zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 sie Wt 14, 18:24

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 417 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: nowy trener
PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 15:34 

Potrzebny trener, który uwierzy w swoich piłkarzy.
Bajor tego nie potrafi, skoro nastawia ich na grę z kontry i wywalczenie remisu, to daje im do zrozumienia, że są za słabi, aby podjąc grę jak równy z równym... W naszych piłkarzach jest potencjał i gdyby ich odpowiednio poustawiac psychicznie i taktycznie to na pewno zagraliby lepiej. Z Bajorem w ten sposób nic nie ugramy. Trzeba w siebie wierzyc !!

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 16:07 

krycha napisał(a):
Potrzebny trener, który uwierzy w swoich piłkarzy.
Bajor tego nie potrafi, skoro nastawia ich na grę z kontry i wywalczenie remisu, to daje im do zrozumienia, że są za słabi, aby podjąc grę jak równy z równym... W naszych piłkarzach jest potencjał i gdyby ich odpowiednio poustawiac psychicznie i taktycznie to na pewno zagraliby lepiej. Z Bajorem w ten sposób nic nie ugramy. Trzeba w siebie wierzyc !!

Nie zgadzam się z Tobą, każdy z nas nie ustawił by Zagłębia w sytuacji jakiej jesteśmy ofensywnie, Bajor podjął słuszną decyzję gra w defensywie i z kontry, czekanie na swoje okazje których też nie było, teraz każdy punkt jet nam potrzebny a przed nami jeszcze mecz z Lechią Gdańsk gdzie też raczej nie wyjdziemy ustawienie na ofensywny football.
Problemem Marka nie jest to że nie wieży w swoich zawodników, tylko to że nie potrafi złapać ich za mordę.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 16:39 

Z Lechią nie ofensywnie a czym jest ta Lechia,wszyscy wymieniają Korone,Jagiellonie,Lechie czy Polonie Warszawa,zespoły przeciętne które w naszej ldize mają dobrą serię,bądź jedną czy dwie indywidualności,z Lechią musimy zagrać ofensywnie i od początku usiąść na nich bo jak będziemy liczyli na kontry to skończy się tak jak z Wisłą,mamy pecha bo odkąd mamy Dialog Arene,myślę też o 1 lidze to nie umiemy na niej wygrywać a to powinna być nasza twierdza nie zdobyta seriami,jest na odwrót wymęczone zwycięstwa przeplatane z pechowymi bądź szczęśliwymi remisami...

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 20:08 

lennyZL nie przekonałeś mnie 8)
Powiedz mi co taką grą osiągnęliśmy? Przed każdym zespołem się bronimy i gramy z kontry. Rezultat? 15 bramek straconych i 10 strzelonych (mniej strzeliła tyko Arka).
Nie można grac z nastawieniem żeby się bronic, bo jest ciężko cały mecz nie stracic bramki grając na swojej połowie. Jeszcze jedną wadą grania defensywnie jest to, że będąc na swojej połowie praktycznie całym zespołem, pozwalamy na włączanie się obrońców rywala w akcje ofensywne (bo nie mają kogo kryc).
Co do naszych kontr to jakoś ich nie widac, chyba, że kopnięcie piłki w powietrze i statyczny skok Traore można nazwac kontrą. Trzeba zauważyc, że zespół po pierwsze nie potrafi grac z kontry, a po drugie nie ma kim grac w ten sposób. Jeżeli już jakaś drużyna nastawia się na taki styl gry to musi miec szybkiego napastnika, który POTRAFI SIĘ WYSTAWIC PO PIŁKĘ ! (celowo napisałem do dużymi, bo u nas to tragedia jak ci statyści biegają, nie wiedzą co z sobą zrobic, ruszają się jakby nie chcieli otrzymac podania).

Bajor nie potrafi ustawic zespołu. Jak będziemy zawsze 'osrani' wychodzic na boisko to nigdy grac dobrze nie będziemy.

PS Rozumiem, że długo pracował ze Smudą, ale ten nawyk do nie robienia zmian mógłby sobie już wybic z głowy. Widac ewidentnie, że gra się nie klei, a on robi zmianę w 75 iii 90min gdy przegrywamy. Zawodnik nic ciekawego nie wniesie do gry w 10-15 minut.

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 20:43 

Co taką grą osiągnęliśmy, w sumie nic szczególnego napisać nie mogę bo nic szczególnego nie było z takiego ustawienia.
Napisałem to co uważam za słuszne i według mnie taktycznie drużyna wyszła dobrze ustawiona, jeżeli jednak chodzi o zapał drużyny i chęć wygrania to nie mam czego opisywać.
Napisałeś również że nie idzie nam gra z kontr, ale trzeba też zauważyć że grając ofensywnie też za wiele pogromu nie siejemy przez duże luki jakie mamy w obronie.
Przyznaję racje co do zmian, tutaj nie podlega dyskusji że Marek wpuszcza zawodników za rzadko i za późno aby mogli oni coś zdziałać i pokazać się, nad tym trzeba popracować.

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 21:33 

Zmiana trenera jest konieczna.Trener poległ na kazdym froncie ( transfery , filozofia gry , wizerunek drużyny , wynik sportowy ) i jeżeli Bajor zostanie na wiosnę to obawiam się ,że czeka nas degradacja.
Oczywiście zmiana trenera nie jest lekiem na całe zło. Konieczne jest większe wietrzenie i to zarówno w drużynie jak i w strukturach klubu bo dzieje się źle oj bardzo źle. Drużyna gra fatalnie , stadion pustoszeje a doping kibiców zanika. Co gorsze zarówno władze klubu , pilkarze jak i trenerzy są z siebie zadowoleni i winę widzą wszedzie tylko u siebie. Mam tylko taką cichą nadzieję ,że właściciel Zagłębia się obudzi i tych co trzeba pogoni , drugich przygani i zrobi porządek z całym tym bałaganem aby stadion się zapełnił kibicami i głośnym dopingiem . Marzenia ściętej głowy ? - mam nadzieję ,że nie !

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 21:39 

W końcu to kalka Smudy. Ten nawet prowadząc kadrę w meczach towarzyskich rzadko komuś daje szansę gry, a potem błaznuje, że wyniki są nie ważne. I mówi to gość, który zawsze w każdym meczu grał o pełną pulę.

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 21:39 

k@## !!!!!! ile można razy pisać KIM MA TRENER GRAĆ !!!!!! CO ZMIENI TRENER JAK PIŁKARZ NIE UMIE PRZYJĄĆ PIŁKI !!!!
jak mawia Orest Lenczyk: bez techniki nie ma taktyki

opamiętajcie się z tymi tekstami w końcu... co zmieni się trener nagle gwałtownie piłkarze okażą się mistrzami dryblingu? nagle GWAŁTOWNIE nauczą się przyjmować piłkę NAGLE I NIESPODZIEWANIE mój ulubiony obrońca z opaską na głowie nie ZACZNIE WALIĆ ZE ŁBA WSZYSTKO CO LECI POWYŻEJ KOLAN ????? trzeba zmieniać grajków....

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 21:46 

Nie raz i nie dwa razy już pokazywali, że "nagle" mogą grac inaczej. Potrzeba trenera, który by im "pierfrędzelnął" w łeb aby się opamiętali, albo to my kibice musimy im "pierfrędzelnąc".
Jak będzie? - czas pokaże. Mnie interesuje poprawa sytuacji, bo takiego syfu w Zagłębiu jak teraz nie pamiętam. Wszelkie chwyty dozwolone.

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 21:54 

raffyxxx napisał(a):
k@## !!!!!! ile można razy pisać KIM MA TRENER GRAĆ !!!!!! CO ZMIENI TRENER JAK PIŁKARZ NIE UMIE PRZYJĄĆ PIŁKI !!!!

opamiętajcie się z tymi tekstami w końcu... co zmieni się trener nagle gwałtownie piłkarze okażą się mistrzami dryblingu? nagle GWAŁTOWNIE nauczą się przyjmować piłkę NAGLE I NIESPODZIEWANIE mój ulubiony obrońca z opaską na głowie nie ZACZNIE WALIĆ ZE ŁBA WSZYSTKO CO LECI POWYŻEJ KOLAN ????? trzeba zmieniać grajków....

Ale z drugiej strony patrząc..popatrz na Śląsk..zmiana trenera..i za Lenczyka 4 wygrane z rzędu..czy oni mają lepszych piłkarzy od Nas..?

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 22:04 

bolo69 napisał(a):
raffyxxx napisał(a):

Ale z drugiej strony patrząc..popatrz na Śląsk..zmiana trenera..i za Lenczyka 4 wygrane z rzędu..czy oni mają lepszych piłkarzy od Nas..?

tak... zdecydowanie tak. Od początku sezonu grali nieźle ale coś nie wychodziło.... my graliśmy do du@#py ale coś wychodziło szczególnie M.Bartczakowi....

PostNapisane: 2010 lis Pn 22, 22:43 

raffyxxx napisał(a):

-Przyjąc piłki to chyba nie potrafi tylko Traore i to, że on gra w pierwszym składzie to wina Bajora. Lepsze rozwiązanie Plizga na szpicy, Amer za Traore.
-Mistrzami dryblingu nikt byc nie musi i raczej nie będzie. To jest Polska liga, a nie Hiszpania 8)
-Twój ''ulubiony'' obrońca z opaską, moim zdaniem zawsze był gorszy od Stasiaka, którego tak ciągle krytykujecie. Więc gra chyba tylko dzięki kibicom, którzy ciągle jadą po naszym ''byłym'' kapitanie.
-Mamy piłkarzy, którzy coś potrafią zagrac, ale nie widac u nich wiary i chęci do walki o 3pkt. To chyba Bajor nastawia ich na remisy, a nie wygrane? Grajmy z tyłu, musimy dobrze bronic dostępu do własnej bramki, a nóż coś się uda strzelic to wygramy... takie założenie?
-Granie ustawieniem 4-3-3 od początku sezonu nic nie przyniosło, więc może czas na zamianę taktyki, standardowe 4-4-2 lub coś innego. Wiem tylko tyle, że ustawianie na "papierze" 3 napastników w rzeczywistości nie mając ani jednego (Plizga z Pawłowskim jako pomocnicy, a Troare to bardziej przeszkoda, tyczka? nie wiem ale na pewno nie napastnik) to trochę dziwne rozwiązanie.

PostNapisane: 2010 lis Wt 23, 20:39 

raffyxxx napisał(a):

A transfery to kto zatwierdził ?? Nie trener??? Zmian mu prezes nie pozwala robic szybciej niz w 88 minucie ??? Bajor nie ma pomysłu na ta drużynę i czym szybciej go porzegnamy tym lepiej dla nas.

PostNapisane: 2010 lis Wt 23, 20:58 

Bajor pokazał że potrafi . (Wiosna 2010) z Micanem
Pokazał też ( i tu 3 warianty):
1. że nie ma nosa do napastników
2. że nie miał nic do gadania przy transferach
3. że ma pecha do napastników (słaba gra Traore i Kędziory jest następstwem kontuzji )

Potrzebujemy [b]NAPADZIORA[/b] przez duże N i przepracować dobrze zimę i źle nie będzie .

CO do zmiany trenera to Bajor na drugiego a na pierwszego potrzebujemy "stratega z jajami"

PostNapisane: 2010 lis Wt 23, 21:17 
TROLL
TROLL

AZAZEL napisał(a):
Bajor pokazał że potrafi . (Wiosna 2010) z Micanem
Pokazał też ( i tu 3 warianty):
1. że nie ma nosa do napastników
2. że nie miał nic do gadania przy transferach
3. że ma pecha do napastników (słaba gra Traore i Kędziory jest następstwem kontuzji )

Potrzebujemy NAPADZIORA przez duże N i przepracować dobrze zimę i źle nie będzie .

CO do zmiany trenera to Bajor na drugiego a na pierwszego potrzebujemy "stratega z jajami"

A gdzie oni mają te zime przepracować :!: na obozach w Turcji czy innym ciepłym kraju :?: :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 417 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1