zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Cz 13, 16:19

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Stadion
PostNapisane: 2004 cze Cz 17, 15:07 
Wszyscy piszecie o tym kto przyjdzie lub kto powinien przyjść do Zagłębia aby wzmocnić zespół. Napiszcie co waszym zdaniem powinno być wybudowane/przebudowane na stadionie.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Cz 17, 15:32 

Ja chcialbym tylko dach...i to nie ze wzgledu na moja osobe , bo ja chodze na mecze w kazda pogode , chodzi mi o ludzi ktorzy deszcu sie boja i na stadion nieprzychodza, a przeciez gdyby przyszlo frekwencja byla by duzo wyzzsza . A co do krzeselek to z 1 tys bysie jeszce przydal!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Cz 17, 17:59 

No a dla mnie najwazniejsza jest jednak tablica... No bo jak bedzie wygladal nasz stadion w pierwszej lidze bez tablicy :P Do tego krzeselka i zadaszenie- tyle powinno wystarczyc :P

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 18, 09:30 

Nasz stadionik jest olbrzymi, ale bez tablicy i daszku :( A więc naprawienie tablicy, zadaszenie trybun. I będzie to już zupełnie inaczej wyglądało :lol:
No a gdyby tak jeszcze ktos z włodarzy klubu wpadł na pomysł i kupił trochę farby... przydałoby się pomalować siatkę odgradzającą trybuny od murawy. I te wszystkie słupy od lamp na koronie stadionu też można by pomalować, bo straszą szarością. Oczywiście w barwach Zagłębia. To tak dużo nie kosztuje, a ożywiło by stadion :P
No a jakby jeszcze odnowić maszty od flag na małych trybunach. I przed każdym meczem powiewały by barwy gospodarzy i gości, to już całkiem było by super :!:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 18, 09:44 

bolo69 napisał(a):
... przydałoby się pomalować siatkę odgradzającą trybuny od murawy.

Nie masz racji. Tę siatkę to trzeba zlikwidować, czy ja jestem niebezpiecznym zwierzęciem żeby mnie trzymać w klatce?

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 18, 09:51 
JasioJasio napisał(a):
Nie masz racji. Tę siatkę to trzeba zlikwidować, czy ja jestem niebezpiecznym zwierzęciem żeby mnie trzymać w klatce?

Nigdy nic nie wiadomo, na wszelki wypadek może lepiej zostań w klatce :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 18, 10:58 

JasioJasio-wie NIEBEZPIECZNI???!!!!!!!!
Hi! Hi! Hi!
Marudny(i), to tak, ale żeby odrazu niebezpieczny(i)?

Zgadzam się z Jasiami.
W klatkach, to niech zamykają zwierzęta!
Na europejskich stadionach ... szkoda gadać.

Mam nadzieję, że nasi bonzowie staną na wysokości zadania i na ropoczęcie sezonu tablica świetlna (taka z telebimem?) i zadaszenie (nad dużymi trybunami?) zostaną zrobione.

A co, pomarzyć nie wolno?

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 18, 11:00 

JasioJasio niebezpiecznym zwierzęciem nie jest! :wink: Ale co ja zrobię,że się tak porobiło, że spokojnych ludzi trzyma się w klatkach, a właśnie te agresywne zwierzaki kąsają na wolnosci i robią co chcą :!:

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 18, 11:30 

bolo69 napisał(a):
Ale co ja zrobię,że się tak porobiło, że spokojnych ludzi trzyma się w klatkach, a właśnie te agresywne zwierzaki kąsają na wolnosci i robią co chcą

Wygonić bandziorów ze stadionów!

W Anglii, przez "zwierzęta", zaczęły pustoszeć stadiony.
Od momentu, kiedy wyrzucono ich - stadiony zapełniły się KIBICAMI.
A jak dopingują swoich?!

Ech, żeby tak u nas!

No co, pomarzyć nie można?

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 18, 12:31 
Wszystko na to wskazuje, że stadion, który zostal pokazany na bilecie ze śląskiem wrocław nie bedzie wybudowany w roku 2005. Oczywiscie włodarze przesuną termin przebudowy naszego obiektu na lata kolejne...
Może wspomne też o tym, że mial byc telebim do końca grudnia roku poprzedniego... i gdzie on jest? :(

Strefa czasowa: UTC + 1