zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 paź Cz 19, 23:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź (3-3)/31.05.2014, 20:30
PostNapisane: 2014 cze N 01, 12:19 

Cytuj:
Ale wytłumaczcie mi do cholery jasnej. Jest jakieś prawo to dlaczego go nie przestrzegacie?

Polecam stronę: http://formalnosci.pl/policja-i-prokura ... po-kroku/1

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 cze N 01, 12:24 

frędzelek od tego czy race były formą protestu czy nie to jakiej reakcji ze strony Przodka oczekiwali ci "normalni" kibice? Mieliśmy zmasakrować prezesa, czy może wywieźć zarząd na taczkach, czy może zaatakować KGHM, może zorganizować wycieczkę do zarządu PO albo poklaskać i się rozejść? Jakich działań według niektórych nie poczyniło stowarzyszenie w celu uratowania sytuacji w klubie? Yebią nas i kombinat od wielu lat, bo jesteśmy klubem partyjnym. Dopóki to się nie zmieni to tu nie będzie normalnie. Żadnych kibicowskich reakcji by nie było gdyby klub był normalnie prowadzony. W normalnych czasach wymienialibyście się teraz fotami z pięknej oprawy, w której użyto rac podczas meczu z widzewem o najwyższą stawkę, bo taki jest nasz teoretyczny finansowy potencjał.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 13:02 

Tupek napisał(a):
Cytuj:
Ale wytłumaczcie mi do cholery jasnej. Jest jakieś prawo to dlaczego go nie przestrzegacie?

Polecam stronę: http://formalnosci.pl/policja-i-prokura ... po-kroku/1

Może kolegów najdzie autorefleksja i sami się zgłoszą :) Zapłacą kilkanaście tysięcy to pomyślą 2 razy zanim coś zrobią. Już kij z prawem, ale to jawne działanie na niekorzyść wizerunku klubu.

I zgodzę się. Kibic się z kibolem nie dogada, święta prawda.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 13:22 

Post roku :lol:

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl

PostNapisane: 2014 cze N 01, 14:25 

Lament, bo zabraliśmy wam 5 minut wspaniałego widowiska. Działanie na szkodę klubu? Przez ostatnie lata idioci na stołkach wyrzucili w błoto tyle kasy że jakakolwiek kara to przy tym pryszcz. PR-owo ten klub już więcej stracić nie może dzięki działaniom wszelkiej maści patałachów od zarządu po piłkarzy. Wszystkim oburzonym radzę spojrzeć na siebie. Gdzie wczoraj byliście fanatycy futbolu? Przed komputerem klepiąc w klawiaturę albo przed telewizorem w kapciach. Wiecznie sfrustrowani, smutni ludzie ze swoim szarym życiem. My byliśmy, jesteśmy i będziemy. Do zobaczenia na pierwszoligowych kurnikach. Zagłębie to My!

Ostatnio edytowano 2014 cze N 01, 14:59 przez grassnoludek, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 2014 cze N 01, 14:28 

LubinekWZL napisał(a):
Może kolegów najdzie autorefleksja i sami się zgłoszą :) Zapłacą kilkanaście tysięcy to pomyślą 2 razy zanim coś zrobią. Już kij z prawem, ale to jawne działanie na niekorzyść wizerunku klubu.

I zgodzę się. Kibic się z kibolem nie dogada, święta prawda.

Jeśli chciałbyś żeby zespół, który cały sezon walił w c*uja i spadł z ligi, zajął miejsce wyżej, co równa się 200.000 zł dla nieudaczników z klubu więcej, to moje gratulacje.
Potraficie narzekać na Przodek (ostatnio coraz częściej), ale na prezesa parodystę, który nie miał pojęcia co robi w klubie i dał świadectwo temu, że wciąż zatrudnia się osoby po znajomości, nie mające JAKICHKOLWIEK kompetencji do prowadzenia klubu piłkarskiego w Ekstraklasie, to nagle się zapomniało.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 14:41 

To co, do mnie macie pretensje?
Wiem, że klubie jest całkowita niegospodarność, ale czy to powód, żeby na trybunach było podobnie? Róbcie co chcecie na tych trybunach, ja na Przodku nie rzadzę, ale dajcie ludziom mecz w spokoju obejrzeć. Bo mi na tym zależy. Na sporcie tylko i wyłącznie. A czy Wam też to już mnie nie interesuje.
Gwoli ścisłości byłem wczoraj na meczu. Byłem na każdym meczu. Czy jestem gorszym kibicem? Nie sądzę.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 14:59 

LubinekWZL napisał(a):
To co, do mnie macie pretensje?
Wiem, że klubie jest całkowita niegospodarność, ale czy to powód, żeby na trybunach było podobnie? Róbcie co chcecie na tych trybunach, ja na Przodku nie rzadzę, ale dajcie ludziom mecz w spokoju obejrzeć. Bo mi na tym zależy. Na sporcie tylko i wyłącznie. A czy Wam też to już mnie nie interesuje.
Gwoli ścisłości byłem wczoraj na meczu. Byłem na każdym meczu. Czy jestem gorszym kibicem? Nie sądzę.

Oni porostu uważają się za lepszych, i klub jaki i stadion to ich podwórko.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 16:08 

Cytuj:
Jeśli będzie jeszcze walkower, pojawia się mocny kandydat do przyznania jakiejś piłkarskiej nagrody Darwina. W zimie pobicie Roberta Ježa, parę tygodni temu bojkot finału Pucharu Polski na prośbę przyjaciół z Zawiszy, którzy sami na ten mecz pojechali do Warszawy w liczbie kilkunastu tysięcy ludzi, teraz – być może – załatwienie Widzewowi trzech punktów przy zielonym stoliku. Oto kibicowsko-kibolski bilans Zagłębia za ten sezon.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,728.html

PostNapisane: 2014 cze N 01, 16:48 
Administrator

Zaskocze Cię, Moim zdaniem KGHM ma wystarczające powody żeby się wycofać z projektu pt. ZL

Wieloletni brak sportowych sukcesów, przejadane grube miliony, wciąż ludzie parajacy się zarządzaniem klubem pogłębiający patologie i w ostatnim czasie kibice którzy działają na szkodę własnego klubu. Wiec po co i dla kogo na ten klub dalej wykładać pieniądze?

120mln za stadion to połowa przejedzonych pieniędzy od zdobycia mistrzostwa. Wiec wycofują klub z rozgrywek, rozwiązując spółkę może to po 4 5 latach raz na zawsze zlikwidować koszty rok w rok ponoszone przez KGHM. Jednocześnie aspekt społeczny zrekompensuja lokują finanse w siatkówce ręcznej czy koszu(?).

Oczywiście ze wyparuja wtedy miejsca zatrudnienia dla swoich "kolesi" i jedynie ta wizja może tak na poważnie być powodem dla którego KGHM będzie przy nas(?) trwać
pachol napisał(a):
A moze tu chodzi o inna pomoc? Moze wreszcie ktos w KGHM zwroci uwage ze cos tu kur.. nie gra.

I nie piszcie mi o dzialaniu na szkode klubu, bo na chwile obecna to juz nam chyba nic zaszkodzic nie moze. Od kilku lat jestesmy na rowni pochylej w kierunku czarnej dupy i juz prawie dotarlismy do celu.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2014 cze N 01, 16:59 

KOtzU! napisał(a):
Zaskocze Cię, Moim zdaniem KGHM ma wystarczające powody żeby się wycofać z projektu pt. ZL

Wieloletni brak sportowych sukcesów, przejadane grube miliony, wciąż ludzie parajacy się zarządzaniem klubem pogłębiający patologie i w ostatnim czasie kibice którzy działają na szkodę własnego klubu. Wiec po co i dla kogo na ten klub dalej wykładać pieniądze?

120mln za stadion to połowa przejedzonych pieniędzy od zdobycia mistrzostwa. Wiec wycofują klub z rozgrywek, rozwiązując spółkę może to po 4 5 latach raz na zawsze zlikwidować koszty rok w rok ponoszone przez KGHM. Jednocześnie aspekt społeczny zrekompensuja lokują finanse w siatkówce ręcznej czy koszu(?).

Oczywiście ze wyparuja wtedy miejsca zatrudnienia dla swoich "kolesi" i jedynie ta wizja może tak na poważnie być powodem dla którego KGHM będzie przy nas(?) trwać
pachol napisał(a):
A moze tu chodzi o inna pomoc? Moze wreszcie ktos w KGHM zwroci uwage ze cos tu kur.. nie gra.

I nie piszcie mi o dzialaniu na szkode klubu, bo na chwile obecna to juz nam chyba nic zaszkodzic nie moze. Od kilku lat jestesmy na rowni pochylej w kierunku czarnej dupy i juz prawie dotarlismy do celu.

Takie koszty, które ryży i jego ekipka ciągną z KGHM w ciągu 5 dni - JEDNYM PODATKIEM. Powiedz mi czyją winą jest brak sportowych sukcesów i wyrzucanie pieniędzy w błoto ? Gdyby KGHM'owi zależało na Zagłębiu i w klubie zatrudnieni byliby specjaliści w swoim fachu, a nie partyjni kolesie to rok w rok bilibyśmy się o podium. Moim zdaniem kombinat trzyma Zagłębie tylko po to, żeby co poniektórzy mogli się nachapać kasiory i tyle. Poza tym funkcjonowanie Zagłębia od 7 lat wygląda dokładnie tak jak rządzenie Polską przez platfusów od ryżego.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 17:57 

Nie doszukuj się ze strony samego KGHM złej woli wobec Zagłębia tylko patrz na tę sprawę ogólnie. Dopóki kombinat będzie spółką skarbu państwa to nie będzie normalnie. KGHM z własnej woli partyjnych gęb nie zatrudnia. Gdyby tak potężna firma z miliardami złotych zysków (już nie) byłaby zarządzana przez prywaciarza to bylibyśmy potęgą w Polsce. Legia co sezon oglądałaby nasze plecy.

Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 31 maja, 20:30
PostNapisane: 2014 cze N 01, 19:14 

Misza napisał(a):
andrzej.65 napisał(a):
Na koniec rzecz o petardach.Po dzisiejszych incydentach walkę w I ligowych rozgrywkach zaczniemy przy pustych trybunach i z dużą karą finansowa.Gratuluję wszystkim którzy swoim postępowaniem do tego doprowadzili.Działacie na niekorzyść swojego klubu i jak dla mnie powinniście otrzymać dożywotni zakaz stadionowy plus zadośćuczynienie strat jakie poniósł klub z powodu waszego zachowania.
Zero tolerancji dla ludzi którzy działają na szkodę klubu-dotyczy to różnej maści działaczy,trenerów, piłkarzy ale również tych co zasiadają na trybunach.
Jeżeli działasz na szkodę swojego klubu nie masz prawa nazywać się kibicem Zagłębia Lubin!

Jeżeli działasz na szkodę klubu od 7 lat nie masz prawa nazywać się działaczem ZL lub członkiem zarządu, który niszczy nasz klub...

Kogo masz na myśli? Bo w obecnym ZL mało kto pracuje siedem lat.

Tytuł: Re: Spadek - geneza problemu
PostNapisane: 2014 cze N 01, 20:35 
Moderator

Mnie smuci fakt, że do beznadziejnego poziomu władz klubu, trenerów i piłkarzy dostosowali się kibice. Ten klub to my. Niestety niektórzy są w stanie usprawiedliwić każde postępowanie zachowaniem innych. Musimy spojrzeć najpierw na siebie. Pobicie piłkarzyków, bojkot finału i pożegnanie ekstraklasy z "hukiem". To wszystko rzutuje na nasz wizerunek i osłabia naszą pozycję szczególnie wśród kibiców z naszego regionu. Gdybyśmy świecili przykładem to ludzie i media patrzyliby na nas przychylniej i dzięki temu dostrzegali nasze argumenty. Tak wszyscy wrzucają nas do jednego worka z Prezesem. Nie chcę żeby ktoś pomyślał, że uważam, że powinniśmy bić brawo ludziom, którzy spuścili nas do I ligi. Jestem jednak zdania, że można było spróbować podjąć jakieś akcje np. zorganizować protest pod siedzibą klubu, zebrać podpisy pod listem w sprawie poprawy sytuacji w klubie. Wszystko byłoby zgodnie z prawem i pokazalibyśmy naszą siłę. Tak nasze szlachetne dążenia są zaciemniane i spychane na drugi plan.

Tytuł: Re: Spadek - geneza problemu
PostNapisane: 2014 cze N 01, 20:57 
Administrator

A odpowiedz "drugiej" strony zapewne zacznie się od slow:

TO TRZEBA BYŁO SAMEMU....

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1