zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pt 22, 12:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Śr 28, 22:59 
http://foto.2202.zaglebie.org/

;)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Śr 28, 23:21 

Maybe one of our guest from Minsk can write couple word about history of Dynamo and opinion about match betwen out teams ?? What journalist in Belarus said about chances in this competition ??

AlexFM

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Cz 29, 01:38 

Użytkownicy po kilku godzinach nauki angielskiego próbują wszystkim zaimponować znajomością "angielskiego"? Tak to wygląda. To patrząc na te podstawowe błędy w tych "wypowiedziach", "odpowiedziach".
Ale ten "anglojęzyczny" temat do szlifowania języka to chyba powinien być gdzie indziej? Hyde Park albo coś w pobliżu. Po co zaśmiecać główne forum?

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Cz 29, 01:57 
bertyks napisał(a):
http://foto.2202.zaglebie.org/

;)

:!: urazila... vydatnae fireshow:!:

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Cz 29, 10:26 
So how you see, there is not easy for your Dinamo player's. When Zagłebie will take's fresh breth of Our Hell Stadium we will win 3-0. Maybe Our stadium no look's good at morning, but when we played game, there is very hot and loud.

A jeśli chodzi o poprawność gramatyczną języka angielskiego, to każdy umie tak jak go uczyli, mnie np. teacher uczył popijać Jacka Daniels'a na imprezie ... :), no comment's

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Cz 29, 10:29 
x-bass napisał(a):
np. teacher uczył popijać Jacka Daniels'a na imprezie ... :), no comment's

czytaj :

libacja w czasie i po lekcjach, bez nauki popijania :)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Cz 29, 11:23 
First of all I am from Brest
Dinamo's coach-Alexay Petrushin said that he wanted a team like from Moldova,but he said with same luck Dinamo can win.So it's normal draw results for him

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Cz 29, 11:58 

Markus napisał(a):
Użytkownicy po kilku godzinach nauki angielskiego próbują wszystkim zaimponować znajomością "angielskiego"? Tak to wygląda. To patrząc na te podstawowe błędy w tych "wypowiedziach", "odpowiedziach".
Ale ten "anglojęzyczny" temat do szlifowania języka to chyba powinien być gdzie indziej? Hyde Park albo coś w pobliżu. Po co zaśmiecać główne forum?

Nawet jeśli pojawiają się błędy w wypowiedziach to i tak zasługują one na uznanie, bo komuś się chciało i podjął próbę. Jak do tej pory większość wypowiedzi jest mimo wszystko zrozumiała. Sam kiedyś używałem angielskiego bardzo rzadko bo obawiałem się kompromitacji. Teraz pogodziłem się z tym że nie jestem native speakerem i rozmawiam bez obaw. Uważam że nie ma nic gorszego niż siedzieć cicho tylko z tego powodu że ktoś nas będzie krytykował z tego powodu. Proponuję takie uwagi kierować na PM, bo publiczna krytyka z pewnością zniechęci wiele osób do dyskusji, a nie o to chodzi na naszym forum.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Cz 29, 15:45 
x-bass napisał(a):
but when we played game, there is very hot and loud.

Mało jeszcze widziałeś skoro tak twierdzisz, a może tylko zbytnio przesadziłes :)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Cz 29, 15:51 
Piotruś napisał(a):

piotrus, ciesze sie ze nasz zarząd nie mysli taki jak Ty. Remontowanie tego obiektu byłoby głupotą - bardzo dobrze ze zrobili takie rzeczy aby spełnić wymogi licencyjne.

Btw.
wiem, ze to nie ten temat ale w tym temacie pan doktor piotruś z Lubina to poruszył ;p

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Cz 29, 16:00 
Tłumaczenie:

ColCHESTERfield:
Jestem z Białorusi i poszukuje info na temat Waszego klubu ponieważ gra on z Dynamem w Pucharze UEFA.

AlexFM:
Jakich poszukujesz informacji?

x-bass:
Cześć chce informacji na temat naszego klubu, więc napiszmy o naszym stadionie.

ColCHESTERfield:
Tak na przykład.

Piotruś:
Myślę, że to wszystko i bez komentarza.

ColCHESTERfield:
Ta trybuna jest ładna, ale słyszałem, że Zagłębie nie będzie mogło zagrać w Lubinie z Dynamem. Nie wiem czemu, może z powodu stadionu.

AlexFM:
Nic o tym nie słyszałem, ale wszystko wskazuje na to, że z Dynamem zagramy na Naszym stadionie.

Piotruś:
Zdjęcie powyżej wygląda ładnie.
Co powiesz o tym?
Szczerze mówiąc - wygląda wiejsko jakby kiedyś rosły tu ziemniaki.

str:
Zagłębie Lubin powstało w 1946 roku. Zdobyliśmy mistrzostwo kraju w 1991 roku i wicemistrzostwo w 1990. Kilka razy mieliśmy szansę na zdobycie Pucharu Polski, ale nigdy się to nie udało. Graliśmy w wielu meczach Pucharowych np. (...) Jesteśmy najlepszą drużyną w naszym regionie - Dolny Śląsk. Nasi najlepsi piłkarze to: Chałbiński, Iwański, Łobodziński, Arboleda i Liberda. Reszta drużyny jest również w miarę dobra. Nasz stadion powstał w 1985r. i może pomieścić 35000 ludzi. Teraz jest przebudowywany, ale my fani Zagłębia nie wierzymy w to, że będzie dużo lepiej. Oni (zarząd) obiecywali dużo, ale nie dotrzymują obietnic. Zagłębie może grać z Dynamem w Lubinie. My raczej pojedziemy do Mińska, ale nie wiem ilu kibiców dostanie wizy. My zawsze wierzymy w Zagłębie.

Nasze miasto:
80000 mieszkańców
Lubin nazywany jest miedzianym kapitałem. Potem są podane niektóre ceny.

AlexFm:
Może jeden z naszych gości z Mińska napisałby coś o Dynamie. Co piszą gazety o tej potyczce.

x-bass:
Jak widzicie ten mecz nie będzie łatwy dla Waszych piłkarzy. Może nasz stadion nie wygląda pięknie, ale gdy gra Zagłębie jest tam gorąco i głośno.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Pt 30, 12:22 
Mroowa napisał(a):
Na wstępie zaznaczam, że niezbyt dobrze mówię po angielsku.

To guests from Belarus:

Who is Dinamo's best player?

Well, i think, we don't have a star who's the center of the team.

We don't have a goal-scoring leader because all the players score(Rozhkov,Edu, Pavliukovich, Kisliak, Volodenkov,Khatskevitch...)

But undoubtedly all Dinamo fans highly respect Volodenkov for having been loyal to the team for so many years, for being a really native "our" player in Dinamo. He even has a nice nickname.

Alexander Khatskevitch, who came back to Dinamo after many glorious years in Dinamo Kiev can become a key player, the main game organiser, but he hasn't played enough for our team, so he's got time.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Pt 30, 12:36 

Chybil napisał(a):
Markus napisał(a):

Nawet jeśli pojawiają się błędy w wypowiedziach to i tak zasługują one na uznanie, bo komuś się chciało i podjął próbę. Jak do tej pory większość wypowiedzi jest mimo wszystko zrozumiała. Sam kiedyś używałem angielskiego bardzo rzadko bo obawiałem się kompromitacji. Teraz pogodziłem się z tym że nie jestem native speakerem i rozmawiam bez obaw. Uważam że nie ma nic gorszego niż siedzieć cicho tylko z tego powodu że ktoś nas będzie krytykował z tego powodu. Proponuję takie uwagi kierować na PM, bo publiczna krytyka z pewnością zniechęci wiele osób do dyskusji, a nie o to chodzi na naszym forum.

Chybil - 100% racja

Tytuł:
PostNapisane: 2006 cze Pt 30, 13:43 
Thanks, chef.

Can you write something more about Edu?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1