zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pn 25, 18:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 501 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Miłość, spokój, pokój - kupujmy karnety i bilety
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 00:01 

Ja proponuję na czas kryzysu - zjednoczmy się! Ja obiecuję ze swojej strony - nie będę pisał prowokacyjnych postów. W ogóle nie będę pisał.
andrzej.65 - przez ten krótki czas też daj spokój. Albo jeszcze lepiej - pisz, ale tylko w tym celu.
Piszmy, gdzie się da, rozmawiajmy, z kim się da, róbmy co się da - Mamy pierwszy raz do czynienia z taką dziwną sytuacją. Zjednoczmy się po prostu - pewnie pierwszy raz na tym forum. Jeżeli zależy Ci na Zagłębiu - kup karnet lub bilet.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 07:43 

Markus ok! Jezeli ton moich wypowiedzi jest zbyt polityczny i może on przeszkodzać niektorym kibicom Zagłębia w tych kryzysowych jak piszesz czasach to wstrzymuje się ze swojej strony w pisaniu wypowiedzi podszytych politycznie.Natomiast jeżeli chodzi o walkę o byt Zagłębia to przede wszystkim pełne trybuny , fantastyczny doping na nich no i awans piłkarzy do ekstraklasy to są moim zdaniem najważniejsze argumenty w obronie inwestowania KGHM w nasz klub.Jezeli ktoś wymyśli dodatkowo np.ciekawą akcję zbierania podpisów pod apelem do władz KGHM aby nie rezygnowały one z finansowania Zagłębia to też jestem za. Dodatkowo jeśli da się to nagłośnić medialnie kiedy delegacja kibicow Zagłębia umawia się na rozmowy z prezesem KGHM na stadionie i przynosi mu min.10 tys.podpisów kibiców Zagłębia , którzy niepokoją się o los swojej drużyny to może pomóc.
Jest wsrod nas kibiców wielu zdolnych ludzi , ruszcie głową może coś ciekawego wymyślicie.
Na koniec moja mała prośba. Nikogo w swoich działaniach nie obrażajmy , ani PZPN , ani KGHM ani kibiców innych drużyn.Zapewniam Was ataki na poszczególne instytucje nic nam nie pomogą a kibicow z innych miast zapraszajmy ( nie odstraszajmy ) na stadion aby on byl pełny na kazdym meczu!

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 09:30 

mozna juz od dzisiaj wymieniac vouchery na karnety? slyszalem jakas plotke, że od środy można. ale na str klubu nic o tym nie pisze. proszę niech ktoś obeznany w temacie się wypowie.

Tytuł: .
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 11:46 

Doszły mnie wieści, że dziś nie ma po co iść po karnet na Defil i na stadion, ponieważ "rzucili" tylko ok. 250 karnetów i już rano się rozeszły w mig.
Może ktoś potwierdzić, bo nie chce mi się iść całować klamki na darmo ... :?

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 13:06 

Byłem dziś po 10 na Defilu... ogólnie klęska. Kolejka i oczywiście wszystko stoi w miejscu. Sklep jeszcze był zamknięty, ale okazało się, że bilety będą sprzedawane w innym budynku gdzie znajduje się Zarządca Defilu czy jakoś tak, dokładnej nazwy nie pamietem.
Pojechałem więc na stadion pod kasę.... podobnie jak na Defilu, z tym , że kolejka większa no i wszyscy wiedzieli gdzie będą sprzedawane karnety. Szkoda tylko, że nikt nie wiedział od której.
O 12 udałem się ponownie na Defil... sulces ruszyło z tym, że jak ludzie weszli to jeszcze nie wyszli ze środka, a kolejka i tak całkiem spora czekała grzecznie na swoją kolej. Plotka niesie , że niektórzy mają nawet po 18, 20 dododów znajomych. Tak więc swoje wystać trzeba....
Ponieważ stanie w kolejkach nie jest dla mnie postanowiłem udac się do Muzy. Tutaj dowiedziałem się, że karnety będą sprzedawane od 15... no i chyba tam przyjdzie mi poczekac na wymarzone karnety. Jak będzie tego nie wiem, ale szczerze mówiąc mam tego już trochę dość, bo pomimo prób bycia profesjonalnym, to nasz klub momentami daje straszna plame.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 14:17 

Też byłem, fakt kolejki są, ale co tu się dziwić?
Skoro dziś pierwszy dzień sprzedazy to chyba normalne że są kolejki.
Jaki by nie był profesionalny klub to skoro sprzedaje kilka tysięcy karnetów to normalne ze jak ludzie ruszą to bedzie problem. A w Poznaniu to myślicie, że każdy przychodził i od ręki miał karnet czy bilet?
Jak ktoś ma problem ze staniem to niech odczeka kilka dni i podejdzie w środe czy czwartek, proste. Mi sie tez nie chcialo stac i podjade za kilka dni. Przeciez karnetów nie zabraknie :) chociaż fajnie by było... :)

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 15:26 

Marketing swoje robi ! niby to mało w sprzedazy , kolejki , a może zabraknac !! a niech braknie , bedziemy jezdzic na żużel do Leszna i Zielonej Gory a swoja drogą to zanosi sie na cos takiego ze wszystkie miejsca beda sprzedane a na stadionie podczas meczu już w drugiej kolejce beda trybuny swieciły pustkami bo karnety trafiaja to swiatecznych kibicow ktorzy tylko z racji otwiarcia stadionu ( ciekawscy )kupuja karnety i robia wiatr , sam znam kilka takich osób a o wielu slyszalem !

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 15:27 

Fakt, jeśli jest tyle chętnych na karnety to trzeba się z tego cieszyć. Ja się wybieram w środe po południu i mam nadzieje że na Defilu nie będzie już takich problemów.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 17:04 

Gdzie ten profesjonalizm panie Jeżu? Żenada! Nic więcej nie mam do powiedzenia w tym temacie, ŻENADA KU***!. Klub pokazał, że kibica ma głęboko w dupie, wszystko jak najtańszym kosztem! Gdzie ta organizacja? ŻENADA!!! Dzisiaj przed 9 byłem na defilu. Do około 10 nikt nie przyszedł, nagle zorientowali się, że nie ma tu internetu czy coś, gość ze straganu obok od jajek zadzwonił i powiedział, że tu nic z tego nie będzie, żeby jechać na stadion. Na stadionie mokłem, marzłem i wku****** się od 10 do 14. Totalny kretynizm i powtarzam ŻENADA! Miało być otwarte o 10:00, szanowna ekipa obsługowa przyjechała 10:05, kasa była jeszcze zafoliowana, zero przygotowania, ZERO!. Kibice musieli odfoliować okienko. 10:10 weszli do kanciapy, a okienko otworzyli przed 11, co tyle czasu robili, pili kawkę?!. Czy tak to ma ku*** wyglądać!? Równo o 10:00 wszystko powinno być idealnie przygotowane, tylko żaluzja w górę i ogień ze sprzedażą! To ma być profesjonalnie zorganizowany klub!? Nagle przyjechał Pan Szanowny Prezes, wiedział doskonale, że wszystko wzięło w łeb, ludzie stoją wku******, ale nawet nie potrafił przeprosić, powiedzieć cokolwiek... Jestem pewny, że Pietryszyn jakby zaliczył taką wpadkę to potrafiłby wyjść z tego z twarzą, ale zapewne za jego rządów nie doszłoby do takiej ŻENADY! Łącznie stałem prawie 6 GODZIN, dochodzi 14, jestem już przy okienku jako 3, nagle wszystko padło, wyszedł jakiś fafik i "przykro mi ale system padł, bo..." Co mnie to obchodzi!? Mam ku*** jutro po nocce znowu stać 6 GODZIN, żeby odebrać coś za co zapłaciłem z ciężko zarobionych pieniędzy?! "Bo my się nie przygotowaliśmy na to, że ktoś będzie chciał oszukać i skserować voucher" Ku*** to w jakim kraju wy żyjecie? W Stanach? Czy w Polsce? KOMUNA! TOTALNY BRAK ROZUMU I SZACUNKU DLA KIBICA! Co ten klub zrobił w tym przypadku dla kibica? Nie stać ich na wynajęcie lokalu, podsunięcie automatu z kawą, herbatą? Tylko potrafią otworzyć jedno okienko pod stadionem w pizgawicy na 500 chętnych, z których każdy ma po 10 dowodów? ŻENADA!!!!!!

Obrazek

Ostatnio edytowano 2009 lut Pn 23, 17:11 przez Czarny, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 17:45 

Niestety totalna amatorszczyzna i brak wyobraźni. Trzeba bedzie chyba wrócić do komitetów kolejkowych.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 17:49 

Czarny napisał(a):
Gdzie ten profesjonalizm panie Jeżu? Żenada! Nic więcej nie mam do powiedzenia w tym temacie, ŻENADA KU***!. Klub pokazał, że kibica ma głęboko w dupie, wszystko jak najtańszym kosztem! Gdzie ta organizacja? ŻENADA!!! Dzisiaj przed 9 byłem na defilu. Do około 10 nikt nie przyszedł, nagle zorientowali się, że nie ma tu internetu czy coś, gość ze straganu obok od jajek zadzwonił i powiedział, że tu nic z tego nie będzie, żeby jechać na stadion. Na stadionie mokłem, marzłem i wku****** się od 10 do 14. Totalny kretynizm i powtarzam ŻENADA! Miało być otwarte o 10:00, szanowna ekipa obsługowa przyjechała 10:05, kasa była jeszcze zafoliowana, zero przygotowania, ZERO!. Kibice musieli odfoliować okienko. 10:10 weszli do kanciapy, a okienko otworzyli przed 11, co tyle czasu robili, pili kawkę?!. Czy tak to ma ku*** wyglądać!? Równo o 10:00 wszystko powinno być idealnie przygotowane, tylko żaluzja w górę i ogień ze sprzedażą! To ma być profesjonalnie zorganizowany klub!? Nagle przyjechał Pan Szanowny Prezes, wiedział doskonale, że wszystko wzięło w łeb, ludzie stoją wku******, ale nawet nie potrafił przeprosić, powiedzieć cokolwiek... Jestem pewny, że Pietryszyn jakby zaliczył taką wpadkę to potrafiłby wyjść z tego z twarzą, ale zapewne za jego rządów nie doszłoby do takiej ŻENADY! Łącznie stałem prawie 6 GODZIN, dochodzi 14, jestem już przy okienku jako 3, nagle wszystko padło, wyszedł jakiś fafik i "przykro mi ale system padł, bo..." Co mnie to obchodzi!? Mam ku*** jutro po nocce znowu stać 6 GODZIN, żeby odebrać coś za co zapłaciłem z ciężko zarobionych pieniędzy?! "Bo my się nie przygotowaliśmy na to, że ktoś będzie chciał oszukać i skserować voucher" Ku*** to w jakim kraju wy żyjecie? W Stanach? Czy w Polsce? KOMUNA! TOTALNY BRAK ROZUMU I SZACUNKU DLA KIBICA! Co ten klub zrobił w tym przypadku dla kibica? Nie stać ich na wynajęcie lokalu, podsunięcie automatu z kawą, herbatą? Tylko potrafią otworzyć jedno okienko pod stadionem w pizgawicy na 500 chętnych, z których każdy ma po 10 dowodów? ŻENADA!!!!!!

No to faktycznie tylko współczuć. Prezes okazał się "profesjonalistą pełną gębą". Na co liczył, że przyjdzie 10 osób? Powinien się z tego wytłumaczyć, przeprosić i obiecać, że nigdy więcej to się nie powtórzy! Ludzie lecą z kasą a tu dostają prosto w pysk. Faktycznie jak za komuny...

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 18:22 

Czarny napisał(a):

Idealny post do tematu "Miłość, spokój, pokój".

Pamiętajmy, że w naszym klubie to jest debiut jeśli chodzi o sprzedaż internetową ;-), ale fakt faktem takie sytuacje nie powinny się wydarzyć.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 18:38 

Stax napisał(a):
Idealny post do tematu "Miłość, spokój, pokój".

Pamiętajmy, że w naszym klubie to jest debiut jeśli chodzi o sprzedaż internetową ;-), ale fakt faktem takie sytuacje nie powinny się wydarzyć.

Jeśli to jest debiut, to tym bardziej wszystko powinno być przetestowane i sprawdzone sto razy.

Śmieszne jest to, że wstrzymano sprzedaż z powodu fałszywek. Tak jakby w klubie nikt nie wiedział, że coś co wydrukowało się na domowej drukarce, można równie dobrze na niej "sfałszować".

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 18:54 

Pegazusek napisał(a):
Śmieszne jest to, że wstrzymano sprzedaż z powodu fałszywek. Tak jakby w klubie nikt nie wiedział, że coś co wydrukowało się na domowej drukarce, można równie dobrze na niej "sfałszować".

Tym bardziej, że jak się przyjrzeć uważniej temu voucherowi, to jest tam kilka zabezpieczeń ;-) przynajmniej tak mnie się wydaje.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 19:16 

Uspokojcie sie - przede wszystkim. Nie rozumiem skad tak mocne oburzenie. Czy przez to, ze pojawily sie falszywki i sprzedaz/wymiana zostala przelozona o jeden dzien, jestescie w stanie tak mocno narzekac? Zobaczcie, ze takiej sytuacji jeszcze nie bylo w tym klubie - takiej rewolucji w temacie organizacji sprzedazy biletow.
Z drugiej strony bardzo sie zastanawiam, dlaczego tyle ludzi wlasnie dzisiaj uderzylo? Do meczu macie ponad 3 tyg. Fakt - bardzo dobrze, ze staracie sie kupic te bilety/karnety jak najszybciej ale... to, ze dzisiaj ich nie dostaliscie, nie oznacza ze juz jest postanowione, ze nie wejdziecie na mecz. Nie lepiej np wybrac sie w nastepnym tygodniu? Chyba oczywiste jest ze w terminach skrajnych (termin otwarcia i zamkniecia sprzedazy) bedzie najwieksze oblezenie. To chyba powinniscie z zycia wiedziec?

Spokoju ludzie! Zobaczymy jak zagotowani jestescie za 3 tyg :)

P.S.
News z odpowiedziami na najczesciej zadawane pytania w tym temacie pojawi sie dzis wieczorem lub jutro na stronie www.ocb03.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 501 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1