zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pn 25, 00:02

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "MARKETING" Zagłębia LUBIN - teoria, a praktyka..
PostNapisane: 2014 maja Pt 02, 08:58 

Może zlecili to jakieś zewnętrznej firmie PR, albo to ich ostatnie tchnienie?
Nie wiem, czy nie będą mieli problemów ze Stowarzyszeniem, bo ewidentnie nie przyłączyli się do bojkotu 8)
Tak jak już wiele razy pisałem, ten Klub uczy nas, żeby nie wymagać wiele od życia, a jeśli już ktoś zrobi w Klubie to co powinien, to aż chce sie go na rękach nosić :shock:

PostNapisane: 2014 maja Pt 02, 09:27 

To nie na temat, ale naprawdę czemu mają mieć problem ze stowarzyszeniem. Samo stowarzyszenie na swoim profilu błaga:) o puchar. Nie popadajmy w jakąś paranoję tworzoną przez Pana Nowackiego i kompanów.
Rzeczywiściu Szach ma rację, ktoś coś zrobi dobrze - w Lubinie święto:). Tylko (odpukać) jak będziemy przegrywać, aby nie pisali przeważamy itd. Ja będę na błoniach, reszta może na stadionie, ale już niejednokrotnie przy ich komentarzach padało słowo "ja pierd"
:)
Puchar dla Zagłębia!

PostNapisane: 2014 maja Pt 02, 09:34 

Ironizowałem.
Traktowanie pewnych rzeczy z przymrużeniem oka w przypadku ZL bardzo pomaga :)

PostNapisane: 2014 maja Pt 02, 09:43 

Ja już się denerwuje dlatego masz rację czas iść na spacer:)
Puchar dla Zagłębia!

PostNapisane: 2014 paź Śr 29, 20:33 
Moderator

Ktoś był na dzisiejszym spotkaniu w Euforii? Ja z racji miejsca zamieszkanie nie mogłem się pojawić i ciekaw jestem jakiejś minirelacji z tego wydarzenia. Jak to wyglądało? Dużo ludzi było? Coś ciekawego powiedzieli Stokowiec z Wąskim? Jak atmosfera?

Będę wdzięczny za odpowiedzi kogoś obecnego na spotkaniu, które pewnie jeszcze trwa. Mam nadzieję, że to nie ostatni tego typu event.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 gru Wt 23, 12:21 
Moderator

Cytuj:
:arrow: Kibice i piłkarze dzieciom

Okoliczne domy dziecka odwiedzili w ostatnim czasie wspólnie ze swoimi fanami lubińscy piłkarze. Władze i kibice Zagłębia jak co roku przygotowali bowiem akcję Miedziany Mikołaj. Tym razem w zbiórkę słodyczy i prezentów dla pokrzywdzonych przez los maluchów włączyli się także lubińscy szczypiorniści i ich wierni fani. Wspólna akcja całego lubińskiego Zagłębia dała dzieciom wiele radości.

– Większość z nas przygotowuje się już do świąt, jednak spore grono osób znalazło w tym czasie chwilę, aby podzielić się swoim sercem z małymi dziećmi ze świdnickich domów dziecka. W niedzielę odbył się charytatywny turniej piłki nożnej w Świdnicy, na którym nie mogło zabraknąć zawodników i kibiców Zagłębia Lubin – opowiada Paweł Kijowski ze Stowarzyszenia Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków”.

Turniej zorganizowała Fundacja Wspierania Sportu „Łączy nas football”, a cały dochód z cegiełek i licytacji został przekazany na rzecz 4-letniej Joasi. Jak informują kibice, udało się pobić zeszłoroczny rekord. Dla chorej dziewczynki zebrano tym razem aż 18 tysięcy złotych!

Oprócz zbiórki, kibice piłkarzy nożnych i ręcznych zorganizowali także 70 paczek dla podopiecznych domów dziecka. Do jednej z placówek kupili także konsolę Xbox. Później zrobili to, co - oprócz pomagania - potrafią najlepiej, czyli pograli z dzieciakami w piłkę.

– Sam turniej piłkarski był mimo że był sprawą drugorzędną, przyciągnął do Świdnicy pokaźną grupę gwiazd sportu. W turnieju wzięły udział drużyny takie jak Górnik Wałbrzych, Zagłębie Lubin, Lech Poznań oraz ekipa Global Boxing – wyliczają kibice.

W drużynie Zagłębia zagrało kilku piłkarzy z pierwszego składu. Szansę na grę u boku profesjonalnych zawodników mieli także kibice i podopieczni domów dziecka.
Turniej zakończył się późnym wieczorem. – Było warto. Nie pozostaje nam nic innego jak zorganizować taki turniej w przyszłym roku w Lubinie – podsumowują kibice.

Tytuł: Prezentacja zespołu 2015/2016
PostNapisane: 2015 lip Śr 08, 20:38 
Moderator

Cytuj:
:arrow: http://www.zaglebie.com/news/2015-07-08 ... eciw-kibiców

Serdecznie zapraszamy Kibiców Wielkiego Zagłębia Lubin na prezentację I drużyny przed zbliżającym się sezonem Ekstraklasy. Impreza odbędzie w środę 15 lipca, w dużej sali kinowej w CK Muza.

Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 20:00.
Postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania kibiców, bo centralną częścią imprezy będzie panel dyskusyjny.
Po części głównej na scenie zaprezentują się lubińscy raperzy: ŻEBRO i OWCZAR.

Nie zabraknie jednak czasu na rozmowy kuluarowe, wspólne zdjęcia czy zbieranie autografów.
Serdecznie zapraszamy!
Data: 15 lipca (środa)
Godzina 20:00
Miejsce: Duża sala CK MUZA

Uwaga* Prezentacja organizowana jest w pomieszczeniu zamkniętym, dlatego liczba miejsc jest ograniczona do pojemności sali kinowej.

PostNapisane: 2015 lip Cz 16, 11:44 
Moderator

w linku krótki materiał wideo użytkownika DAMI TV z prezentacji:
Cytuj:
:arrow: Miedziowi z Lubina prezentują pierwszy zespół

KGHM Zagłębie Lubin zaprezentowało swoją I drużynę. Kibice w CK Muza w Lubinie mieli okazję poznania nowych zawodników, wysłuchania planów sztabu szkoleniowego oraz zadania pytań. Miedziowi zainaugurują powrót do Ekstraklasy już w sobotę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Strefa czasowa: UTC + 1