zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru So 16, 17:44

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie w mediach...
PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 17:34 
TROLL
TROLL

KOtzU! napisał(a):
johny_b napisał(a):
Na twoje szczęście moderatorzy na tym forum nie starają się trzymać nawet minimum poziomu
o prosze, ktos tu teskni za czasami w ktorych kazde zle slowo na temat ZL bylo napietnowane przez wladze, cenzurowane i tak skutecznie tepione, ze docelowo porzucono historie starego forum aby kibic mial jak najmniej do powiedzenia.

Po nieco ponad roku dzialalnosci pseudo forum na nowej stronie ZL po cichu wylaczono i ta funkcjonalnosc. Poki co mozna wciaz komentowac newsy i udzielac sie na fan page strony - na ktorych to moderatorzy wkladaja caly swoj wysilek, zeby wszystkie posty byly poprawne politycznie - czyli chyba tak jak i Ty tego oczekujesz(?). W mysl moja racja jest mojsza niz twojsza. Takie kolko wzajemnej adoracji. Gratulacje.

p.s. dziekuje(my) za docenienie naszego wysilku (w trybie non profit) wkladanego przez prawie 9lat w istnienie starego i obecnego forum

Właśnie!

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 17:37 

Kotzu, ty naprawdę nie rozumiesz o co chodzi czy tylko udajesz?! Złe słowo na Zagłębie?! A kto komu tego broni? Naprawdę nie widzisz różnicy między merytoryczną dyskusją, a zwykłym trollowaniem?!

Albo staramy sie trzymać poziom, albo robimy z tego forum drugiego .orga.
I fakt, ze coś się robi non-profit nie oznacza wcale, że coś się robi byle jak. Uwierz mi, wiem coś o tym.

Naprawdę fajnie by było podyskutować na poziomie, ale jak widzę wpisy tego dzieciaka neostrady na h, piszącego po meczu bzdury w stylu " ciągle możemy jeszcze spaść :) " (oczywiście biedak nie potrafi policzyć punktów w tabeli, ale to szczegół, ważniejszy jest usmieszek przy tym zdaniu), to się odechciewa pisania i czytania.

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 17:50 

może zrobić ankietę i w demokratycznych wyborach albo zostanie na forum albo zostanie z niego usunięty, ciężko?

Tytuł: Re: O moderowaniu strony.
PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 18:45 
Administrator

Lechuiii - jestem jak najbardziej za;
okresl jasne zasady i mysle, ze dojdziemy do porozumienia - temat zaloz w HP lub dziale technicznym; To forum jest dla ludzi, kazdy ma prawo do dyskusji, propozycji - wszystkie zostana wziete pod uwage.

johny_b - jasne ze ja widze roznice:
miedzy innymi dlatego horacys dorobil sie szczegolnego tytulu trolla - by mogl byc jednoznacznie identyfikowany przez obecnych czy nowych uzytkownikow forum;
miedzy innymi dlatego tez, ze widze roznice juz z nim nie dyskutuje w mysl zasady nie karmic trolla;
miedzy innymi dlatego tez nie znizam sie do jego poziomu bo wiem, ze nie mam szans zeby go zrozumiec i mam swiadomosc, ze doswiadczenie w tym co robi posiada wieksze zeby mnie pokonac ;)
jak sam trafnie zauwazyles jest to typowy przyklad dziecka neostrady, trolla ktory nie czujac odpowiedzialnosci za slowa nie zwaza na ton swoich wypowiedzi - a do dyskusji z nim nikt nie zmusza.... a jednak sa tacy ktorzy wiedzac to wszystko ja podejmuja.

Jezeli chodzi o szpilke w postaci "byle jak" to mimo, ze jestes juz z nami od 3 lat (oficjalnie) to ani razu nie widzialem z Twojej strony (i innych) zainteresowania poprawieniem tej sytuacji - mam chocby na mysli zasilenie szeregow moderatorow. Sadzisz ze sie nie nadajesz? Chyba nie - bo wymagasz i potrafisz oceniac innych. Powiesz ze nie masz czasu? No tak, to mogloby determinowac byle jakosc. Wiec dlatego do nas nie dolaczasz? To co? I my powinnismy zamknac forum na cztery spusty? Czekaj... juz taki pomysl byl wdrozony - biorac pod uwage ostatnie fakty - dwukrotnie. No i kolko sie zamyka - wszyscy beda szczesliwi bo zamknie sie buzie kibicom (minimum jednemu trolowi i 2222 uzytkownikom).

I na koniec pewnie skrucha ktora chcesz uslyszec - tak, ja w swoim imieniu moge powiedziec, ze chcialbym zeby to forum wygladalo inaczej, lepiej, mialo lepszy marketing, wiecej uzytkownikow, wiecej dyskusji (wiekszy budzet?) . I z bolem serca musze przyznac, ze rak do pracy brakuje (jak juz wyzej o tym wspominalem). Mimo to jest grupa fanatykow, ktora poswieca swoj czas (i w zasadzie pieniadze) abys i Ty mial sie gdzie wypowiadac. Ale widze, ze ani pomoc, ani docenic tego nie umiesz zarzucajac im bylejakosc (wszystko to przez pryzmat jednego horacysia) - tym samym dolaczasz po czesci do grona takich ... ktorzy tylko narzekaja.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2014 cze Pn 02, 13:21 

Na tym forum nie klniemy co drugie zdanie :!:
Ja tu czytam każdy post i wiem, że czasami ktoś sobie zaklnie no i nikt do tego się nie przyczepia!

Ale jak już się przegina, to nie ma zmiłuj!
Konsekwencją jest kasowanie całego postu bez wyjaśnienia! A jak się będzie jeden z drugim powtarzał to odpocznie od pisania na jakiś czas.

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2014 cze Pn 02, 13:27 
Administrator

Ale to prezes zaczal ;) :P

- co racja to racja, starajmy sie chociaz o ich edycje; bo temat drazliwy i wiekoszosci puszczaja nerwy. musimy dac upust emocja, ale robmy to w sposob ktory stara sie stronic od wulgaryzmow.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2014 cze Pn 02, 18:58 
Moderator

KOtzU! napisał(a):
Ale to prezes zaczal ;) :P

nie no :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1