zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pn 19, 20:37

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: PROŚBA OCB!!!
PostNapisane: 2004 maja N 02, 11:10 
Zwracamy
się z gorącą prośbą dotyczącą jutrzejszej opraw: kartony które są przy
krzesełkach, nie mają zmieniać miejsca, nie można nimi rzucać. Chorągiewki
które są włożone w krzesełka muszą być w tym samym miejscu co na początku.
Nie można ich łamać a przed meczem prosimy o wyciąganie tylko tej ze swojego
krzesełka Po meczu prosimy o pozostawienie jej koło krzesełka (tylko by nie
brać do domu) Bardzo zależy nam na tym, aby duże trybuny były zajęte, co
pozwoli na lepsze wykonanie chorografii. Dalsze informacje zostaną przekazane
na meczu. W miarę możliwości prosimy o przekazywanie informacji.
Obrazek

Tytuł: !!!
PostNapisane: 2004 maja N 02, 11:37 

Simon mysle ze powinniscie ta prosbe przeczytac poprzez spikera bo wiekszosc ludzi nie wchodzi na forum a Ci co wchodza wiedza co robic...chodzi mi glownie o ludzi starszych i rzadko albo wcale nie korzystajacych z komputerow bo to wlasnie oni nie wiedza co robic i zazwyczaj wykorzystuja te kartoniki, z wielkim trudem przez Was przygotowane, do wytarcia brudnych krzeselek....mylse ze spiker powinien nawet kilka razy to przeczytac jeszcze przed meczem.... 8)

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja N 02, 14:14 
Spiker to raz, a dwa to ustawcie chlopakow z OCB przy bramach i niech tez o tym informuja!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja N 02, 15:03 
A ja myśle, że ludziska i tak zrobią co bedą chcieli.samolociki itp.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja N 02, 15:35 
Moim skromnym zdaniem mysle ze tez bedą robili samolociki itp itd.....................WIEC alpeluje do wszystkich zeby szanowali ten sprzet bo inni ludzie musieli sie nameczyc ,,,a przyjdze jeden z drugim i zniszczy......................nara

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja N 02, 19:30 

O jaki zespół hip-hopowy chodzi ?? Na naszej stronie znajduje sie info że w przerwie meczu będzie ktoś występował możecie powiedzieć kto jeśli wiecie ??

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja N 02, 19:45 
z tego co wiem, a duzo wiem i wiem ze nie lubie hip hopu ale bedzie to DKA, TeDe aha i jeszcze Ascetoholix ze swoim hitowym tytulem "Suczki"
:)

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja N 02, 21:23 

Piszesz to serio czy tylko jaja sobie robisz ?? :D

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja N 02, 21:33 

Coś mi sie nie chce wierzyć bo na stronce napisali ze wystąpi zespół hip=hopowy a nie zespoły. Wiec napisz prawde :]

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja Pn 03, 08:42 
siwylubin napisał(a):
O jaki zespół hip-hopowy chodzi ?? Na naszej stronie znajduje sie info że w przerwie meczu będzie ktoś występował możecie powiedzieć kto jeśli wiecie ??

HopHip na meczu? Więc już do tego doszło że trzeba będzie z zatyczkami do uszu na mecze chodzić? Orkiestra górnicza to fajny pomysł, ale to?Żenada...

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja Pn 03, 11:28 
Ziomuś(siwylubin) po jaki frędzelek ci tam jakiś zasrany zesół hip hopowy to nie jest koncert życzeń tylko mecz o mistrzostwo II ligi jak chcesz to ci kupie plyte disco polo. Jak widzisz to ten wątek jest o tym, żebys nie wariował na trybunach i nie psuł tego co inni zrobili dla ciebie i innych, tylko po to, żeby ci ta chwila w pamięci została,że byłeś na takim widowisku i widziałeś race i kartoniki, itp. i jak Nasz ukochany klub WYGRYWA Z Cracovią
pozdro Grubol:)

Do bojuu Zagłębie!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja Pn 03, 11:32 

surgeon napisał(a):
HopHip na meczu? Więc już do tego doszło że trzeba będzie z zatyczkami do uszu na mecze chodzić? Orkiestra górnicza to fajny pomysł, ale to?Żenada...

Surgeon nie bądź taki wredny.
Ja też wolę orkiestrę. Ale z drugiej stronu dobrze, że coś się będzie działo a nuz hip-hop posłuzy naszym kopaczom i wygrają?

Co do zatyczek to bym się nie obawiał. Nagłośnienie na naszym stadionie jest tak fatalne, że zapewne nic nie będzie słychać. Może poza buczeniem aparatury.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja Pn 03, 11:49 
Niech kazdy pilnuje innych zeby nie ruzcali tymi kartonikami, tylko zeby je polozyli z powrotem!!!
a odnosnie H-H teraz duzo mlodych tego slucha w Poznani caly czas wystepuje jakis zespol Hip hopowy i nikt nie ma wielkich pretensji.Surgeon pomysl ze sam na mecze nie chodzisz ja osobiscie nie lubie orkiestry ale jak by byla to mi by nie przeszkadzala.
Pozdro dla OCB

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja Pn 03, 12:00 
W takim razie proponuje by w przerwie grali dico polo. Na pewno sporo ludzi, którzy będą na meczu słuchają takiej muzyki :wink:
PS. JasioJasio - Jeśli naprawdę nie ma dla Ciebie różnicy między HH a orkiestrą górniczą, to powiem Ci tylko jedno słowo - tradycja.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja Pn 03, 13:40 

HH, Orkiestra, Rap, Dance.... nie wazne!!! Liczy sie, to, ze nasz stadion sie rozkreca i jak widzac OCB odwala niezla robote. Wielkie slowa uznania.

Zamiast narzekac wezcie sie do roboty, a nie krytykujcie caly czas poczynania OCB. Latwo krytykowac, trudniej cos samemu zrobic.... !!!!

Pozdrowionka z Wawy. :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1