zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lip So 21, 18:27

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: TRANSFERY... część 2
PostNapisane: 2018 sty Pt 12, 09:49 

Cytuj:
Piotr Leciejewski został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin. Kontrakt został podpisany na trzy lata.

32-letni bramkarz był ostatnio zawodnikiem norweskiego SK Brann. W zakończonym sezonie zagrał w 25 meczach tamtejszej ekstraklasy.

:arrow: Piotr Leciejewski w Zagłębiu Lubin

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2018 sty Śr 17, 21:06 

Zaje.bisty news.
Świerczok odchodzi . :cry:

http://weszlo.com/2018/01/17/ludogorec-wplaca-klauzule-swierczok-przenosi-sie-bulgarii/

PostNapisane: 2018 sty Śr 17, 21:52 

No to frędzelek pozamiatał...
Nie mają innego wyjścia,w tej sytuacji,jak kupić napastnika..bo przecież na Tuszyńskim ataku nie zbudują...

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

PostNapisane: 2018 sty Śr 17, 21:57 

Info wyssane z palca...

PostNapisane: 2018 sty Śr 17, 22:13 

Misza napisał(a):
Info wyssane z palca...

Jak ja bym chciał żebyś miał rację ale Stanowski rzadko wysysa z palca.

Syn mi się w domu popłakał jak mu powiedziałem. :cry:

PostNapisane: 2018 sty Śr 17, 22:20 

Fish napisał(a):
Misza napisał(a):
Info wyssane z palca...

Jak ja bym chciał żebyś miał rację ale Stanowski rzadko wysysa z palca.

Syn mi się w domu popłakał jak mu powiedziałem. :cry:

Nasza liga nigdy nie będzie mocna jak za takie niskie podpisane klauzule będą nam zawodników wykradać...

PostNapisane: 2018 sty Śr 17, 22:39 

Czy niskie? Wszystko zależy od punktu siedzenia.
Patrząc dzisiaj - pewnie niskie.
Patrząc w momencie podpisywania kontraktu - jak ktoś nam da 750k Euro za gościa, za którego zapłaciliśmy 50k to będzie to świetny interes.
Nic tylko szukać kolejnego, za którego zapłacimy 50k, który strzeli nam naście bramek a po pół roku sprzedamy go za 700k ;)

PostNapisane: 2018 sty Śr 17, 22:41 

My już go mamy - Tuszyński :lol: :roll:

PostNapisane: 2018 sty Śr 17, 22:43 

Kwota wpisana w klauzule to jakieś siupy...800 tysięcy euro, Najpierw Jach, teraz Świerczok, czułem że to za piękne by koleś, który przerasta o dwie klasy naszą ligę został z nami i walczył o miejsca 5-8. No cóż 3 miliony euro wpadną z transferów Jacha i Świerczoka. Podobno za Jacha Michalski Chrobrego, solidny chłopak z perspektywą. Za Świerczoka musi to być facet, który zagwarantuje nam poziom goli więcej niż 10 na sezon. Ja sobie nie wyobrażam sytuacji w ataku jaką mamy teraz bez Świerczoka.

PostNapisane: 2018 sty Śr 17, 22:45 

Tym bardziej, że oddali Buksę... Sobków??? Hmm... Małolat, a może czarny koń...

PostNapisane: 2018 sty Śr 17, 22:56 

Najpierw byłem wkurzony na zarząd, że taka niska klauzula. Ale jak pomyślałem co było pół roku temu, z jaką opinią przychodził Świerczok, skąd, za ile - to ta klauzula nie była wcale taka niska. Trochę się zdewaluowała ale tak łatwo się jej nie da zwiększyć samemu. Po fakcie każdy jest mądry.

Później byłem wkurzony na Świerczoka. Tylko za co? Oczekiwałem, że po pół roku będzie umierał za Zagłębie, kupi sobie dom w Oborze i pomaluje ściany na pomarańczowo? Zrobił tyle co nikt przed nim w tak krótkim czasie. Ma szansę pójść do klubu, który zapłaci mu kilka razy więcej, z szansą na grę przeciwko Milanowi czy w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów albo Lidze Europy. To dla niego kolejny krok w karierze. Będę trzymał kciuki tak jak to robię oglądając np. Piszczka.

Jedyne co mi zostaje to powkurzać się na rodziców, że nie wychowałem się w Madrycie czy Monachium tylko w naszym Lubinie skąd wyrywa się najskuteczniejszego zawodnika w historii (w sezonie) za mniej niż Lewandowski zarabia w miesiąc.
Już taki nasz los.

PostNapisane: 2018 sty Cz 18, 10:59 

Kasa, czy reprezentacja? Czy aby nie za szybko? Pytanie, czy Świerczok faktycznie będzie grał w nowym klubie, czy też pogrzeje ławę? Bo prawdopodobnie będzie tylko zmiennikiem. Oczywiście, może uda mu się wedrzeć do pierwszego składu, jak zrobił to u nas, ale to potrwa. A do mistrzostw w Rosji niedaleko. Więc skąd byłoby mu bliżej do reprezentacji? Z Lubina, gdzie jest na fali, czy z Bułgarii, gdzie... nie wiadomo, co będzie?

Pod tym względem (bo na pewno nie pod sportowym), to podobny przykład do Jacha. Gorące głowy...

Parę godzin później...

http://zaglebie.com/Aktualnosci/Pierwszy-zespol/dariusz-motala-o-transferach_n4211

...Niczym grom z jasnego nieba spadła na nas wszystkich informacja, że Ludogorec Razgrad pozyska Kubę Świerczoka. Czy Klub zrobił wszystko, by zatrzymać klasowego napastnika?

- Informacja o transferze Jakuba Świerczoka zdecydowanie bardziej zaskoczyła opinię publiczną, niż nas w klubie. Wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę z potencjału i osiągnięć Kuby, zawodnik potwierdzał swoją klasę i budził coraz większe zainteresowanie. Mieliśmy nadzieję, że sam napastnik będzie chciał powalczyć o koronę króla strzelców i powalczyć o grę w Mistrzostwach Świata właśnie w Zagłębiu.

Jakub podjął decyzję, że chce zmienić klub, o czym wczoraj wieczorem poinformował nas jego agent. Jeśli Ludogorec Razgrad wpłaci klauzulę odstępnego, jaką zawodnik ma wpisaną w kontrakcie, to pozyska naszego napastnika. Gdy transfer dojdzie do skutku, to na pewno podziękujemy Kubie za jego grę. Zagłębie nie tylko skorzystało na jego golach, ale i zarobi na zawodniku około 12 razy tyle, co wydało na jego pozyskanie latem.

Dlaczego Zagłębie zgodziło się na klauzulę wykupu w kontrakcie snajpera?

- Przede wszystkim transfer zawodnika do klubu to złożony proces. Bierze się pod uwagę różne okoliczności. O samą klauzulę w kontrakcie mocno zabiegał agent piłkarza oraz sam zawodnik. Powiem więcej, nie byłoby tematu pozyskania Jakuba Świerczoka, gdyby w kontrakcie nie znalazł się taki zapis.

Oczywiście jesienią kilkukrotnie spotykaliśmy się z napastnikiem, by zmienić ten zapis, lub całkowicie go usunąć. Kuba był jednak konsekwentny. Zaproponowaliśmy mu nawet lepsze warunki i specjalne bonusy, ale zawodnik był zdeterminowany, by klauzula pozostała. ...

No, to teraz wszystko jasne.

PostNapisane: 2018 sty Cz 18, 17:24 

Fish napisał(a):
Najpierw byłem wkurzony na zarząd, że taka niska klauzula. Ale jak pomyślałem co było pół roku temu, z jaką opinią przychodził Świerczok, skąd, za ile - to ta klauzula nie była wcale taka niska. Trochę się zdewaluowała ale tak łatwo się jej nie da zwiększyć samemu. Po fakcie każdy jest mądry.

Później byłem wkurzony na Świerczoka. Tylko za co? Oczekiwałem, że po pół roku będzie umierał za Zagłębie, kupi sobie dom w Oborze i pomaluje ściany na pomarańczowo? Zrobił tyle co nikt przed nim w tak krótkim czasie. Ma szansę pójść do klubu, który zapłaci mu kilka razy więcej, z szansą na grę przeciwko Milanowi czy w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów albo Lidze Europy. To dla niego kolejny krok w karierze. Będę trzymał kciuki tak jak to robię oglądając np. Piszczka.

Jedyne co mi zostaje to powkurzać się na rodziców, że nie wychowałem się w Madrycie czy Monachium tylko w naszym Lubinie skąd wyrywa się najskuteczniejszego zawodnika w historii (w sezonie) za mniej niż Lewandowski zarabia w miesiąc.
Już taki nasz los.

Dokładnie zwłaszcza że jego kobieta gra w Zagłębiu w piłkę ręczną, ale to tylko maska to podbieganie do przodka to wielce umieranie za klub. Z drugiej strony koleś ma 26 lat chyba ostatni dzwonek na podbój Europy. Ja mam bardziej pretensje do Motały, tłumaczy się że Świerczokowi zaoferowali nowy kontrakt, jakoś w to nie wierzę...A jak oferować to trzeba słono zapłacić ale za tego gościa było warto nawet 100 tysięcy miesięcznie...Niestety tracimy napastnika lepszego od Micanskiego a nawet od Chałbińskiego, nie mówiąc o Papadopoulosie. Ta trójka w ostatnich kilkunastu latach potrafiła w sezonie strzelić więcej niż 10 goli. Szkoda, na prawdę szkoda, bo z tą formą Świerczok wart jest tyle co Jach albo i więcej...Powrót Nespora, może to i dobrze, życzę mu jak najlepiej ale takiego snajpera, tak bezczelnego, tak nieprawdopodobnie skutecznego będzie nam brakować.

PostNapisane: 2018 sty Cz 18, 23:20 

Patrzę na transfermarkt i nasz napastnik ma kontrakt do 2020 roku... Nigdzie nie mogę znaleźć kwoty odstępnego i ciekawe, że Kuby wartość wzrosła do 1mln €, dnia 16 stycznia tego roku...

PostNapisane: 2018 sty Pt 19, 18:03 

Lupus napisał(a):
Fish napisał(a):

Już taki nasz los.

Dokładnie zwłaszcza że jego kobieta gra w Zagłębiu w piłkę ręczną, ale to tylko maska to podbieganie do przodka to wielce umieranie za klub. Z drugiej strony koleś ma 26 lat chyba ostatni dzwonek na podbój Europy. Ja mam bardziej pretensje do Motały, tłumaczy się że Świerczokowi zaoferowali nowy kontrakt, jakoś w to nie wierzę...A jak oferować to trzeba słono zapłacić ale za tego gościa było warto nawet 100 tysięcy miesięcznie...Niestety tracimy napastnika lepszego od Micanskiego a nawet od Chałbińskiego, nie mówiąc o Papadopoulosie. Ta trójka w ostatnich kilkunastu latach potrafiła w sezonie strzelić więcej niż 10 goli. Szkoda, na prawdę szkoda, bo z tą formą Świerczok wart jest tyle co Jach albo i więcej...Powrót Nespora, może to i dobrze, życzę mu jak najlepiej ale takiego snajpera, tak bezczelnego, tak nieprawdopodobnie skutecznego będzie nam brakować.

Rozumiem rozgoryczenie ale kiedy to Swierczok umieral za Zaglebie? Sorry przeciez bylo wiadome, ze zostanie u nas maks do lata.

Misza napisał(a):
Patrzę na transfermarkt i nasz napastnik ma kontrakt do 2020 roku... Nigdzie nie mogę znaleźć kwoty odstępnego i ciekawe, że Kuby wartość wzrosła do 1mln €, dnia 16 stycznia tego roku...

Kwota odstepnego to ok 750 tys euro.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 295  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1