zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 sie Śr 16, 18:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Śr 08, 21:12 

Dzisiaj wieczorem rozegrałem z Pawłem sparing. Mecz był bardzo zacięty, toczony w szybkim tempie, pełen podań z pierwszej piłki, wszelkiej maści zwodów, wślizgów z poświęceniem. Ogólnie ujmując zawody stały na światowym poziomie i, co ważne, nie zabrakło bramek. Spotkania nie udało się rozstrzygnąć w regulaminowym czasie, ani nawet w dogrywce. Dopiero rzuty karne przesądziły o wygranej. W 120 minucie na tablicy świetlnej widniało: 6:6. Co ciekawe, bohaterami spotkania byli bramkarze! To oni biegnąc prez całe boisko celnie podawali do napastników, ratowali swoją drużynę przed utratą bramki wślizgiem na połowie przeciwnika, a także zdobyli największą ilośc bramek spośród wszystkich piłkarzy! Konkurs rzutów karnych obfitował w wiele niecelnych lub też obronionych strzałów i zakończył się wynikiem 3:2 dla Sparty Praga.

P.S. Na usprawiedliwienie Lelona muszę powiedzieć, że był bardzo "zmęczony" :mrgreen:

Obrazek

P.S.2 Blazek to bramkarz Sparty
:lol:

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Śr 08, 22:22 

hehe :) niezły mecz :lol:

Ja dziś na trzy sparingi wygrałem wszystkie: 9:1 później 8:0 (pierwszy sparing bez straty gola 8) ) i na koniec najciekawszy mecz 4:2 :wink:

Ostatnio edytowano 2006 lis Śr 08, 22:24 przez KrzysiekGZ, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Śr 08, 23:30 
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Cz 09, 00:28 

dzisiaj gralem sparing z Zachffi'm i przegralem 2:1 (Ajax 2:1 Lech)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Cz 09, 20:28 
Moderator

Sparing z Zachffi'm

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Cz 09, 22:03 
Bardzo zacięte i wyrównane spotkanie z Krzyśkiem (ManU), do ostatniej minuty trzymające w napięciu :D

Obrazek

wygrana z Pegazuskiem :P
a na koniec 2 wygrane (jedna do końca pierwszej połowy dogrywki bo nas rozłączyło) i remis z Simonem, to jest jakiś bug bo nie pierwszy raz rozłącza mnie w przerwie, w meczu w którym był remis też nie mogliśmy rozsztrzygnąć bo nas wywaliło przed dogrywką :/

Ostatnio edytowano 2006 lis Cz 09, 23:43 przez Zachffi, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Pt 10, 18:28 
http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/viewtopic.php?t=2599

Przeczytaj od miejsca gdzie tekst jest na czerwono. Mialem takie same problemy, zrywalo mi polaczenie zaraz po tym jak konczyla sie pierwsza polowa. Od momentu gdy wrzucilem ten plik problem zniknal. Nie jest to zaden patch, ale pomoglo.
Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Pt 10, 22:44 
sparing z u_banhem ,a zarazem test screena ;)
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis So 11, 13:00 
Cytuj:
http://www.zaglebie-lubin...opic.php?t=2599

Przeczytaj od miejsca gdzie tekst jest na czerwono. Mialem takie same problemy, zrywalo mi polaczenie zaraz po tym jak konczyla sie pierwsza polowa. Od momentu gdy wrzucilem ten plik problem zniknal. Nie jest to zaden patch, ale pomoglo.
Pozdrawiam!

Mam ten plik, umiem czytać :P
Tylko z Simonem mi zrywało, a on też go raczej ma :P
Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis N 12, 16:16 

Obrazek
Sparing z Riko.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis N 12, 21:49 
Moderator

Ogolnie mowie Wam ludzie - uwazajcie na u_bahna :!: Niesamowicie trudno jest przeprowadzac akcje srodkiem pola :!:

1 Spar: Arsenal - Barca - 4:1
2 Spar: Barca - Arsenal - 3:0
3 Spar: Barca - Arsenal - 3:2 po dogrywce

Szok :shock:

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Pn 13, 17:37 
Moderator

scOOtt napisał(a):
Ogolnie mowie Wam ludzie - uwazajcie na u_bahna Niesamowicie trudno jest przeprowadzac akcje srodkiem pola

NIe strasz, nie strasz ;-) wystarczy spojrzec kilka postow wyzej na moj wynik z maxem ;-)

[ Dodano: Pon 13 Lis, 2006 ]
Obrazek

Ostatnio edytowano 2006 lis Pn 13, 17:38 przez u_bahn, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Śr 22, 14:06 

Sprawdźcie Winning Eleven 2002 OnLine
W opisie link do mojej strony traktującej o grze, gdzie są prowadzone Turnieje/Liga/MiniRank

Kiedyś próbowałem tutaj kogoś tym zarazić ale nie umieliście emulatora skonfigurować :wink: Obecnie w Downloadzie na stronie jest Instalka z Video Instruktażem, która waży tylko 60mb, warto spróbować, każdy sobie poradzi.
Żadna gra, ani FIFA ani PES nie ma takiego prostego trybu OnLine i tak wysokiej grywalności. Doża ilość graczy. Kolejnym plusem są wymagania sprzętowe i internetowe. Gra powinna spokojnie pójść na bardzo starym kompi, łącze 128 wystarcza do płynnej gry OnLine.
POLECAM

Obrazek

Ostatnio edytowano 2006 lis Śr 22, 14:09 przez Czarny, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Śr 22, 15:48 
Moderator

Czarny napisał(a):
Sprawdźcie Winning Eleven 2002 OnLine
W opisie link do mojej strony traktującej o grze, gdzie są prowadzone Turnieje/Liga/MiniRank

Kiedyś próbowałem tutaj kogoś tym zarazić ale nie umieliście emulatora skonfigurować :wink: Obecnie w Downloadzie na stronie jest Instalka z Video Instruktażem, która waży tylko 60mb, warto spróbować, każdy sobie poradzi.
Żadna gra, ani FIFA ani PES nie ma takiego prostego trybu OnLine i tak wysokiej grywalności. Doża ilość graczy. Kolejnym plusem są wymagania sprzętowe i internetowe. Gra powinna spokojnie pójść na bardzo starym kompi, łącze 128 wystarcza do płynnej gry OnLine.
POLECAM

Szkoda tylko czarny ze nie skontaktowales sie ze mna w tej sprawie wczesniej. Napewno rozwazylibysmy gre w Winning Eleven - no coz - gramy w Fife - moze w nastepnej edycji ( o ile bedzie ) zagramy w WE

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Śr 22, 22:53 

Scoot nie wiedziałem nic :?
Trudno jakby ktoś się wkręcił i grał u mnie na "sajcie" w turniejach jakichś czy coś to dajcie znać na gg- 9223150 :wink: Nie widziałem nikogo z Lubina na scenie WE2002, będzie miał fory u mnie :P
Pochwale się, że mamy już profesjonalne skrypty dostosowane do rozgrywek :) np:
http://www.minirank.go.pl/

PS. Ściągnijcie klapy z oczu i zostawcie tą fife :lol:
Jeżeli ktoś grał kiedyś na ps1 w ISS PRO to tamte czasy turniejów po piwnicach mogą jeszcze powrócić 8)
EOT

Obrazek

Ostatnio edytowano 2006 lis Śr 22, 22:57 przez Czarny, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1