zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru Pn 11, 06:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Miasto chce przejąć Zagłębie!
PostNapisane: 2014 lis Wt 18, 15:15 

MarDro napisał(a):
DLUbinek napisał(a):
Rozmowy się toczą od dawna, tylko wszystko po cichu, żeby nie wywołać burzy przed wyborami.
Ktoś z otoczenia Raka chlapnął i mleko się rozlało i teraz Lubin2006 nie wie co zrobić.
Prawdopodobnie spróbują przeczekać temat i udawać, że nic się nie stało, ale jednak się stało i kolego MarDro wkrótce się o tym przekonasz!
Prawdopodobnie w grudniu!
Chcesz się założyć?

Hmmmm...
Raczyński jakieś 70% - wygrana w pierwszej turze
Na 23 radnych - 22 będzie z Lubin 2006, a jeden "niezależny" ponoć z tego co mówił też popiera Raczyńskiego.

To co? Czekamy do grudnia?

No to poczekamy.

Moja wizja jest taka:

Raczyński jest dogadany o przejęcie klubu i jako nasz zbawca wszechświata i okolic ogłosi w grudniu lub styczniu jak to KGHM się do niego zwrócił czy przejmie Zagłębie, a on jako zbawca oczywiście nie będzie mógł w tej sytuacji odmówić, co zresztą podkreślał na konferencji, że jak go poproszą to nie odmówi. I wtedy wjedzie na białym koniu i "uratuje klub"... Jednak jeśli coś takiego się stanie to my kibice mamy wręcz OBOWIĄZEK mu wytknąć wszystkie kłamstwa, którymi nas mamił on i mamił Mamiński niedawno, że nie ma tematu przejęcia itd, itp.
No chyba, że tematu nie będzie tak jak twierdzą Lubiny2006, to wszystko okej, zapomnimy o sprawie, a od Kghm będziemy wymagać profesjonalizmu w zarządzaniu klubem i oby tak było!!!!!

A z tymi wynikami, nie rozumiem co chciałeś wnieść, co ma to do mojego zakładu?
To, że Raczyński wygra, wiedział każdy, więc nie wiem czy się chciałeś pochwalić czy co?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 lis Śr 19, 08:54 

DLUbinek napisał(a):
No chyba, że tematu nie będzie tak jak twierdzą Lubiny2006, to wszystko okej, zapomnimy o sprawie

No nie, nie wszystko OK.
Wtedy wy wychodzicie na idiotów i naiwniaków, którymi można zagrać byle plotą.

A na to że właśnie tak będzie wskazuje choćby to, że KGHM obecnie buduje dwa dodatkowe boiska dla Akademii Piłkarskiej, remontuje były hotel Interferie, oraz mówi o kolejnych planach.

DLUbinek napisał(a):
A z tymi wynikami, nie rozumiem co chciałeś wnieść, co ma to do mojego zakładu?
To, że Raczyński wygra, wiedział każdy, więc nie wiem czy się chciałeś pochwalić czy co?

Twierdziliście (tzn niekoniecznie ty, ale ogólnie ci co się na to złapali), że na wyborach Raczyński już przez to stracił co najmniej 10% głosów (chodzi o głosy kibiców).
Tymczasem w porównaniu z poprzednimi wyborami nie stracił ani trochę, a w Radzie Miejskiej jeszcze zyskał.

Chciałem tylko pokazać jak bardzo jesteście naiwni.

PostNapisane: 2014 lis Śr 19, 21:17 

MarDro chłopaku coś Ty się napił, że takie głupoty piszesz?

Cytuj:
No nie, nie wszystko OK.
Wtedy wy wychodzicie na idiotów i naiwniaków, którymi można zagrać byle plotą.

Wychodzimy na idiotów, dlatego, że zareagowaliśmy na próbe ewentualnego zniszczenia klubu?
Ty czytasz chłopaku co piszesz w ogóle?
A co mieliśmy czekać łaskawie na bieg wydarzeń i odezwać się jak będzie podpis złożony?
Weź się palnij w ten pusty łeb, bo już inaczej nie wiem jak z Tobą rozmawiać.
Człowieku w chwili zagrożenia kibice są w stanie zrobić wszystko i nie będziemy ryzykować, czekając.
A jakby okazało się to prawdą, to co wtedy? Mieliśmy do końca życia żałować, ze nic nie zrobiliśmy jak nam mówiono o sprawie?
Wtedy byłoby okej wg Ciebie? Jeśli tak to jesteś dupa a nie kibic.
Kibic reaguje za wczasu, nie czeka, nie ryzykuje ani nie kalkuluje!
Zapewniam Cię, że nikt idiotą nie jest.
Nawet jeśli okaże się, że nie ma tematu, to do końca nie będziemy wiedzieć, czy efektem była szybka reakcja kibiców, czy fatycznie od początku nie było nic na rzeczy.
Ty byś zaryzykował i nie robił nic? To Ci gratuluję głupoty człowieku.

Kolejna sprawa to budowanie boisk i Twoje głupoty na temat Akademii.
Człowieku bylo pisane, że Akademie Kghm sobie zostawi i nie przejdzie ona do miasta więc znowu palnąłeś głupotę, ale w sumie nie dziwię się, bo kurczowo bronisz Raczyńskiego nie zważając na argumenty.

A już największą głupotą to pisanie o spadku o 10% od kibiców.
Gdzieś Ty takie głupoty wyczytał?
Nikt z poważnych ludzi tak nie pisał.
Sprawa przejęcia miasta miała nakreślić prezydentowi, żeby nie szedł tą drogą bo kibice nie odpuszczą jeśli nagle będzie miał taką chęć. Nigdzie nie było próby wejścia w wyborczą gierkę.
Stowarzyszenie reprezentujące kibiców kilka razy zaznaczało, że odcinają się od gry wyborczej, żeby ich nie wciągać, nie mówili na kogo głosować lub nie.

Wiesz co mogło zmniejszyć Raczyńskiemu o 10% słupki?
Oficjalne poparcie razem z Dutkiewiczem Platformy Obywatelskiej.
I powiem Ci w tajemnicy :-), że był taki pomysł, jednak po podliczeniu za i przeciw Lubin 2006 wycofał się z tej opcji, co nie znaczy, że takiej koalicji na wyższym szczeblu zaraz nie będzie. Ale okej nie będę tu politykował, choć mam o tym raczej dobre pojęcie.

Dla mnie liczy się ZAGŁĘBIE!
Jeśli nie rozumiesz, dlaczego walczyliśmy o ten klub, dostając takie sygnały, to powtórzę, że nie jesteś żadnym kibicem.
Nikt z Raczyńskim nie ma zamiaru wojować.
To on sam zdecyduje, czy chce z kibicami grać czysto czy nie.
Jeśli zostanie po staremu to jest okej i nikt na idiotów nie wyjdzie, bo nikt z rządzących nie przyzna się czy było coś na rzeczy czy nie.
Jak chcesz polemizować więcej, pisz na priv, bo tutaj nie miejsce na politykę.
Kibice od polityki chcą być jak najdalej!

PostNapisane: 2014 lis Śr 19, 22:23 

Nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich kibiców, bo nie masz do tego prawa.

Do SSZL nie mam żadnych pretensji - zachowali się w tym przypadku jak należy.
Kibicem jestem też ja i wiele innych osób z tego forum, które "nie dały się nabrać".

DLUbinek napisał(a):
Wychodzimy na idiotów, dlatego, że zareagowaliśmy na próbe ewentualnego zniszczenia klubu?

TAK, biorąc pod uwagę że nie było żadnej próby to TAK!.
Była za to próba zagrania kibicami przed wyborami - w którą złapaliście się jak dzieci, to podwójne TAK.

SSZL zareagowało w miarę rozsądnie i bez gwałtownych ruchów.

Za to wy łyknęliście jak pelikany, zwłaszcza akcja z malowaniem plakatów w mieście świadczy o wprost niewiarygodnym geniuszu :)

DLUbinek napisał(a):
Człowieku w chwili zagrożenia kibice są w stanie zrobić wszystko i nie będziemy ryzykować, czekając.

No waśnie pokazaliście niezbity dowód swojej skuteczności.
:lol:

DLUbinek napisał(a):
Kibic reaguje za wczasu, nie czeka, nie ryzykuje ani nie kalkuluje!

Tak, od razu rzuca granatem :lol:
W tłum.

DLUbinek napisał(a):
Kolejna sprawa to budowanie boisk i Twoje głupoty na temat Akademii.
Człowieku bylo pisane, że Akademie Kghm sobie zostawi i nie przejdzie ona do miasta więc znowu palnąłeś głupotę, ale w sumie nie dziwię się, bo kurczowo bronisz Raczyńskiego nie zważając na argumenty.

Sobie nie zostawi, bo nie jest własnością KGHM tylko Zagłębia (czyli osobnej spółki), które to przeszłoby waszym zdaniem do miasta. Tak samo jest ze stadionem.

I po co KGHM-owi Akademia bez klubu?
Działalność CSR ma sens w tym przypadku tylko w połączeniu z klubem piłkarskim.

DLUbinek napisał(a):
A już największą głupotą to pisanie o spadku o 10% od kibiców.
Gdzieś Ty takie głupoty wyczytał?
Nikt z poważnych ludzi tak nie pisał.

To prawda.
Nikt z POWAŻNYCH ludzi tak nie pisał.

DLUbinek napisał(a):
Nigdzie nie było próby wejścia w wyborczą gierkę.

Dla kogo nie było, dla tego nie było.

I właśnie dlatego zrobiliście z siebie idiotów, bo daliście się w większości w to wciągnąć nieświadomie.

DLUbinek napisał(a):
Stowarzyszenie reprezentujące kibiców kilka razy zaznaczało, że odcinają się od gry wyborczej, żeby ich nie wciągać, nie mówili na kogo głosować lub nie.

To prawda. O tym też pisałem i JA.
Z tym że to nie stowarzyszenie jest autorem artykułu-paszkwila o którym mowa, i to nie o nich pisałem że są naiwni,
tylko o tych którzy się dali wciągnąć w tą gierkę bez użycia odrobiny własnego rozumu.

PostNapisane: 2014 lis Cz 20, 13:41 

Cytuj:
Była za to próba zagrania kibicami przed wyborami - w którą złapaliście się jak dzieci, to podwójne TAK.

Niesamowite jest, że ty juz wszystko wiesz?
Było pisane, że przeczekają wybory i zrobią to prawdopodobnie w grudniu, ale ty już dzis nazywasz ludzi idiotami.
może poczekaj łaskawie i wtedy szczekaj co?
Bo jak się okaze za kilka miesięcy, że miasto jednak przejmuje klub to co odszczekasz wszystko i skulisz ogon?
Ja mam przeczucie, że tak będzie, ale uwierz mi że wolałbym się mylić.
Wolałbym alby moje przypuszczenia się nie sprawdziły i zebym nie musiał wywoływać cie niedługo do tablicy, bo nie mam złych intencji i zalezy mi tylko na dobru tego klubu.

Co do malowania bilbordów to źle trafiłeś, bo nie mam z nimi nic wspólnego.
Co do Akademii czy stadionu to jesteś niedoinformowany i tyle. Można oddać klub a zostawic Akademie w ramach wlasnie CSR a stadion wydzierzawic miastu za grosze i zostawic dalej sobie, bo za darmo go oddac pewnie nie mogą i nie ma nic do rzeczy, że należy coś do Zagłębia, bo KGHM jest właścicielem spółki więc może "wydzielić" z majątku spółki.

Dobra koniec dyskusji.
Przekona nas życie i nie ma sensu się tu sprzeczac.
Ty wierzysz ślepo ludziom Raczyńskiego.
Ja staram się być z boku i dmuchać na zimne.
Co jest lepsze niech ocenią inni no i historia.

Pozdrawiam cie wyznawco i obrońco Raczyńskiego :-)

PostNapisane: 2014 lis Cz 20, 14:05 

DLUbinek napisał(a):
Było pisane, że przeczekają wybory i zrobią to prawdopodobnie w grudniu, ale ty już dzis nazywasz ludzi idiotami.

Takie jest moje prywatne zdanie.

DLUbinek napisał(a):
Bo jak się okaze za kilka miesięcy, że miasto jednak przejmuje klub to co odszczekasz wszystko i skulisz ogon?

Obiecuję, że jeśli tak będzie - to sam to odszczekam.

DLUbinek napisał(a):

Nie pisałem że ty to konkretnie zrobiłeś - jeśli tak to zrozumiałeś.
Pisałem ogólnie o tych, którzy dali się nabrać na tą prowokację.
I o rozumowaniu typu "kibic nie kalkuluje tylko działa". Czyli najpierw robi, a dopiero potem myśli.

DLUbinek napisał(a):
Co do Akademii czy stadionu to jesteś niedoinformowany i tyle. Można oddać klub a zostawic Akademie w ramach wlasnie CSR [...]

Nie. Nie rozumiesz pojęcia i zasad działania CSR.

PostNapisane: 2015 lut Pn 09, 22:25 

DLUbinek napisał(a):
Cytuj:

Ja mam przeczucie, że tak będzie, ale uwierz mi że wolałbym się mylić.
Wolałbym alby moje przypuszczenia się nie sprawdziły i zebym nie musiał wywoływać cie niedługo do tablicy, bo nie mam złych intencji i zalezy mi tylko na dobru tego klubu.

Co do Akademii czy stadionu to jesteś niedoinformowany i tyle. Można oddać klub a zostawic Akademie w ramach wlasnie CSR a stadion wydzierzawic miastu za grosze i zostawic dalej sobie, bo za darmo go oddac pewnie nie mogą i nie ma nic do rzeczy, że należy coś do Zagłębia, bo KGHM jest właścicielem spółki więc może "wydzielić" z majątku spółki.

Dobra koniec dyskusji.
Przekona nas życie i nie ma sensu się tu sprzeczac.
Ty wierzysz ślepo ludziom Raczyńskiego.
Ja staram się być z boku i dmuchać na zimne.
Co jest lepsze niech ocenią inni no i historia.

Pozdrawiam cie wyznawco i obrońco Raczyńskiego :-)

Minął grudzień, styczeń, mija luty...
Chyba Raczyński zapomniał przejąć Zagłębie :mrgreen:

PostNapisane: 2015 lut Śr 11, 19:53 

Wiesz Pretender jak to jest w tej "polityce"..gdyby nie bylo zamieszania i kibice by siedzieli cicho to kto wie czy by się za to nie zabrali żwawo! A tak się chociaż trochę boją, bo się im patrzy na łapska..hehe 25 lat mija tej śmiesznej demokracji-kraj rozsprzedany, i inne takie przypadki,że się w głowie nie mieści-przecież każdy z Nas ma oczy,uszy i widzi, i słyszy jakie się przekręty dzieją. Więc lepiej dmuchać na zimne i czuwać..bo przy korycie jak to przy korycie..jak się już nażrą to zaczynają kombinować i wałki robić..

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2015 maja Pt 15, 21:21 
Moderator

Cytuj:
:arrow: Miasto chce przejąć Zagłębie. Czy to już pewne?

Czy piłkarskii klub KGHM Zagłębie Lubin przejdzie pod władanie miasta? Prezydent Robert Raczyński chce prowadzić i utrzymywać cały lubiński sport. "Zarząd KGHM analizuje uwarunkowania ewentualnej sprzedaży klubu piłkarskiego Zagłębia Lubin, ale na tym etapie nie zapadły żadne decyzje kierunku działań właścicielskich", zastrzega Dariusz Wyborski, rzecznik spółki KGHM Polska Miedź S.A.

Prezydent Lubina, Robert Raczyński, nigdy nie ukrywał, że jest zainteresowany przejęciem piłkarskiego Zagłębia. Jak dowiedziało się Radio Elka, w ostatnich dniach Raczyński spotkał się z przedstawicielami miedziowej spółki w tej sprawie. Dzisiaj, w rozmowie z nami prezydent nie chciał oficjalnie ujawniać szczegółów tych rozmów, ale przyznał, że takie negocjacje się toczą. - Prowadzimy rozmowy, wyraziliśmy zainteresowanie, jeśli chodzi o współpracę. Wiemy, że nie ma takiej sytuacji, że spółki sportowe są własnością koncernów, one tylko wspierają koncerny - uciął krótko prezydent Lubina.

Przedstawiciele KGHM także przyznają, że dyskusja na ten temat była i niewykluczone, że być może jeszcze będzie. - W związku z tym, że władze miejskie wyraziły wolę przejęcia w całości finansowania sportu w Lubinie, zarząd KGHM analizuje uwarunkowania ewentualnej sprzedaży klubu piłkarskiego Zagłębie Lubin. Trwają rozmowy z magistratem, ale na tym etapie nie zostały jeszcze sformułowane żadne szczegółowe propozycje. Nie zapadły - co jest ważne - żadne decyzje dotyczące dalszego kierunku działań właścicielskich. Chciałbym podkreślić, że niezależnie od kolejnych kroków, KGHM będzie nadal wspierać inicjatywy, które wpisują się w naszą strategię społecznej odpowiedzialności biznesu, takie jak np. Akademia Piłkarska Zagłębia Lubin - powiedział nam rzecznik spółki KGHM Polska Miedź S.A., Dariusz Wyborski.

Temat przejęcia Zagłębia Lubin przez miasto nabrzmiał szczególnie w kampanii wyborczej przed ubiegłorocznymi listopadowymi wyborami samorządowymi. Wtedy pytany o to, Robert Raczyński sam przyznawał, że temat przejęcia Zagłębia rozważany jest co najmniej od 2003r. - Faktem niezaprzeczalnym jest, że ciągle rozmawiamy o Zagłębiu Lubin i jego przyszłości. Oczywiście miasto nie udźwignie ciężaru finansowania Zagłębia. Na pewno nie kupię drużyny - tak prezydent Raczyński mówił na konferencji prasowej 4 listopada ubr.

Czy Zagłębie Lubin stanie się własnością miasta? W jakiej formie nastąpiłoby przejęcie klubu? Kto finansowałby jego działalność?
Być może wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania.

PostNapisane: 2015 maja Pt 15, 22:52 

Pozdrawiamy serdecznie.

PostNapisane: 2015 maja So 16, 07:42 

Zluzuj zwieracze.

Odsyłam do mojego posta z listopada:
http://www.zaglebie-lubin.net/viewtopic ... 83&start=6

Czy coś się zmieniło w tej sprawie?

EDIT:
A tak swoją drogą zastanawiające jest to, że ktoś znowu odgrzewa kotleta na tydzień przed drugą turą wyborów.
W Lubinie - bastionie PiS-u i obozie Kukiza.

PostNapisane: 2015 maja So 16, 08:52 

Tak się możesz leszczu zwracać się do swojej kobiety, jak za długo na kiblu siedzi.

Jesteś frędzelek propagandziarzem, dlatego to ostatni post, który z Tobą ktokolwiek od nas wymienia.

Bez odbioru.

PostNapisane: 2015 maja So 16, 09:23 

mkszaglebie.pl napisał(a):
dlatego to ostatni post, który z Tobą ktokolwiek od nas wymienia.

Mam na tym forum chyba trochę dłuższy staż, niż ty.
Łaski nie robisz.

:lol:

PostNapisane: 2015 maja Pn 18, 13:04 

wzl19 napisał(a):
Cytuj:
Dzisiaj, w rozmowie z nami prezydent nie chciał oficjalnie ujawniać szczegółów tych rozmów, ale przyznał, że takie negocjacje się toczą.

:shock:
Parszywe Q*WY, kilka miesięcy zapewniania, że nie ma nic na rzeczy. Klasyczne POlityczne prostytutki, jedni warci drugich, Miasto niech się dziurą w rynku zajmie, ŁAPY PRECZ OD ZAGŁĘBIA.

PostNapisane: 2015 maja Pn 18, 13:16 

MarcoV napisał(a):
wzl19 napisał(a):
Cytuj:
Dzisiaj, w rozmowie z nami prezydent nie chciał oficjalnie ujawniać szczegółów tych rozmów, ale przyznał, że takie negocjacje się toczą.

:shock:
Parszywe Q*WY, kilka miesięcy zapewniania, że nie ma nic na rzeczy. Klasyczne POlityczne prostytutki, jedni warci drugich, Miasto niech się dziurą w rynku zajmie, ŁAPY PRECZ OD ZAGŁĘBIA.

Przypomnij sobie dokładnie konferencję prasową z listopada. Link jest w tym wątku wcześniej.
Już wtedy mówił, że rozmowy takie były prowadzone wielokrotnie.

POPROSZĘ WIĘC KONKRETY!!!

Jak na razie nic nowego nie ma poza kolejnym biciem piany.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1