zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Wt 21, 23:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 445 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "MARKETING" Zagłębia LUBIN - teoria, a praktyka..
PostNapisane: 2013 maja Pt 24, 20:39 

ok nawet jeżeli takich piłek jest tylko kilka, to dla chcącego nic trudnego. Oddajesz piłke dostajesz za to fanta lub coś losujesz itp. to wszystko można zorganizować, ważne że jest zabawa na trybunach.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2013 lip Wt 09, 07:12 

Cytuj:
Mimo że przerwa w rozgrywkach trwała krócej niż zwykle, wszyscy nie możemy się już doczekać startu nowego sezonu. Właśnie dlatego zapraszamy kibiców na ostatni sparing Miedziowych przed ligą i uroczystą prezentację I zespołu KGHM Zagłębia Lubin. Nowe Zagłębie zaprezentuje się kibicom w najbliższy piątek o godzinie 17.00 na Stadionie Zagłębia w Lubinie. Najpierw podopieczni Pavla Hapala zagrają towarzyski mecz z Miedzią Legnica, później zespół spotka się już z kibicami!

To pierwsza tego typu prezentacja Zagłębia Lubin, bo nasza impreza została połączona z generalnym sprawdzianem formy piłkarzy – Miedziowi zagrają ostatni sparing przed startem nowego sezonu. Kibicom w piątek zaprezentuje się Nowe Zagłębie, które w przyszłym sezonie ma grać o wysokie cele. Spotkamy się na Stadionie Zagłębia, nie chcemy tylko przedstawić zawodników, którzy w nowym sezonie będą grali w miedziowych barwach, ale dodatkowo wprowadzić kibiców we wspaniałą atmosferę, która towarzyszy meczom ligowym i pucharowym. Uroczystą prezentację poprowadzi komentator Canal+ - Robert Skrzyński: - Nie zabraknie dobrej zabawy, ciekawych anegdot z życia drużyny, nowi zawodnicy będą mieli okazję po raz pierwszy wykazać się przed kibicami, bo dobrze ich przepytamy – zapowiada nasz prezenter.

Podczas sparingu dla gości zostanie otwarta trybuna „G”, a tuż po jego zakończeniu kibice przejdą na parking VIP, gdzie będzie czekała scena a na niej znany fanom Zagłębia zespół Elit Boys.
Poza zawodnikami zostanie zaprezentowana również nowa, oficjalna koszulka, w której Miedziowi będą rozgrywać mecze w nowym sezonie. Koszulki i inne gadżety można będzie kupić w punkcie sprzedaży pamiątek (przy sektorze G) podczas trwania naszej wspólnej imprezy.

Kibice, którzy chcą z nami przywitać Nowe Zagłębie, muszą posiadać bezpłatną wejściówkę. Limitowane zaproszenia będą rozdawane przed sektorem „G” na godzinę przed imprezą.

:arrow: Zobacz Nowe Zagłębie przed sezonem 2013/2014

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2013 sie Pn 12, 14:47 

Na mecz z Cracovia w klubie powinni pomyśleć nad tym co ostatnio włodarze Lecha i sprzedawać wszystkie wejściówki za 1zł. Przecież ta drużyna nie ma sobą nic do zaoferowania i w efekcie będzie stadion świecił pustkami.

Żeby nikt mi nie zarzucił, że poluję na darmochę to sam mam karnet 8)

PostNapisane: 2013 sie Pn 12, 19:05 

duninho napisał(a):
Na mecz z Cracovia w klubie powinni pomyśleć nad tym co ostatnio włodarze Lecha i sprzedawać wszystkie wejściówki za 1zł. Przecież ta drużyna nie ma sobą nic do zaoferowania i w efekcie będzie stadion świecił pustkami.

Żeby nikt mi nie zarzucił, że poluję na darmochę to sam mam karnet 8)

ja jeszcze nie mam więc będę polował 8)

PostNapisane: 2013 sie Pn 12, 22:32 

Bilet za złotówkę ? Powinn zrobić, bilet za darmówkę...To co te kopacze grają to jest tragedia, nadająca się do Teatru, syf połączony z komedią.

PostNapisane: 2013 sie Śr 14, 21:48 

Na bramkach powinni rozdawać darmowe Snickersy ze spadochronem :)

Taka lokalizacja produktu.

PostNapisane: 2013 sie Cz 15, 11:30 

Snickersy to powinni wręczyć dreptającemu Jeżowi, on sam wygląda jak taki dorodny "sznikers"...

PostNapisane: 2013 sie Pt 23, 00:35 

Na wjeździe do Lubina na drodze krajowej przed albo za Osiekiem są takie różne reklamy. I tam zobaczyłem przejeżdżając dzisiaj (wczoraj) jakichś śmiesznych ludków zachęcających do kupna karnetów na Zagłębie - na takim dużym ekranie typu billboard. W zależności od prędkości można tam rozpoznać jakiegoś śmiesznego dziadka w koszulce Zagłębia i chyba okularach, kilku uśmiechniętych statystów w różnym przedziale wiekowym - też chyba na pomarańczowo i jakiegoś pluszowego stwora.
Pomyślałem, że nadal jestem w Prochowicach i to zaproszenie na jakąś wiejską imprezę - kibice z Prochowic przymknijcie oczywiście oko.
Ale nie - to już Lubin - i wszyscy tu jadący krajową widzą jak tu jest rodzinnie i SWOJSKO.
Już poprzednia akcja typu "łączą nas emocje" była lepsza. Ta pewnie ma na celu przyciągnięcie na stadion TŁUMU rodzin - stąd może ta stylistyka DISCOPOLO. Może na niektórych to działa.

Ten cały dział "marketingu" jak dla mnie jest albo słabo opłacany, albo pracują tam znajomi znajomych, albo z innych względów jest mało kreatywny. Futbolowy Przystanek Zagłębia - następna akcja, która chyba niewielkie korzyści przyniesie w przełożeniu na ilość kibiców na meczu.
Taki dział marketingu powinien współdziałać ze SSZL - wtedy pewnie i kreatywność by wzrosła, pieniądze były lepiej spożytkowane i nie było by wiochy.

PostNapisane: 2013 sie Pt 23, 10:56 

W te same (słabe) działania wpisuje się strona oficjalna Zagłębia. Naprawdę nie rozumiem, jak można było na głównej zamieścić zdjęcie naszych zawodników w strojach białych, a nie miedziowych...

PostNapisane: 2013 sie Wt 27, 12:27 

Widzieliście co zrobili bracia z Zawiszy? http://bit.ly/12DQDZ3. Padłem.
Zróbmy składkę na baner reklamowy na naszej oficjalnej i napiszmy coś do grajków i zarządu, co? :D

M K S
ZAGŁEBIE PO ŻYCIA KRES!

PostNapisane: 2013 wrz N 22, 08:39 

ONI chyba faktycznie czytają dokładnie to forum :lol:
Wojtali nie ma, zdjęcie na głównej (w białych koszulkach) zniknęło 8)

PostNapisane: 2013 gru Pn 09, 13:43 
Moderator

Szach napisał(a):
Ja po cichu liczyłem, że przed świętami pojawią się małe pluszowe Kreciki w sprzedaży ...
Moje pytanie do zorientowanych:
Jest jeszcze na to szansa, czy w tej chwili nie ma takiego tematu ?

Odświeżam , bo małe Kreciki być może pojawią się już przed następnymi świętami :wink:

Krecik z narzeczoną! 8)

Obrazek

PostNapisane: 2013 gru Wt 10, 08:42 

Ee tam. Pewnie jakiś fotomontaż, albo tego Krecika od szczypiorniaka przebrali za babę, przecież nie ma żadnej informacji na oficjalnej stronie, więc to nie może być prawda 8)
Małe kreciki ? Wątpie ... Najpierw Krecik o imieniu ... (nie wiem, bo pewnie przegapiłem konkurs dot. wyboru imienia) musiałby mieć jaja.
Biedna Basia ...

PostNapisane: 2014 kwi Pt 25, 22:49 

Może mi ktoś wytłumaczyć ten ewenement na skalę światową, ale racjonalnie, że Falubaz przyjeżdza do nas do miasta jak mamy mecz? Po drugie jak to jest, że na oficjalnym profilu fb klubu są przekleństwa w komentarzach? Nie jest wstyd Prezesowi klubu (on zyje jeszcze?), że moje dziecko dzisiaj ogląda sobie fb i mówi, że "klub frędzelek kibiców". Pomysłów mój dzieciak ma wiele, a jednak.
Ktoś jeszcze pracuje u nas w klubie, czy wszyscy z Jeżem wyjechali do Zabrza?
Dno i mół. Tak nasz klub jest zarządzany. A nie sorry od roku rozwijamy akademię, umowy, cuda itd. Tak jak w Lechu 3 zawodników pierwszego składu pisze matury w tym roku, tak to u nas śmiga, ale news musi być.

PostNapisane: 2014 maja Pt 02, 08:43 

Jak często krytykuję marketing, tak muszę przyznąć, że tak jak relacja z finału do tej chwili wygląda, tak powinna zawsze. Zdjęcia, filmy wszystko na bieżąco, bez głupot na fb. W końcu ma to ręce i nogi i oby tak dalej.

Jeszcze gdyby nasz Prezes mógł się pokazać i wypowiedzieć poszedłbym się napić:) Niech uczy się od Osucha.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 445 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1