zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pt 22, 14:16

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Budowa nowego stadionu (w obiektywie również)
PostNapisane: 2011 lis Wt 15, 17:17 
TROLL
TROLL

grzesieklubin napisał(a):
Cytuj:
...Klub Zagłębie Lubin SA jako pierwszy w Polsce zakupił światła do asymilacyjnego doświetlania murawy...

Czytaj horacyś ze zrozumieniem. A co do stadionu w Poznaniu POSIR te lampy wypożyczył bo wątpię żeby ten ośrodek sportu było stać na zakupienie tylu lamp... My mamy jedną a popatrz ile było ich w Poznaniu... A co do efektu jak mówisz był nijaki bo na tym stadionie nie ma odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Więc samo sztuczne słońce za wiele nie dało tam potrzeba wentylatorów obok murawy itp. ale to już nie nasz problem tylko Poznaniaków.
Obrazek

Efekt u nas kto wie czy nie bedzie taki sam ! bo to nie chodzi o cyrkulacje powietrza tylko dopływ naturalnego swiatła ( słonca ) wszystkie stadiony budowane w Polsce są stadionami zimnymi , krytymi blacha badż innym wynalazkiem nie przepuszczajacym promieni słonecznych ! po ostatnim meczy ze Śląskiem cztery dni leżałem w łóżku bo w drodze na stadion tem. wynosiła +12 stopni a na stadionie -3 stopnie !a co ja tam takiego nie zrozumiałem ? pisze że my nie pierwsi i zapewne nie ostatni

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2011 lis Wt 15, 17:24 

horacyś napisał(a):
grzesieklubin napisał(a):
Cytuj:
...Klub Zagłębie Lubin SA jako pierwszy w Polsce zakupił światła do asymilacyjnego doświetlania murawy...

Czytaj horacyś ze zrozumieniem. A co do stadionu w Poznaniu POSIR te lampy wypożyczył bo wątpię żeby ten ośrodek sportu było stać na zakupienie tylu lamp... My mamy jedną a popatrz ile było ich w Poznaniu... A co do efektu jak mówisz był nijaki bo na tym stadionie nie ma odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Więc samo sztuczne słońce za wiele nie dało tam potrzeba wentylatorów obok murawy itp. ale to już nie nasz problem tylko Poznaniaków.
Obrazek

Efekt u nas kto wie czy nie bedzie taki sam ! bo to nie chodzi o cyrkulacje powietrza tylko dopływ naturalnego swiatła ( słonca ) wszystkie stadiony budowane w Polsce są stadionami zimnymi , krytymi blacha badż innym wynalazkiem nie przepuszczajacym promieni słonecznych ! po ostatnim meczy ze Śląskiem cztery dni leżałem w łóżku bo w drodze na stadion tem. wynosiła +12 stopni a na stadionie -3 stopnie !a co ja tam takiego nie zrozumiałem ? pisze że my nie pierwsi i zapewne nie ostatni

Pierwszy maruda RP znowu swoje.
Nie pierwsi? Jak to nie? Skoro Poznan wypozyczyl to my jako pierwsi kupilismy cos takiego.
Efekt? Efekt moze byc ok, takich samych samobieznych lamp uzywaja na slynnym Wembley i jakos nikt tak nie narzeka a w UK slonca jest jeszcze mniej niz w PL.

PostNapisane: 2011 lis Wt 15, 17:42 

W takim razie proponuję Ci horacyś zacząć kibicować Szachtarowi tam trybuny są ogrzewane gazem :)
Obrazek
A tak już na poważnie i na temat skoro tak inwestują to ja czekam na takie oświetlenie trybun ! Będzie to wyglądało genialnie jak wieczorem będzie się szło na mecz :) Oczywiście na pomarańczowo :) Ale kto w naszym klubie wziąłby pomysły kibiców na poważnie...
http://stadiony.net/pictures/stadiums/g ... rena08.jpg

Ostatnio edytowano 2011 gru Pn 19, 21:32 przez grzesieklubin, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 2011 lis Śr 16, 08:10 

Odnośnie DA gdzie jest wejście na stadion nr 1 ? Wygrałem bilety na mecz w piątek w informacji zwrotnej dostałem "bilety będzie można odebrać w piątek od 9-15 w siedzibe klubu w pokoju 211 na II piętrze w biurze prasowym lub przed samym meczem w bramce nr 1. Pozdrawiam". Gzie się mieści wejście nr 1 i czy siedziba klubu mieści sie przy stadionie. Nie jestem z Lubina więc raczej opcja odbioru przed meczem - proszę o podpowiedź

PostNapisane: 2011 lis Śr 16, 10:37 

Temat podświetlenia stadionu na kolor pomarańczowy czy miedziany był już przerabiany jakiś czas temu na tym forum bądź na skyscrapercity... Szkoda, że umarł. Przecież koszt w porównaniu do efektu jaki można osiągnąć wydaje się niewielki. Szkoda też, że działacze nie pomyśleli o tym. Takie "dopieszczanie" stadionu dla kibica (jak i osób poruszających się dwupasmówką) to zawsze jakiś miły akcent - zwłaszcza, że piłkarze ostatnio dają regularnie dupy.

PostNapisane: 2011 gru N 18, 01:35 

http://www.lubin.pl/aktualnosci,17376,dialog_sprzedany_co_z_nazwa_stadionu_.html

Miedziowy holding pozbył się Dialogu. Od wczoraj właścicielem spółki jest Netia. Łączna wartość transakcji to niemal 970 mln zł.

W związku z tym niebawem ma zapaść ostateczna decyzja, co do nazwy, jaką będzie nosić lubiński stadion. Wiadomo, że klub przygotowany jest na zmianę właściciela nazwy swej areny.

Przypomnijmy, że to już drugi telekom, którego pozbywa się Polska Miedź. Koncern, wraz z pozostałymi akcjonariuszami, sprzedał udziały w Polkomtelu, który jest operatorem sieci Plus.

PostNapisane: 2012 lut Pt 24, 12:13 

http://stadiony.net/aktualnosci/2012/02 ... eselek_tez

PostNapisane: 2013 sty Wt 15, 12:06 

Ostatnio znajomy spoza Lubina zapytał mnie, czy na Stadionie Zagłębia trwa jakiś remont.
Chodziło mu zwyczajnie o płachty reklamowe okalające stadion
To oczywiste, że dzięki ekspozycji reklam Zagłębie dostaje godziwą zapłatę od swoich reklamodaców,
ale marzy mi się, że może niebawem w inny sposób zostanie ozdobiona elewacja lubińskiego Stadionu, zwłaszcza, że jest sporo wolnego terenu po usnięciu wałów ziemnych.

Dla porównania dwa różne obiekty z tym samym motywem przewodnim.

Obrazek

Obrazek

Przy okazji wrzucam link do starej dyskusji na formum skysrapercity:

http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 9&page=273

PostNapisane: 2013 sty Wt 15, 16:56 
Administrator

ale priorytetem wydaja sie jednak boiska treningowe ze sztuczna nawierzchnia

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2013 paź Cz 17, 14:34 

Minęło już parę lat od zakończenia budowy stadionu a elewacja zewnętrzna (a właściwie jej brak )jak straszyła tak straszy.Stadion jest nie tylko wizytówką klubu ,także jego właściciela. Uważam ,ze najwyższy czas to zmienić i zadbać o wizerunek Zagłębia jak i KGHM zgodnie ze staropolskim powiedzeniem ; jak cię widzą tak cię piszą.

PostNapisane: 2013 paź Cz 17, 22:21 

Jakby nas nie widzieli to i tak będą ch....o o nas pisać dopóki nie pojawi się ktoś pokroju Pietryszyna i nie zacznie dbać, bronić wizerunku klubu oraz go promować ;]
Mnie trapi z kolei co się dzieje z naszymi boiskami związanymi z akademią. Była kiedykolwiek jakaś fotorelacja?

PostNapisane: 2013 paź Pt 18, 00:05 

Boiska treningowe muszą być bo to są wymogi licencyjne.Zróbmy jednak coś ponad.

PostNapisane: 2013 gru N 08, 11:27 

Wybudowali już te boiska treningowe zimowe , czy dalej nasze wszystkie drużyny będą się zimą błąkać w poszukiwaniu odpowiednich warunków do treningu?

PostNapisane: 2013 gru N 08, 12:24 

No właśnie jest jakaś strona ze zdjęciami, opisami, co się dzieje na budowie ?

PostNapisane: 2014 gru Pn 15, 16:35 

https://www.swz.kghm.pl/servlet/HomeSer ... ntity=8986

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1