zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz N 24, 09:39

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis Wt 25, 20:14 
Administrator

spoko, bynajmniej nikt tu na Ciebie parola nie zagial ;)
grzecznie, kulturalnie wyjasnilismy dlaczego tej tematyki na tym forum nie poruszamy.

podejrzewam ze jezeli znajdzie sie ktos kto chcialby Ci taka wiedze przekazac to odpisze Ci na pytania na PW.

uwazam ze nic takiego sie nie stalo - w innym przypadku p-podobnie polecialby WARN :)

modzi to tez ludzie ;)

p.s. tak zeby nie zmuszac Cie do wertowania forum - powod dla ktorego takiego regulaminu przestrzegamy jest banalny: strona i forum prowadzone sa za pieniadze ZL SA i rowniez jego wlasciciel KGHM nie powinien byc zainteresowany propagowaniem tego typu tresci. Co innego na nieoficjanych stronach - hulaj dusza piekla nie ma :)

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis Wt 25, 20:21 

Czuję się calkowicie uświadomiony.
Dzięki
Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar Cz 26, 11:12 

PIRO napisał:

Cytuj:
Wysłany: Dzisiaj 10:57

--------------------------------------------------------------------------------

MODERATORZY KASUJĄ POSTY CO TO MA BYC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po co te FORUM !!!KAZDY MA PRAWO WYRAZI SWOJE ZDANIE !!!BŁAZENADA

[ Dodano: Czw 26 Mar, 2009 11:16 ]
Jeżeli wyrażasz zdanie zgodnie z regulaminem, lub nie jest ono błazeńskie to nikt nie będzie kasował Twoich postów!

ps.to ma być, że moderatorzy mogą kasować posty! Z pewnością zostałeś poinfromowany o tym fakcie drogą mailow-ą, co zostało skasowane i z jakiego powodu..

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar So 28, 14:17 

Znam regulamin! Juz nie pamietam w którym poscie ktos napisał zeby pzrzychodzic na mecze ja podobnie napisałem,odpisałem chciałem zachecac i zostało skasowane !!!

p.s;Jak pisze to zawsze na temat a nie jakies ŚMIECIE wiec nie pisz ze błazenskie posty pisze!

JA nie wiem wy chcecie zeby na siłe było po waszej mysli czy CO!!??Waszej w sensie MODERATORÓW powtarzem nie pisze ŚMIECI NIE OBRAŻAM ZNAM REGULAMIN!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar So 28, 14:42 

PIRO napisał(a):
Znam regulamin! Juz nie pamietam w którym poscie ktos napisał zeby pzrzychodzic na mecze ja podobnie napisałem,odpisałem chciałem zachecac i zostało skasowane !!!

p.s;Jak pisze to zawsze na temat a nie jakies ŚMIECIE wiec nie pisz ze błazenskie posty pisze!

JA nie wiem wy chcecie zeby na siłe było po waszej mysli czy CO!!??Waszej w sensie MODERATORÓW powtarzem nie pisze ŚMIECI NIE OBRAŻAM ZNAM REGULAMIN!!!

http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/viewtopic.php?t=29

Punkty 2b i 6.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar So 28, 18:17 
Moderator

Cytuj:
UWAGA - decyzja MODERATORA jest BEZDYSKUSYJNA i NIEODWOŁALNA, więc zastanów się dwa razy, zanim wyślesz swojego posta!

http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/viewtopic.php?t=29

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar Pn 30, 13:37 

Czy co niektórzy moderatorzy mają nie równo pod sufitem :?:

scOOtt napisał(a):
Temat zamykam - dyskusja w nim prowadzona jest zbyteczna.

http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/view ... &start=120

Jak można zamknąć temat dotyczący meczu 3 dni po meczu :?:
Ktoś może jeszcze chce zdjęcia powklejać , wyrazić swoją opinię itd.
Jeżeli dyskusja odbiegła od tematu , usuwać posty nie na temat , ale Zamykać temat :?:

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar Pn 30, 13:49 
Moderator

Markis napisał(a):
Czy co niektórzy moderatorzy mają nie równo pod sufitem :?:

scOOtt napisał(a):
Temat zamykam - dyskusja w nim prowadzona jest zbyteczna.

http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/view ... &start=120

Jak można zamknąć temat dotyczący meczu 3 dni po meczu :?:
Ktoś może jeszcze chce zdjęcia powklejać , wyrazić swoją opinię itd.
Jeżeli dyskusja odbiegła od tematu , usuwać posty nie na temat , ale Zamykać temat :?:

Przeczytaj sobie posty w tym temacie i odpowiedz na pytanie - w jakim celu zmierza ta dyskusja :?: Owszem mozna pokasowac posty ale powiedz mi jaką masz gwarancję, że Ci userzy nie będą się boksować w kółko :?: Będziesz siedział na forum 24/h i usuwał te posty :?:
A jeśli chcesz dodać zdjęcia - nie widzę przeszkód - napisz pw i odblokujemy po dodaniu zablokujemy i spokój.

Na temat tego czy mam równo czy nie równo pod sufitem nie będę z Tobą dyskutował.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar Pn 30, 14:02 

scOOtt napisał(a):

Przeczytaj sobie posty w tym temacie i odpowiedz na pytanie - w jakim celu zmierza ta dyskusja :?: Owszem mozna pokasowac posty ale powiedz mi jaką masz gwarancję, że Ci userzy nie będą się boksować w kółko :?: Będziesz siedział na forum 24/h i usuwał te posty :?:
A jeśli chcesz dodać zdjęcia - nie widzę przeszkód - napisz pw i odblokujemy po dodaniu zablokujemy i spokój.

Jaką mam gwarancje :?: Przestaliście mieć takie uprawnienia jak dawanie ostrzeżeń :?:
Jeżeli pojawi się informacja , że posty nie na teemat będą usuwane , a ich autorzy obdzieleni ostrzeżeniem :!:
Przestana pisać , nie na temat , albo po ostrzeżeniu przestaną ...
Ale żeby każdy kto chce wkleić zdjęcie czy napisać swój komentarz dotyczący meczy musiał pisać do was prima :roll:

Zostawię to bez komentarza :!:
Pozdrawiam

P.S.
Ludzie myślcie to nie boli :!:

Tytuł:
PostNapisane: 2009 mar Pn 30, 16:54 

Markiz wierz mi ze gdybysmy sie chcieli trzymac ostro regulaminu to wielu z tych ktorzy dzisiaj ciagle maja mozliwosci udzielania sie tutaj juz by dawno mieli bana. Popatrz obiektywnie na niektore watki a sam to stwierdzisz.

AlexFM

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi So 11, 00:43 

Pytanie chyba do administratora strony - jak można znaleźć wiadomości pw "starsze" niż 1 rok? Wysłane lub otrzymane - normalnie jest tam w zakładkach maksymalnie do 1 roku.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi So 11, 08:52 

Markus napisał(a):
Pytanie chyba do administratora strony - jak można znaleźć wiadomości pw "starsze" niż 1 rok? Wysłane lub otrzymane - normalnie jest tam w zakładkach maksymalnie do 1 roku.

http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/priv ... &start=100

? Ja mogę normalnie przeczytać wiadomości z 2007 roku.

Tytuł: Re: Pytania do moderatorów
PostNapisane: 2009 kwi Wt 21, 08:48 

czy to już tak na stałe?? :?

hm, kolorki pod ręką mnie się nawet podobają, emotikonki też niezłe ale to, że nie widzę ilości postów nie przeczytanych oraz zaznaczonych tematów, w których pojawiły się moje wypowiedzi dezorganizuje (przynajmniej dla mnie) sprawne korzystanie z forum.
Wiem, że jest opcja odnalezienia postów jakie użytkownik napisał ale trzeba najpierw tam wejść...
Poprzednie rozwiązanie bardziej mi się podobało i było wygodniejsze - takie jest moje zdanie.

PostNapisane: 2009 kwi Wt 21, 11:44 

Dodal bym jeszcze, ze w poprzedniej wersji po kliknieciu w wiadomosci z nowymi postami, automatycznie ustawialo na pierwszym nieczytanym. Teraz trzeba szukac.

PostNapisane: 2009 kwi Wt 21, 11:49 
Administrator

szanowni uytkownicy... czytajcie to co pisza administratorzy - przewidujac Wasze "problemy", uspokajalem i prosile o cierpliwosc w innym temacie

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1