zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz So 23, 01:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: FIFA FORUM ZAGŁĘBIE LUBIN LIGA - SPARINGI
PostNapisane: 2006 lis So 04, 10:08 
Moderator

Temat stworzylem po to abyscie sie mogli umawiac juz teraz na mecze sparingowe. Ulatwi Wam to pozniej bezproblemowe łączenie sie - jesli teraz bedziecie mieli jakies problemy - bedziecie mieli czas zeby je rozwiazac. Pozniej juz takiego czasu nie bedzie. Jesli macie jakies problemy z łączeniem się - to zapraszam do odpowiednich działów. Jesli one Wam nie pomogly to w OSTATECZNOŚCI możecie pisac do mnie.

Wiec zachecam do umawiania sie na spotkania.

Ostatnio edytowano 2006 lis So 04, 10:14 przez scOOtt, łącznie edytowano 2 razy

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis So 04, 10:19 

Witam, ja jestem chętny na sparing(i) i grałem już z użyciem hamachi ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis So 04, 11:41 

No ja też chętny, jak ktoś chce to 9026011. Mogę hostować więc ze mną nie trzeba pieprzyć się przez hamachi :P

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis So 04, 15:29 
właśnie skończyłem grać sparingi z "michalind"-em i musze przyznać że strasznie tnie... poprostu kiedy mam piłke i biegne lub gdy ją ma przeciwnik to poprostu gra staje w miejscu ... nie ważne czy Hostem jestem JA czy też mój przeciwnik... może by popróbować z PES 5? zobaczcie czy u was występuje to samo... :)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis So 04, 21:22 
Moderator

Dark napisał(a):
właśnie skończyłem grać sparingi z "michalind"-em i musze przyznać że strasznie tnie... poprostu kiedy mam piłke i biegne lub gdy ją ma przeciwnik to poprostu gra staje w miejscu ... nie ważne czy Hostem jestem JA czy też mój przeciwnik... może by popróbować z PES 5? zobaczcie czy u was występuje to samo... :)

To czy sie tnie czy nie zalezy tylko i wylacznie od twojego polaczenia Internetowego.. W dziale o problemach w grze sieciowej oraz jak rozgrywac mecze masz dokladnie napisane jak sprawdzic pingi i inne przydatne informacje - sprobuj z nich skorzystac i wtedy przystap do rozgrywania meczów..

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis So 04, 21:30 

scOOtt napisał(a):
Dark napisał(a):

To czy sie tnie czy nie zalezy tylko i wylacznie od twojego polaczenia Internetowego.. W dziale o problemach w grze sieciowej oraz jak rozgrywac mecze masz dokladnie napisane jak sprawdzic pingi i inne przydatne informacje - sprobuj z nich skorzystac i wtedy przystap do rozgrywania meczów..

Pozdrawiam

Eeee... W Polsce mamy za słabe łącza na FIFA 07 Online. ;z Na 512/128 da się grać, ale strasznie laguje. Grałem dziś z Dark'iem i krzysiek.rybnik'iem i było podobnie - gra chodzi wolno, czasami jak zatnie to z 10sek trzeba odczekać... ;s Pingów sprawdzać w sumie nie trzeba, bo zawsze są niskie - małe pakiety... Wszystko powyłączane, używanie sieci mam w okolicach 100b/sek i co? I dupa, rwie.. ;s

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis So 04, 21:41 
Moderator

Niedlugo bede mial juz w pelni Fife 07 na kompie - mam dobre lacze wiec umowie sie z kims na sparing i zobaczymy jak to jest.

Coz padl wybor na Fife i jakos bedziemy musieli sobie z tym poradzic. Sprobuje jeszcze zasiegnac informacji dlaczego mogloby sie tak ciac.

Napiszcie prosze jeszcze jakie macie łącza.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis So 04, 21:44 

Ja mam neo 512, Dark też ma 512 chyba w dialogu.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis So 04, 21:48 
michalind napisał(a):
Ja mam neo 512, Dark też ma 512 chyba w dialogu.

....tak 512 Dialog.... na szczescie od grudnia 2 MB :)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis So 04, 22:32 
Moderator

Ja mam 2 Mb - jutro zagram pierwszy sparing - chetni ?? Pisac na GG. Przetestuje to i zobacze jak wyglada :)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis N 05, 13:11 
Witam Wszystkich... dziś o godzinie 13 wraz ze scOOtt-em przez program Hamachi zagraliśmy sparing ze sobą .... Scoott Hostował (2mb)...moję łącza (512DSL lecz od grudnia 2 MB również).

Na początku meczy pojawiały się nieco Ścięcia i gra stawał w miejscu lecz to miejsce mało razy mi się przytrafiło lecz w kluczowych momentach.... gdy strzeliłem bramkę oraz gdy ja straciłem:).

Ludzie mający Dsl 512 powinni grac wieczorem ponieważ tzw. "ścięcia" pomniejszają się.

P.S
Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Liverpoolu ... =DDD
Zwycięztwo przypieczętował niezawodny Steven Gerard lecz miałem szczęście bo w ostatnich sekundach gracz Barcelony Ronaldihno cudownym strzałem trafł piłką w....... poprzeczke.

Umieszczajcie tutaj swoje przerzycia ze sparingów i czy pod czas nich były te nieszczęsne "ścięcia

Ostatnio edytowano 2006 lis N 05, 13:12 przez Dark, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis N 05, 17:20 

Szukam osoby chętnej na sparing. Moje GG 5496498

Trzeba wkońcu sprawdzić czy to całe Hamachi działa :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis N 05, 20:53 

Witam. Wieczorkiem rozegrałem z Dark-iem 1 cały meczyk, a w trakcie trwania drugiego coś odmówiło posłuszeństwa i nas rozłączyło, prawdopodobnie z mojej winy. Ogólne wrażenia są bardzo pozytywne, jednak od czasu do czasu gra potrafi przyciąć i wtedy nie wiadomo gdzie jest piłka itp., a na końcu okazuje się, że bramkarz już zdąrzył ja złapać lub przeciwnik przejąć. Co ciekawe dzieje się to, przynajmniej mnie, podczas próby szybkiego konrataku, w efekcie skutecznie go uniemożliwiając:/. 1. mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla NUFC po zaciętym spotkaniu, a 2. udało nam się rozegrać do ok. 75 minuty, a wtedy widniał wynik 6:3 dla Liverpoolu.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis N 05, 21:53 

Ja grałem tylko raz z michalind i udało mi się wygrać 7:6 :mrgreen: ale nie o to chodzi :P gra chodziła średnio (troche cieła) ale ani razu się nie zatrzymała :wink: ja już jestem do takich warunków przyzwyczajony i powiem że da się grać :wink: Jeszcze tylko na rozłonczyło ale to tylko przez to że Norton się załączył u mnie :) najlepiej wyłączyć wszystko oprucz fify i hamachi i nie powinno być problemów, a jak ktoś nie wyłaczy gg lub ściąga coś to oczewiśce są problemy :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis N 05, 22:05 
Moderator

Skonczylem grac z Simonem - wynik 5:3 dla Barcy - nie zdziwcie sie jesli Simon po meczu ligowym Was doszczetnie zruga - ten typ juz chyba tak ma - bez obrazy simon. Mialem po tym meczu z nim ostra - bardzo ostra wymiane zdan. Strasznie narzekal na jakosc lacza ale ja - rozgrywajac juz kilka sparow moge zdecywoanie stwierdzic ze gra chodzila najbardziej plynnie sposrod wszystkich do tej pory przeze mnie rozegranych.

No coz - ta ostra konwersacja utwierdzila mnie tylko w jednym - trzba znalezc jakies wyjscie - jesli jest zeby gra mozliwie jak najmniej sie ciela.

Poza naszym zasiegiem jest wykupienie serwa z wielkim uploadem ktory gwarantowalby plynne chodzenie gry - wiec pozostaje szperac w necie - moze sa jakies sposoby.

Budujace dla mnie jest to ze mimo czasem przyciec uzytkownicy tu chwala sobie gre - uznajac ze "da sie z tym zyc" mam nadzieje ze nikt nie bedzie miec do mnie pretensji o to - bo to naprawde ode mnie nie zalezy.

Robie wszystko co mozna zeby gra byla zadowalajaca dla kazdego...

Pozdrawiam i zycze sukcesow w sparigach - po to sa one zeby udoskonalic nasza ligowa rozgrywke.

[ Dodano: Nie 05 Lis, 2006 ]
Drugi spar z Simonem przegramel 1:6 - sromotna porazka. Pozniej gralem z o.s.a po 1 polowie dogrywki wygrywal 4:3 - i niechcacy wyszedlem z gry.

Ogolnie juz mi sie ślepia kleja - ide spac - pamietajcie - graliscie dzis ze mna gdy bylem po kilku bronach - na dniach bedzie juz zdecydowanie lepiej poniewaz bede gral na zupelnie trzezwo :P

P.S Dwa ostanie spary - z Simonem i o.s.a byly super - szczegolnie z o.s.a - zero przycinki caly mecz plynnie wiec nasuwa mi sie jedna uwaga - gramy mecze pozno wieczorem albo wczesnie rano....

I tyle na ten temat...

Liga startuje niedlugo wiec szlifujcie forme i piszcie tu Wasze wyniki :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1