zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pn 25, 00:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie II Lubin
PostNapisane: 2015 sie N 09, 11:56 

Rezerwy się nie popisały. Bardzo zły okres w klubie...

http://www.90minut.pl/liga/0/liga8133.html

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2015 sie N 09, 13:53 

Porażka rezerw potwierdza , ze Akademia ,szum wokół niej to typowe lanie wody.Jeżeli mamy mieć zyski z Akademii to powinniśmy mieć silną drugą drużynę w II lidze aby ci młodzi zawodnicy mieli przetarcie przed Ekstraklasą.Jeżeli nas dzisiaj nie stać na taką to wybijcie sobie z głowy zyski z Akademii.Powtarzam młodzi piłkarze mają grać , jak najwięcej grać a nie siedzieć dla picu na ławce w Ekstraklasie.Na wycieczkę do Białegostoku pojechał Jagieło,Sobków i Kubicki.Oni mają grać bo tylko wówczas Zagłębie będzie miało z nich pociechę.Dlatego II zespół powinien posiadać bardzo dobrego trenera i mocną kadrę młodych wybijających się piłkarzy w innym wypadku Akademia to ściema.

PostNapisane: 2015 sie Pn 10, 18:13 

andrzej.65 napisał(a):
Porażka rezerw potwierdza , ze Akademia ,szum wokół niej to typowe lanie wody.Jeżeli mamy mieć zyski z Akademii to powinniśmy mieć silną drugą drużynę w II lidze aby ci młodzi zawodnicy mieli przetarcie przed Ekstraklasą.Jeżeli nas dzisiaj nie stać na taką to wybijcie sobie z głowy zyski z Akademii.Powtarzam młodzi piłkarze mają grać , jak najwięcej grać a nie siedzieć dla picu na ławce w Ekstraklasie.Na wycieczkę do Białegostoku pojechał Jagieło,Sobków i Kubicki.Oni mają grać bo tylko wówczas Zagłębie będzie miało z nich pociechę.Dlatego II zespół powinien posiadać bardzo dobrego trenera i mocną kadrę młodych wybijających się piłkarzy w innym wypadku Akademia to ściema.

Człowieku czy Ty wiesz co piszesz? Czy zdajesz sobie sprawę, że Akademia działa 2 lata, a pełny cykl szkolenia 10 lat? Akademia to INWESTYCJA, która zacznie się zwracać najwcześniej za 5-6 lat. Nie łudź się, że Żmijewski, Andrzejczak czy Jagiełło to nie wychowankowie Akademii, to jeszcze wychowankowie Zagłębia.

Ale zgodzę się z jednym, drużyna rezerw powinna występować w III lidze (na II ligę trzeba mieć licencję i z tego co kojarzę zespoły rezerw nie mogą w niej występować.) Na II ligę powinniśmy mieć klub partnerski (Polkowice np) i tam ogrywać chłopców. Tzw drużyna U-23 to III liga i tak powinno zostać nawet po reformie (po sezonie zostają tylko 4 grupy).

Z drugiej strony po pierwszej kolejce już takie larum robicie? Ten zespół jest przebudowany, dajcie trenerowi, który robi świetną robotę od kilku lat, i zawodnikom czas. Wierzę, że się utrzymają, choć tylko 7 zespołów zachowa byt III ligowca

PostNapisane: 2015 sie Wt 11, 10:11 

yamolSCF zupełnie mnie nie zrozumiałeś. Zagłębiu kibicuje ponad 40 lat i śmiem twierdzić,że Zagłębie do dzisiaj nie potrafi wyciągnąć korzyści z młodych piłkarzy którzy w Lubinie się wychowali lub przybyli do Lubina w młodym wieku-nie potrafimy ich zatrzymać albo marnujemy ich talent.Akademia niestety powiela ten błąd i niestety może perełki piłkarskie się pojawią ale wzorem lat ubiegłych będą grały nie dla Zagłębia tylko dla innych albo się zmarnują.
Na naszych oczach marnują się Jagieło i spółka.Oni dzisiaj powinni grać a nie siedzieć na ławie.Dlatego dopóki KGHM nie zbuduje np.w Polkowicach partnerskiej drużyny gdzie młodzi wybijający się piłkarze będą się ogrywać na poziomie np.II ligi będę uważał ze Akademia to pic na wodę.Mecz w Górze ,który oglądałem na żywo jasno pokazał,że Jagieło i spółka spokojnie daliby radę w II lidze i na tym poziomie rozgrywek lepiej przygotowaliby się do gry w Ekstraklasie.Zaniedbano to parę lat temu kiedy myślano o Akademii i ten stan trwa do dzisiaj.
Dodatkowo moim skromnym zdaniem marketing zarówno Zagłębia jak i Akademii jest na poziomie zerowym.Na stadionie Zagłębia jak i na terenach Akademii widać tylko KGHM.Mam rozumieć,że Lubin jest pustynią gdzie nie ma różnego rodzaju firm ,które chciałyby zareklamować się na stadionie lub terenach Akademii.Jeżeli to nie ulegnie zmianie to słabo widzę przyszłość i Zagłębia i Akademii.

PostNapisane: 2015 sie Wt 11, 12:08 

Akademia działa za krótko i nie ma co osądzać czy jest zła czy dobra bo odpowiedź jest jednoznaczna. Wielu zawodników będzie wchodzić do kadry pierwszego zespołu. Ja nie rozumiem narzekania że Jagiełło powinien grać albo Sobków, trenerzy się znaleźli od siedmiu boleści. Stokowiec widzi ich na codzień i wie co prezentują. Który trener oprócz Stokowca wprowadził tylu ludzi którzy są związani pośrednio, mniej lub bardziej z Zagłębiem ? Ja takowego nie pamiętam. Oni swoją szansę dostaną, na razie my mamy skupić się na zdobywaniu punktów ba za chwilę będziemy czerwoną latarnią. A ja śmiem wątpić by Jach, Jagiełło, Kubicki, Sobków w pierwszym składzie zapewniali nam punkty w lidze. Oni mają być wprowadzani i są wprowadzani, ten artykuł to potwierdza:

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... l?cookie=1

Trochę więcej spokoju i czasu dajmy trenerom. Bo właśnie to szybko, szybko powoduje to że Prezesi Polskich klubów nie mają cierpliwości i praktycznie co sezon są zmiany szkoleniowców. Dajmy może czas Stokowcowi ? Niech przegra nawet 4 mecze z rzędu ale by były wyciągane wnioski i potem widać było efekty. Jeszcze raz. Nie rozumiem narzekania na Akademie, to w ogóle jak czytam takie głosy przeciw to myślę sobie że ta osoba która to pisze mało zna się na piłce.

PostNapisane: 2015 sie Wt 11, 12:23 
TROLL
TROLL

Lupus napisał(a):
Akademia działa za krótko i nie ma co osądzać czy jest zła czy dobra bo odpowiedź jest jednoznaczna. Wielu zawodników będzie wchodzić do kadry pierwszego zespołu. Ja nie rozumiem narzekania że Jagiełło powinien grać albo Sobków, trenerzy się znaleźli od siedmiu boleści. Stokowiec widzi ich na codzień i wie co prezentują. Który trener oprócz Stokowca wprowadził tylu ludzi którzy są związani pośrednio, mniej lub bardziej z Zagłębiem ? Ja takowego nie pamiętam. Oni swoją szansę dostaną, na razie my mamy skupić się na zdobywaniu punktów ba za chwilę będziemy czerwoną latarnią. A ja śmiem wątpić by Jach, Jagiełło, Kubicki, Sobków w pierwszym składzie zapewniali nam punkty w lidze. Oni mają być wprowadzani i są wprowadzani, ten artykuł to potwierdza:

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... l?cookie=1

Trochę więcej spokoju i czasu dajmy trenerom. Bo właśnie to szybko, szybko powoduje to że Prezesi Polskich klubów nie mają cierpliwości i praktycznie co sezon są zmiany szkoleniowców. Dajmy może czas Stokowcowi ? Niech przegra nawet 4 mecze z rzędu ale by były wyciągane wnioski i potem widać było efekty. Jeszcze raz. Nie rozumiem narzekania na Akademie, to w ogóle jak czytam takie głosy przeciw to myślę sobie że ta osoba która to pisze mało zna się na piłce.

acha! dodam bo sobie przypomniałem, Sobkow i kilku innych już z Zagłębiem podpisali kontrakty i tym samym sobie zaszkodzili bo nic tak nie deprawuje jak duże pieniądze w młodym wieku! może kiedyś gdzieś zaistnieją niczym słomiany zapał i na tym będzie koniec, nawiasem jeszcze dodam że jak w Polsce nie będzie obowiązywała zawodnika wyczajna umowa o prace a nie jakieś tam wyimaginowane kontrakty z cwaniaczymi menadżerami to dziadostwa się nigdy nie wyzbędziemy

Jeszcze dajmy czas Stokowcowi? i co jeszcze? niech przegra nawet cztery mecze? niech przegra! jak przegra cztery to i potem kolejne cztery i później kolejne! akademii plusem na razie to jest tylko to że powstały i powstają warunki do trenowania i na razie tyle i aż tyle, dodam ze w drugiej połowie lat osiemdziesiątych i do końca lat dziewięćdziesiątych w Zaglębiu trenowało kilkanaście grup wiekowych ok, 200 młodych chłopaków w różnych okresach zdobywali sukcesy w swoich grupach z mistrzostwem i vice mistrzostwem juniorów i grup młodszych! co z tego mielismy i mamy? jedyny który się wybił tak naprawdę to Kałużny no i może Lewandowski ale to inna bajka, reszta zvgineła w ligowej kopaninie na poziomie drugiej ligi, tak będzie i z tą akademią, wazny jest właściciel klubu i jego podejście do zespołu, ważny jest trener z tym co robi i jakie ma wyniki które widać gołym okiem po okresie przygotowawczym! a co mamy? smiem twierdzic że na razie ani jedno ani drugie a trzecie ( czyli ta akademia) to wróbel i to nawet nie w garści a na dachu, w końcu nawet taka Termalika( praktycznie bez zaplecza) jak chciała to zbudowała zespól na chybcika i nas zlali

PostNapisane: 2015 sie Wt 11, 13:15 

Lupus proszę Cię jak komentujesz czyjąś wypowiedź to przynajmniej ją przeczytaj. Ja wyraźnie napisałem,że oglądają mecz w Górze stwierdzam,że Jagieło i spółka dałaby radę dać w II lidze.Nie pisałem natomiast,że wpuszczenie ich dzisiaj na boisko pozwoliłoby wygrać czy zremisować mecz w Ekstraklasie.Co więcej ja uważam ,że oni aby wzmocnić nasz pierwszy zespół potrzebują ogrania przynajmniej na poziomie II ligi a ogrania nie zapewnią im wycieczki po ławkach rezerwowych boisk ekstraklasy.
Co się zaś tyczy dziennikarzy szczególnie tych wrocławskich to opieranie się na ich opiniach to zły kierunek.Wszyscy którzy kibicują Zagłębiu od lat wiedzą o co chodzi!

PostNapisane: 2015 sie Śr 12, 12:37 

andrzej.65 napisał(a):
Na naszych oczach marnują się Jagieło i spółka.Oni dzisiaj powinni grać a nie siedzieć na ławie.Dlatego dopóki KGHM nie zbuduje np.w Polkowicach partnerskiej drużyny gdzie młodzi wybijający się piłkarze będą się ogrywać na poziomie np.II ligi będę uważał ze Akademia to pic na wodę.Mecz w Górze ,który oglądałem na żywo jasno pokazał,że Jagieło i spółka spokojnie daliby radę w II lidze i na tym poziomie rozgrywek lepiej przygotowaliby się do gry w Ekstraklasie.Zaniedbano to parę lat temu kiedy myślano o Akademii i ten stan trwa do dzisiaj.
Dodatkowo moim skromnym zdaniem marketing zarówno Zagłębia jak i Akademii jest na poziomie zerowym.Na stadionie Zagłębia jak i na terenach Akademii widać tylko KGHM.Mam rozumieć,że Lubin jest pustynią gdzie nie ma różnego rodzaju firm ,które chciałyby zareklamować się na stadionie lub terenach Akademii.Jeżeli to nie ulegnie zmianie to słabo widzę przyszłość i Zagłębia i Akademii.

Poruszasz dwie ciekawe sprawy, z którymi nie sposób sie nie zgodzić. Jeżeli chłopak 17-21 letni siedzi na ławie nawet w ekstraklasie i zaliczy kilka kilkuminutowych epizodów to nie rozwija sie tak jak powinien. Na 2 ligę są gotowi, być może nawet na walkę na 1 ligowych boiskach. Dlatego żal mi Polkowic, blisko Lubina, drużyna i klub, który kiedyś z nami współpracował...

Marketing... Czy oceniać na zero? Ironicznie na pewno, drużyna i klub z takim potencjałem w regionie (fan-kluby) i...nic. Tu jest problem zaszłości lat. KGHM jest właścicielem i inne firmy nie widzą sensu wspierania jej. Przecież KGHM jest bardzo bogaty itd.

Dla mnie marketing w klubie leży nie tylko jeśli chodzi o poszukiwania sponsorów (płacz, że zmniejszyli budżet, znajdźmy 2-3 firmy, które "pokryją" straty). Leży marketing jeśli chodzi o promowanie klubu wśród kibiców, w mediach. To cięzki "orzech", bo sam próbuję w swojej firmie zacząć współpracę z WZL, by przyniosło to obu stronom korzyści (ale u mnie jest na razie beton-choć mam wsparcie załogi w starciu z przedstawicielem zarządu).

Przy tej okazji zacząłem się zastanawiać CO MY MOŻEMY ZAOFEROWAĆ ZAGŁEBIU I JAKI POTENCJAŁ MA TEN KLUB. I wtedy mnie zmierziło, możliwości wielkie, a nie widzę by coś się działo.

PostNapisane: 2015 sie Śr 12, 12:49 

Krogulec napisał(a):
Jeszcze dajmy czas Stokowcowi? i co jeszcze? niech przegra nawet cztery mecze? niech przegra! jak przegra cztery to i potem kolejne cztery i później kolejne! akademii plusem na razie to jest tylko to że powstały i powstają warunki do trenowania i na razie tyle i aż tyle, dodam ze w drugiej połowie lat osiemdziesiątych i do końca lat dziewięćdziesiątych w Zaglębiu trenowało kilkanaście grup wiekowych ok, 200 młodych chłopaków w różnych okresach zdobywali sukcesy w swoich grupach z mistrzostwem i vice mistrzostwem juniorów i grup młodszych! co z tego mielismy i mamy? jedyny który się wybił tak naprawdę to Kałużny no i może Lewandowski ale to inna bajka, reszta zvgineła w ligowej kopaninie na poziomie drugiej ligi, tak będzie i z tą akademią, wazny jest właściciel klubu i jego podejście do zespołu, ważny jest trener z tym co robi i jakie ma wyniki które widać gołym okiem po okresie przygotowawczym! a co mamy? smiem twierdzic że na razie ani jedno ani drugie a trzecie ( czyli ta akademia) to wróbel i to nawet nie w garści a na dachu, w końcu nawet taka Termalika( praktycznie bez zaplecza) jak chciała to zbudowała zespól na chybcika i nas zlali

Taka była kiedyś polska piłka młodzieżowa (naprawdę przez małe p). Chodziło o wynik, a nie o wychowanie piłkarzy, choć zdarzały sie perełki. CO z tego, ze było 200-300 piłkarzy i kilkanaście czy dziesiąt drużyn, skoro to nie dało efektu? Przyznam szczerze, jestem dumny z Akademii bo nikt takiej nie ma w Polsce. Zagłębie jako jedyne sprowadziło człowieka z wiedzą i umiejętnościami, a co najważniejsze skutecznego w swojej pracy. Właśnie to ta Akademia, ma zmienić to o czym pisał KRogulec i o czym ja wspomniałem na początku. Aby szkolenie było efektywne, było efektywne i byśmy mieli za kilka lat wybijających się wychowanków w naszej lidze.

Ale nie można zapomnieć, że trzeba dać im szansę rozwoju i do tego potrzebna jest drużyna rezerw oraz ze 2-3 kluby partnerskie w I i w II lidze. musimy poza chłopcami zadbać o rozwój trenerów, fizjoterapetów, zaplecza. Szkoda, że o tym nikt w klubie nie mówi.

PostNapisane: 2015 sie Śr 12, 13:04 

Co do Stokowca, to kilka razy napisałem, że choć ma kilka wad (Tosik m in) to dla mnie robi dobrą robotę w naszym klubie.
jestem przeciwny jego zwolnieniu teraz czy we wrześniu. Powinien dostać ten czas na to, aby drużyna zaczęła osiągać wyniki, bo poza meczem w Mielcu gra jest co najmniej zadowalająca. Zespół się rozwija, fajnie się nawet na to patrzy (biorąc pod uwagę poziom polskiej kopanej). Wg mnie, nie ma w Polsce trenera, który odmieni zespół i poprowadzi go na puchary czy po Mistrza.
Karuzela trenerska w naszym kraju to ci sami ludzie. Szkoleni na to samo kopyto, więc żaden nie da nagle innej jakości, nie nauczy inaczej grać, nowej taktyki. Żaden nie odważy się na postawienie na 16 czy 17 latka, bo jest rozliczany z wyników.

Mnie na razie Piotrek Stokowiec nie zawiódł. Moje oczekiwania były może o 2-3 większe na obecną chwilę, lecz nie widzę powodu (jeszcze?) do płaczu czy lamentu. Podobnie z Burlikowskim, transfery jak na razie są dla mnie na plus.

Jeśli miałby się zmienić trener to najwcześniej za 5-6 tygodni, teraz zmiana nic nie wniesie. Jeśli miałby zmienić się trener, to w przypadku gdy drużyna nie ma ani wyników ani stylu. Jeśli miałby się zmienić trener, to na kogoś z Holandii lub Niemiec, gdzie są szkółki podobne do naszych i gdzie nie boją się stawiać na nastolatków, gdzie umiejętnie się ich wprowadza w dorosły futbol.

PostNapisane: 2015 sie Śr 12, 13:14 

yamolSCF napisał(a):
Co do Stokowca, to kilka razy napisałem, że choć ma kilka wad (Tosik m in) to dla mnie robi dobrą robotę w naszym klubie.
jestem przeciwny jego zwolnieniu teraz czy we wrześniu. Powinien dostać ten czas na to, aby drużyna zaczęła osiągać wyniki, bo poza meczem w Mielcu gra jest co najmniej zadowalająca. Zespół się rozwija, fajnie się nawet na to patrzy (biorąc pod uwagę poziom polskiej kopanej). Wg mnie, nie ma w Polsce trenera, który odmieni zespół i poprowadzi go na puchary czy po Mistrza.
Karuzela trenerska w naszym kraju to ci sami ludzie. Szkoleni na to samo kopyto, więc żaden nie da nagle innej jakości, nie nauczy inaczej grać, nowej taktyki. Żaden nie odważy się na postawienie na 16 czy 17 latka, bo jest rozliczany z wyników.

Mnie na razie Piotrek Stokowiec nie zawiódł. Moje oczekiwania były może o 2-3 większe na obecną chwilę, lecz nie widzę powodu (jeszcze?) do płaczu czy lamentu. Podobnie z Burlikowskim, transfery jak na razie są dla mnie na plus.

Jeśli miałby się zmienić trener to najwcześniej za 5-6 tygodni, teraz zmiana nic nie wniesie. Jeśli miałby zmienić się trener, to w przypadku gdy drużyna nie ma ani wyników ani stylu. Jeśli miałby się zmienić trener, to na kogoś z Holandii lub Niemiec, gdzie są szkółki podobne do naszych i gdzie nie boją się stawiać na nastolatków, gdzie umiejętnie się ich wprowadza w dorosły futbol.

O to to. Mnie Stokowiec frędzelek w kilku kwestiach, czasami jego wypowiedzi są niezrozumiałe ale zrobił kawał dobrej roboty. Przed nim nie było trenera który dałby szansę tak wielu młodym. Eryk Sobków już ma 3 gole w oficjalnym meczu w pierwszej drużynie. Kwestią czasu będzie jego gra w ekstraklasie. Wolelibyście śpiocha Lenczyka ? Który bardzo lubił nam "odmłodzić" skład do 30, 31 lat średniej w składzie ? Bo ja nie, ja też podpisuję się, bo jestem dumny z Akademii choćby z boisk i zaplecza wokół pięknego obiektu. Dokładnie zgadzam się, co z tego że kiedyś było 200 juniorów skoro nic z tego nie było. Jeszcze nie tak dawno laliśmy wszystkich w młodej ekstraklasie i rok w rok zdobywaliśmy Mistrzostwo Polski juniorów, a Akademia ma właśnie do tego nawiązać. Najlepiej zmieniać trenera po kilku porażkach, nauczmy się może cierpliwości, bo Zagłębie to nie Barcelona to nawet nie Basel i z przykrością to nawet nie Legia czy Lech. My musimy inaczej działać i budować klub w oparciu o to co mamy a już mamy sporo. Rezerwy w tamtym sezonie spisały się na medal bo zajęły bardzo wysokie miejsce. Teraz ta nasza 3 liga to dla mnie taka 2 liga. Bo spójrzmy na skład ekip: Górnik Wałbrzych, Stilon Gorzów, Ks Polkowice, Ślęza Wrocław, Karkonosze Jelenia Góra czy zawsze nieobliczalna Lechia Dzierżoniów z dobrymi juniorami. Ekipy które niedawno albo parę lat temu grały o szczebel a nawet dwa wyżej. Więc właśnie ci młodzi mają się tam ogrywać. Tak jak kolega pisał o trenerach w razie wypadku, odpukać. To z Polskich ja w Zagłębiu widziałbym tylko jednego...Dariusz Wdowczyk. Ale ja trenerowi Stokowcowi życzę by pracował tu nawet 10 lat z niezłymi wynikami.

PostNapisane: 2015 sie Śr 12, 13:40 
TROLL
TROLL

Wdowczyk? nigdy! zawsze go będę kojazyć z korupcja a póki co to jeszcze Stokowca nie czas zmieniać, nikt jeszcze głośno o tym nie mówi, są pewne niepokoje ale trzeba jeszcze poczekać może zespół zaskoczy na odpowiednie tory, dużo nie brakuje ale jak by co to wyjścia nie bedzie, miał duży komfort pracy i długi okres tak więc wiele atutów juz mu nie zostało, tylko ten jeden o którym wspomniałem MUSZĄ ZASKOCZYC i tow najbliższych trzech czterech meczach, później będzie mało czasu i jeszcze większą presja

PostNapisane: 2015 sie Śr 12, 13:55 

Proszę, że kto? Wdowczyk? To może Hajto? Może Warzycha bo zaraz będzie do wzięcia? Może Brzęczek bo nie zanosi się na długą jego pracę w Lechii?
Dajmy sobie spokój z nazwiskami, za miedzą jest ciekawy trener Irek Mamrot, który robi fajną rzecz w Chrobrym. Ale... No właśnie ale, czy pod presją wyniku i gry w Ekstraklasie da sobie radę? Może zamiast nazwisk znaleźć trenera bez nazwiska, ale z warsztatem? Może młodego wilka znaleźć, który porozpycha sie trochę łokciami?

Ale póki co, dla mnie Piotrek Stokowiec robi fajną rzecz u nas, NOWĄ.
Nową, bo do tej pory kupowano, przepłacano za kopaczy i biegaczy czy sprinterów, którzy nie potrafili jednak grać w piłkę. A On musi (zgodził się na to), radzić sobie bez wielkich pieniędzy, z przeciętnym budżetem.

PostNapisane: 2015 sie Śr 12, 14:03 

Mamrot ? To ten który tak bardzo krzyczał w studio Orange Sport o pieniądzach z KGHM i dziwił się że Zagłębie które jest na tym samym poziomie co Chrobry dostaje o wiele baniek więcej ? Przestań, to tak jakby teraz ściągnąć dwóch doświadczonych wychowanków ze Śląska do Zagłębia. My nie będziemy mieli czasu na "eksperymenty" z mało doświadczonym szkoleniowcem. Przypomnę tylko co działo się z Zagłębiem za Jończyka i Lesiaka. Całe szczęście nie wróże Stokwcowi szybkiego odejścia z Zagłębia.

PostNapisane: 2015 sie Śr 12, 15:30 

Lupus napisał(a):
Mamrot ? To ten który tak bardzo krzyczał w studio Orange Sport o pieniądzach z KGHM i dziwił się że Zagłębie które jest na tym samym poziomie co Chrobry dostaje o wiele baniek więcej ? Przestań, to tak jakby teraz ściągnąć dwóch doświadczonych wychowanków ze Śląska do Zagłębia. My nie będziemy mieli czasu na "eksperymenty" z mało doświadczonym szkoleniowcem. Przypomnę tylko co działo się z Zagłębiem za Jończyka i Lesiaka. Całe szczęście nie wróże Stokwcowi szybkiego odejścia z Zagłębia.

Irek to przykład, który mi pierwszy przyszedł do głowy.
Jego słowa o "bańkach"? To przez kompleks mniejszości w Głogowie i Legnicy. Nie moga przeboleć, że Zagłębie było, jest i będzie WIELKIE w przeciwieństwie do ich klubików. Lupus, przecież od dawna wiadomo, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Nie wiem jak się odnieść do tych słów o wychowankach Śląska bo to trochę przejaskrawione porównanie. Na linii Lubin-Wrocław dochodziło do roszad trenerskich m in. Ostatni przykład nowy dyrektor Akademii. Będziemy go teraz piętnować, bo miał 3 letni okres pracy we Wrocławiu?
Zasada jest prosta, nikt tu nie chce zawodników, którzy grali w Śląsku (a także Polonii W.), tak samo nigdy nie zaakceptujemy, gdy nasz grajek tam by się wybrał.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1