trafi do bramki.

:arrow: Franciszek Smuda przed derbami: Będzie wymiana ciosów

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2009 paź N 25, 21:34 

Dzisiaj w Sportowej Niedzieli o 23 gościem będzie Franciszek Smuda...

PostNapisane: 2009 paź Wt 27, 10:03 

No był był... i jakie wnioski? Sprawa jest prosta jak drut strzałowy... Celem priorytetowym trenera Smudy jest objęcie reprezentacji Polski koniec i basta. Jednoznacznie dał nam odpowiedź na pytanie przyszlości w Lubinie, która na dzień dzisiajszy i tak już wisi na wlosku, a właściwie w ogóle jej nie ma, bo jako żelazny kandydat na selekcjonera uświadomił nie tylko mnie, że już niebawem działacze Zagłębia staną przed faktem dokonania wyboru nowego szkoleniowca "Miedziowych". No szkoda, bo wiązałem z Franzem pewne nadzieje w naszym klubie, ale po obejżeniu tego materiału moje nadzieje prysły jak bańska mydlana.

Z kolei zaimponował mi inny gość programu z poprzedniego tygodnia - trener Skorża, który w przeciwieństwie do Franza jest tak związany z Wisłą, że absolutnie wyklucza możliwość trenowania Kadry Narodowej, bo jak sam zapewnił - Ma przed sobą jeszcze wiele celów do zrealizowania właśnie z krakowskim klubem. No cóż... gdzieś w podświadomości czekałem na takie deklaracje od trenera Smudy, ale raz dwa zostałem sprowadzony na ziemię. I przysłowie, że "nadzieja jest matką głupich" zadziałało perfekcyjnie w moim przypadku.

PostNapisane: 2009 paź Wt 27, 13:52 

Smuda niech przestanie pier...ić jak połamany bo ostatnio zachowuje się jak małe dziecko, które zrobi wszystko by dostać lizaka. Zmiana wizerunku, koniec z mocnymi tekstami, podlizywanie się pzpn-owi... Czy to aby na pewno jest ciągle Smuda czy też jego brat bliźniak? Zwisa mi to. Dla mnie liczy się to, jak podchodzi do obecnej pracy. A po przegranej ze Śląskiem więcej miał do powiedzenia o objęciu repry niż o meczu.

PostNapisane: 2009 paź Śr 28, 08:32 

kobi_79 napisał(a):
Smuda niech przestanie pier...ić jak połamany bo ostatnio zachowuje się jak małe dziecko, które zrobi wszystko by dostać lizaka. Zmiana wizerunku, koniec z mocnymi tekstami, podlizywanie się pzpn-owi... Czy to aby na pewno jest ciągle Smuda czy też jego brat bliźniak? Zwisa mi to. Dla mnie liczy się to, jak podchodzi do obecnej pracy. A po przegranej ze Śląskiem więcej miał do powiedzenia o objęciu repry niż o meczu.

popieram!!! niestety ale widac ze Smuda jest juz myslami przy reprezentacji a gadanie ze jesli wroci do polskiego klubu to tylko do ZL to mydlenie nam oczow... Smuda nie musi kochac Zagłębia i ich kibicow czyli nas ale wazne by wykonywal swoja prace do konca powiedzial ze wyciagnie nas z dolka to niech to zrobi i nas moze wyciagnac teraz z dolka i reprezentacje pozniej wiec Panie Franz mysl Pan co trzeba zrobic aby pokonac Polonie a nie kogo trzeba powolac na spotkania z Rumunia i Kanada...

PostNapisane: 2009 paź Cz 29, 12:11 

Dzięki za wszystko i powodzenia w pracy z reprezentacją,panie trenerze,niestety nie mamy szczęścia jak nie wuefiści to trenerzy kadry narodowej,słabo to widze...

PostNapisane: 2009 paź Cz 29, 12:16 

Smuda został trenerem reprezentacji !

PostNapisane: 2009 paź Cz 29, 12:47 

Gratulacje!
A my … znów mamy problem! I co teraz. Gramy nieźle, ale punktów nie zdobywamy. Rundę możemy skończyć na ostatnim miejscu, bez trenera, bez pieniędzy, bez transferów.

PostNapisane: 2009 paź Pt 30, 17:47 

nie wiem czy to miejsce na to ale oprocz powolania J. Gancarczyka, Szczesnego, Rzezniczaka i Maleckiego to nie mam zastrzezen;)) dziekuje Ci ze dajesz szanse Kuszczakowi i Piotrkowi Brozkowi
powodzenia z kadra

PostNapisane: 2009 gru Śr 02, 11:55 

http://sport.onet.pl/0,1248770,2088313, ... omosc.html

I oby tak się stało,jeśli to prawda to ludzie z PZPN są nie poważnie,to albo jest dziecinada albo nie wiem,co to znaczy " w każdej chwili możemy rozwiązać kontrakt bo będzie lepszy kandydat" ja mam nadzieję że to tylko takie doniesienia dziennikarzy a nie fakty,bo jeśli tak jest to wierzę że jednak trener Smuda zostanie z nami a PZPN niech sobie szuka kozła ofiarnego ala Majewski.

PostNapisane: 2009 gru Śr 02, 12:04 

Tu nie chodzi o kozla ofiarnego. Stawiajac sie w sytuacji PZPN po tej calej akcji z Leo wcale im sie nie dziwie ze chca miec taka klauzule w kontrakcie. Bo co by bylo jakby Smuda nie radzil sobie z Repra? Znowu meczarnia bo nie mozna zerwac kontraktu przed odszkodowanie.
Moze jednak dostaniemy piekny prezent na swieta od PZPN i Smuda zostanie z Nami ;)

PostNapisane: 2009 gru Śr 02, 15:54 

pachol napisał(a):
Tu nie chodzi o kozla ofiarnego. Stawiajac sie w sytuacji PZPN po tej calej akcji z Leo wcale im sie nie dziwie ze chca miec taka klauzule w kontrakcie. Bo co by bylo jakby Smuda nie radzil sobie z Repra? Znowu meczarnia bo nie mozna zerwac kontraktu przed odszkodowanie.
Moze jednak dostaniemy piekny prezent na swieta od PZPN i Smuda zostanie z Nami ;)

Można przecież dodać punkt o rozwiązaniu umowy w przypadku złych wyników. A powyższą sytuację widzę raczej jako zostawienie przez PZPN furtki dla kogoś swojego, kto by mógł objąć reprę na Euro i spijać śmietankę.

PostNapisane: 2009 gru Śr 02, 17:01 

Ale jakich złych wyników ? Do Euro my w ogóle nie zagramy meczu o punkty a trener będzie sprawdzał grono piłkarzy a co za tym idzie wyniki będą chyba sprawą drugorzędną bo wszystkim nam kibicom zależy na tym aby forma była na Euro a nie żebyśmy z Gabonem czy innym Kongo w sparingach wygrywali,jak będzie styl to będą wyniki o to bym się nie martwił,dlatego dziwi mnie to że ma być jakaś klauzula że trener Smuda może do Euro nie dać rady...

PostNapisane: 2009 gru Śr 02, 19:09 

To że są?! jakieś klauzule to chyba norma.Zresztą uważam że niemal zawsze powinien być ten standard dla pracodawcy że jak pracownikowi nie idzie to...dziękujemy.Ale w tym przypadku ja się bym tym nie przejmował.Smuda ma poparcie kibiców i Pan prezes Lato musi się z opinią kibiców liczyć a jak nie to ...np.pusty stadion!.Teraz ludzie będą patrzeć na ręce PZPN-OWI jak układa się współpraca na linii z selekcjonerem Smudą.A do EURO 2012 Franek na pewno z kadrą jakieś pozytywne wyniki osiągnie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1