zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Wt 21, 20:23

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Puchar Polski 2014-15
PostNapisane: 2014 paź Śr 15, 19:39 

pradi_ZL napisał(a):
Skład jest po prostu słaby. Od dawna na forum był płacz, że nie gramy wychowankami no to teraz mamy czarno na białym, że samą ambicją wychowanków meczów się nie wygrywa. Myślę, że w przypadku wejścia do ekstraklasy z takim składem spadniemy po sezonie. Bez wzmocnień nie ma co marzyć o sukcesach po ewentualnym awansie.

Otoz to. Szczerze mowiac, szlag mnie trafia jak ogladam ta padake, bo mielismy mega mozliwosci a jestesmy w czarnej dupie. O ile poprzednim razem po spadku byly perspektywy tak na dzisiaj praktycznie caly sklad jest do frędzelek. Tosik, L. Piatek, Papa i mlodzi Jach, Bonecki, Kubicki po prostu sie nie nadaja nawet na I liga niestety.

PostNapisane: 2014 paź Śr 15, 21:51 

pachol napisał(a):
pradi_ZL napisał(a):
Skład jest po prostu słaby. Od dawna na forum był płacz, że nie gramy wychowankami no to teraz mamy czarno na białym, że samą ambicją wychowanków meczów się nie wygrywa. Myślę, że w przypadku wejścia do ekstraklasy z takim składem spadniemy po sezonie. Bez wzmocnień nie ma co marzyć o sukcesach po ewentualnym awansie.

Otoz to. Szczerze mowiac, szlag mnie trafia jak ogladam ta padake, bo mielismy mega mozliwosci a jestesmy w czarnej dupie. O ile poprzednim razem po spadku byly perspektywy tak na dzisiaj praktycznie caly sklad jest do frędzelek. Tosik, L. Piatek, Papa i mlodzi Jach, Bonecki, Kubicki po prostu sie nie nadaja nawet na I liga niestety.

A kto się nadaje do I ligi? Może piłkarze Termalicy, którzy przegrali ze Zniczem rundę wcześniej?
Też jestem rozgoryczony porażką ale bez przesady. Chyba nie liczyłeś na powtórkę sprzed roku.

PostNapisane: 2014 paź Śr 15, 21:53 
Moderator

gole z meczu:
https://www.youtube.com/watch?v=kgBGCD2vAZI

PostNapisane: 2014 paź Cz 16, 08:22 

Wstyd na całą Polskę.
Zero ambicji.
Zero umiejętności.
100% bufonady i chamstwa.
Czy ktoś z tzw. Zarządu Klubu ogląda poczynania swoich "pracowników" - trenera i piłkarzy?
Czy ktoś z tzw. Zarządu Klubu nie widzi, że Pan Stokowiec jest marnym trenerem, który od 12 maja br. nic istotnego nie dokonał - a zanosi się na to, że będzie jeszcze gorzej?
Czy ktoś z tzw. Zarządu Klubu ma choć odrobinę szacunku dla tego, co się zwie ZAGŁĘBIE Lubin?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 paź Cz 16, 09:48 

Jeszcze kilka słów. Stokowiec niech się nie kompromituje swoimi wypowiedziami bo zaczyna działać mi na nerwach, chyba wam też. Kolejna rzecz, oni przeszli obok tego meczu, dalej w tym zespole nie widać zadziorności, pazerności na wyniki. Zero ambicji. Rozczarowuje młodzież: Kubicki gra ale jest słaby, przeciętny, bez wyrazu, młody Piątek ma przebłyski ale większość sezonu to co Kubicki, Bonecki mało gra a jak zagra to nawet nie na poziomie naszych rezerw, Jach to faktycznie żenada. Swego czasu go broniłem ale takiemu kolesiowi to wypadałoby naprawdę nawrzucać po tym co zrobił przy pierwszym golu dla Znicza. Zresztą razem z Kubickim załatwili nam gola. U mnie powoli pryska czar bramkarza, Forenc przyczynił się też do utraty gola na 2:1, niestety. Gdzie są Andrzejczak, Azikiewicz i Haberek ? Są słabsi od wyżej wymienionych? To oznacza że my żadnych młodych zdolnych nie mamy. Nie pisząc o Jagielle, który wyróżniał się jedynie jakimiś bzdetami wrzuconymi na facebooka. Co do kur... się dzieje z tym zespołem ? Panie Stokowiec jakie kontuzje, jakie problemy zdrowotne? Nie było zaledwie Woźniaka, Godala i marnie grającego ostatnio Kwieka. To mają być problemy? I jeszcze jedno, po takim meczu Nawałka zrobiłby dzisiaj pobudkę tym gwiazdom o 5 rano, byłoby zapieprzanie wokół lotniska i dwa treningi. Bo jak się przegrało mecz to trzeba trenować by być lepszym, tak było w Górniku za Nawałki. A tutaj Pan Stokowiec przybije piątkę z Piątkiem i będzie fajnie. Co do reszty, to mnie martwi że zawodzą najbardziej doświadczeni. Papadopoulosa trzeba jak najszybciej pogonić, poszukać dobrego napastnika. Piątek to dla mnie zawodnik na poziomie 2, 3 ligowym byle podać do najbliższego partnera, Kwiek to 32 letni piłkarz, który już nic wielkiego w swoich umiejętnościach nie wymyśli i w sumie można by tak wymienić. Na miejscu prezesa po takim meczu też byłoby trzęsienie ziemi w klubie a na dywaniku dziś powinien już być sztab szkoleniowy z tymi marnymi kopaczami. Wytłumaczenie dlaczego przegrali i zapierd... do niedzieli i żarcie trawy w Jaworznie z Tychami, ale niestety dobrobyt dalej daje się we znaki, nijakość i syf, bo po co się starać z Pruszkowem, my ich pykniemy na stojąco, oby tak dalej kopacze.

PostNapisane: 2014 paź Cz 16, 10:33 

Z g.ówna bata się nie ukręci, tyle na ten temat. Gdybyśmy ze Zniczem wymienili się obrońcami (czterech naszych do nich, czterech ich do nas) to ten mecz skończyłby się z 5:0 dla Zagłębia.

Pan wyżej (Lupus - lokalny ekspert od sztuki bramkarskiej) trafia kulą w płot, bo akurat przy obu golach żaden bramkarz pierwszej ligi nie miałby nic do powiedzenia. Zawiniło TRAGICZNE krycie na zasadzie "i tak jakiś Znicz nie trafi w piłkę". A jednak trafił i to więcej razy niż Zagłębie.

PostNapisane: 2014 paź Cz 16, 10:47 

Meczu nie oglądałem, ale z samego skrótu bramkowego widać że 2 bramki po ewidentnych błędach Jacha. W każdym meczu praktycznie ten typek przegrywa 90% piłek z przeciwnikiem w ogóle się źle ustawia na boisku. Moje pytanie w prost: Kogo on ma w klubie że Stokowiec ma prykaz go wystawiać???? Z Tychami kolejne babole będą...

PostNapisane: 2014 paź Cz 16, 13:24 
Administrator

Pan prezes ma brac na dywanik? Czy to moze wlasnie by zrobic trzesienie ziemi na jego stanowisku i dolozyc do tego cala jego ekipe? Z kajakarzem sie udalo, wiec moze i tym razem efekt bedzie podobny. Mozecie mi przypomniec nasze wzmocnienia? Aha... no tak, zespol z ekstraklasy nie potrzebuje przeciez wzmocnien. Efekt mamy widoczny, przegrywamy z drugoligowym Zniczem 2:1, w lidze drzymy o wynik w kazdym kolejnym meczu, na 12 spotkan polowe wygralismy, czterokrotnie remisujac, bedac jednoczesnie w zasiegu Olimpii Grudziadz czy Chojniczanki Chojnice, nie wspominajac o tym ze zespol z Niecieczy ma nad nami 5pkt przewagi. Plan naprawczy psia jego mac.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2014 paź Pt 17, 08:18 

andrzej.65 napisał(a):
Gratulacje dla Prezesa.trenera i zawodników! Jesteście fantastyczni!.

Daj spokój. Oni są skłonni w to uwierzyć...

PostNapisane: 2014 paź Pt 17, 17:40 

Pretender napisał(a):
pachol napisał(a):
pradi_ZL napisał(a):

A kto się nadaje do I ligi? Może piłkarze Termalicy, którzy przegrali ze Zniczem rundę wcześniej?
Też jestem rozgoryczony porażką ale bez przesady. Chyba nie liczyłeś na powtórkę sprzed roku.

Aha czyli jak Termalica przegrala ze Zniczem to znaczy, ze oni sa nie do pokonania? Prosze Cie. Chyba nie bedziesz probowal mi wmowic, ze Znicz nie byl do orzniecia(nawet nie ogrania)? Tylko prawda jest taka, ze oni "zagrali" dwie akcje a my nic, kompletnie nic. I kompletnie nie widze tutaj przesady, przesada jest to co sie dzieje w tym klubie. No i dlaczego mialbym nie liczyc na przejscie Znicza? Jak nie ze Zniczem to z kim mielismy wygrac? z Lechem?

PostNapisane: 2014 paź Pt 17, 18:59 

Takie mecze się zdarzają, nawet jak ekstraklasowicze odpadają z pucharu to czasem własnie po takich meczach. Oczywiście nie ma żadnych podstaw, żeby kogokolwiek bronić, tym bardziej, że jak się oglądało tę kopanine miało się wrażenie, że chłopaki z bylejakiego orlika podobnie by zagrali.

Mam na myśli, że wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak słaba kadrowo jest ta drużyna. Dla mnie mecz ze Zniczem był odpuszczony mentalnie, nikomu nie zależało. W najblizszych spotkaniach rozstrzygnie się czy to jednorazowe przejscie obok meczu czy poważniejszy kryzys.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1