zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru N 16, 02:02

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Wt 26, 11:15 

1 lipca to, 1 lipca tamto :) , a ja z niecierpliwością czekam na 5 lipca :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Wt 26, 11:37 

OuRo napisał(a):
1 lipca to, 1 lipca tamto :) , a ja z niecierpliwością czekam na 5 lipca :mrgreen:

Od 29 czerwca poznamy przeciwnika 2 rundy eliminacji do LM.
Do 5 lipca jest niespełna tydzień , w którym o WZL Będzie głośno ...
Mam nadzieję , że prokuratura nie przypomni sobie , że dawno nikogo nie aresztowali i nie popsuje nam humoru :wink:
Fakty czy inne dzienniki nie przypomną sobie jak to Janek się poci bo nie może się doczekać kary dla Zagłębia :P

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Wt 26, 12:01 

Ja miałem pewne info co do firmy i czekałem, bo chce koszulke orginalną kupić:) a takie Jako to nic a Nike to już coś 8) to widzę ciekawy tydzień sie zapowiada:P ja chce żebyśmy wylosowali Slavie Praga:) ale wyjazd by był:P

[ Dodano: Sro 27 Cze, 2007 ]
o LOL http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.html ... 938238.624

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Śr 27, 11:43 

GreX napisał(a):
Bardziej załosne niz smieszne. Pokazuje "profesjonalizm" dziennikarzy gazety"fakt" i "dziennik"

Fragment artykułu:
Kod:
Poważnie rozważam powrót do polskiej ligi. Wiem, że mógłbym pograć jeszcze ze dwa lata na wysokim poziomie" - mówi "Faktowi" były pomocnik reprezentacji Polski.

źródło:Dziennik

Kałużny najprawdopodobniej jest dalej lepszym defensywnym pomocnikiem , od Szczypkowskiego i Jackiewicza :!:
Najprawdopodobniej jest do wzięcia za darmo ...
Chce grać w Zagłębiu ( to nasz wychowanek ) Czy nie warto zastanowić się nad pozyskaniem go :?:

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Śr 27, 12:28 

Cytuj:
Kałużny najprawdopodobniej jest dalej lepszym defensywnym pomocnikiem , od Szczypkowskiego i Jackiewicza :!:

Z tym że lepszy od Szczypka to trochę chyba przesadziłeś. Ale ja też jestem za jego powrotem, bo w końcu będzie miał Szczypkowski poważnego konkurenta.

Ostatnio edytowano 2007 cze Śr 27, 12:29 przez paczek, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Śr 27, 17:26 

Temu że Kałużny jest lepszym zawodnikiem od Szczypka to chyba nikt nie jest w stanie zaprzeczyć (uzywając rozsądnych argumentów) :roll: Kwestią zasadnicza jest raczej forma w której obecnie się znajduje Kałużny . Moim zdaniem warto by było sprawdzić wychowanka Zagłębia, uznanego przecież zawodnika w Bundeslidze czy jest w formie po pobcie ostatnio na Cyprze, wcześniej w 2 Bundeslidze

Ostatnio edytowano 2007 cze Śr 27, 17:28 przez Spiryt87, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Śr 27, 20:04 

Markis napisał(a):

He, he, he, nie ma to jak dobry dowcip przed końcem dnia. Lepiej się spać będzie a i obudzę się z uśmiechem na ustach.Radek imponował potężnym ale za to niekoniecznie precyzyjnym strzałem i dobrymi warunkami fizycznymi. Technicznie to mocno drewniany, obecnie w środku pola nie ma miejsca dla słabych technicznie. [/quote]

Markis napisał(a):
Najprawdopodobniej jest do wzięcia za darmo ...

... i z chorymi kolanami.

Markis napisał(a):
Chce grać w Zagłębiu ( to nasz wychowanek ) Czy nie warto zastanowić się nad pozyskaniem go :?:

Takich co chcą grać w Zagłębiu od jakiegoś czasu jest sporo. Zwróćcie jednak uwagę, że jeśli ktoś głośno mówi gdzie chciałby zagrać, z reguły robi to wtedy gdy nie spoecjalnie ma interesujące oferty pracy. Mówiąc wprost nikt go nie chce.
"Tato" to mam nadzieję przebrzmiała nuta w Zagłębiu.

Sorki ale kopanie piłki w regionalnym obecnie (spadek z 2 Bundesligi) klubie (Rot Weiss, LR Ahlen) a ostatnio w lidze cypryjskiej jakby w CV wrażenia na nikim nie robi.

Ostatnio edytowano 2007 cze Śr 27, 20:07 przez JasioJasio, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Cz 28, 18:37 

Markis napisał(a):
OuRo napisał(a):
Mam nadzieję , że prokuratura nie przypomni sobie , że dawno nikogo nie aresztowali i nie popsuje nam humoru :wink:

Nie bój się, prokuratoura Śląska Wrocław nas tak kocha że z byle czego by wszystkich naszych aresztowali.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Cz 28, 20:59 

JasioJasio napisał(a):

.Radek imponował potężnym ale za to niekoniecznie precyzyjnym strzałem .

Kiedyś jak strzelał karnego to strzelił tak jakby próbował zestrzelić kogoś siedzącego na dźwigu za bramą :D

Co do przydatności to chociarz jako zmiennik myślę, że poradził by sobie lepiej niż Jackiewicz z Bartczakiem razem wzięci.

A co do jego osiągnięć to oprócz Cypru i RotWeis to zagrał o ile dobrze pamiętam 40 meczy w reprezentacji i strzelił 10 goli

Ostatnio edytowano 2007 cze Cz 28, 21:00 przez Spiryt87, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Cz 28, 22:16 
Zaslugi nie graja...
Trzeba wziasc pod uwage takze to jak "tato" bedzie wplywal na atmosfere w szatni...sadze, ze nie najlepiej chyba zeby mu dokooptowac Tomasza "gianni" Hajto aby wspolnie mogli "podbijac" Beatke i inne "imprezkowe" miejsca...ale zbaczam z tematu, jestem przeciwko sprowadzaniu emerytow, zwlaszcza typu naszych starych towarow eksporowych sprzed lat np. Kaluzny, Swierczewski, Hajto. Czy nie lepiej zaufac sprawdzonemu Szczypkowi? Kiedy on nas zawiodl? Kiedy mial dluzsza przerwe spowodowana kontuzja? Co roku wiele osob wysyla go na emeryture a on ciagle pokazuje, ze jest wartosciowym graczem.

Ostatnio edytowano 2007 cze Cz 28, 22:17 przez terminatorX, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 cze Pt 29, 18:30 
Kaluzny na bank byłby lepszy od M. Bartczaka, którego poziom gry nadaje sie swobodnie na II lige. Jeśli chodzi o Johnego to jest on ziomkiem Czeska wiec wszyscy wiemy ocb :)

Tytuł:
PostNapisane: 2007 gru Śr 19, 10:49 

Pozwoliłem sobie odświeżyć temat. I tak na początek trochę statystyki z poprzedniego sezonu:

Po zakończeniu rundy jesiennej sezonu 2007/2008 Orange Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin zajęło w tabeli siódme miejsce z dorobkiem 26 punktów. Na ten stan rzeczy pracowało w sumie 23 zawodników. Zespół Zagłębia zdobył 23 gole, natomiast stracił 19.

Najwięcej minut na boisku spędził Grzegorz Bartczak. Natomiast najmniej minut (spośród wszystkich grających piłkarzy) rozegrał Dawid Plizga, bowiem tylko 49.

Zagłębie trafiało do siatki rywala średnio co 67 minut, natomiast traciło bramkę średnio co 81 minut.

Najskuteczniejszymi strzelecami Zagłębia są: Manuel Arboleda ora Maciej Iwański, którzy mają na swoim koncie po 5 goli.

Z największą częstotliwością do siatki rywala trafiał Dawid Plizga, który uzyskiwał bramkę średnio co 25 minut. Zagrał jednak tylko 49 minut, podczas których dwa razy wpisywał się na listę strzelców.

Najbardziej brutalnie grającym zawodnikiem Zagłębia był Sreten Sretenović, który zebrał 6 żółtych kartek. Michał Chałbiński opuszczał boisko przedwcześnie na skutek czerwonej kartki, będącej konsekwencją dwóch żółtych. Tiago Gomes natomiast był jedynym zawodnikiem Zagłębia, który otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę.

Osiem ligowych meczów w Lubinie obejrzało w sumie 67500 widzów. Średnia frekwencja wyniosła około 8400 osób. Najwięcej widzów obejrzało mecz KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań - 13000 widzów, natomiast najmniej spotkanie Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec, bowiem tylko 4000.

Statystyki indywidualne poszczególnych zawodników:

Grzegorz Bartczak (obrońca) - 1530 minut, 3 żółte kartki
Michał Stasiak (obrońca) - 1517 minut, 1 gol, 4 żółte kartki
Manuel Arboleda (obrońca) - 1459 minut, 5 goli, 5 żółtych kartek
Maciej Iwański (pomocnik) - 1333 minuty, 5 goli
Michał Goliński (pomocnik) - 1238 minut, 1 gol
Wojciech Łobodziński (pomocnik) - 1091 minut, 3 żółte kartki
Rui Miguel (pomocnik) - 1057 minut, 2 gole, 2 żółte kartki
Sreten Sretenović (obrońca) - 900 minut, 6 żółtych kartek
Michał Chałbiński (napastnik) - 884 minut, 2 gole, 4 żółte kartki, 1 czerwona
Aleksander Ptak (bramkarz) - 810 minut
Szymon Pawłowski (napastnik) - 739 minut, 2 gole
Michal Vaclavik (bramkarz) - 720 minut
Mateusz Bartczak (pomocnik) - 662 minuty, 5 żółtych kartek
Dariusz Jackiewicz (pomocnik) - 631 minut, 4 żółe kartki
Piotr Włodarczyk (napastnik) - 598 minut, 1 gol, 1 żółta kartka
Tiago Gomes (obrońca) - 529 minut, 1 żółta kartka, 1 czerwona kartka
Andre Nunes (napastnik) - 385 minut, 2 bramki, 2 żółte kartki
Robert Kolendowicz (pomocnik) - 202 minuty
Andrzej Szczypkowski (pomocnik) - 195 minut
Vidas Alunderis (obrońca) - 180 minut
Pietroń Marcin (pomocnik) - 157 minut
Przemysław Kocot (obrońca) - 90 minut, 1 żółta kartka
Dawid Plizga (napastnik) - 49 minut, 2 gole, 1 żółta kartka

Statystyki całego zespołu:
ilość zwycięstw: 7 (3 u siebie, 4 na wyjeździe)
ilość remisów: 5 (2 u siebie, 3 na wyjeździe)
ilość porażek: 5 (3 u siebie, 2 na wyjeździe)
ilość bramek strzelonych: 23 (9 u siebie, 14 na wyjeździe)
ilość bramek straconych: 19 (10 u siebie, 9 na wyjeździe)
ilość żółtych kartek: 44
ilość czerwonych kartek: 2
najwięcej goli zdobytych w jednym meczu: 4
najwięcej goli straconych w jednym meczu: 2
najwyższe zwycięstwo: 4:1 (na wyjeździe z Koroną Kielce)
najwyższa porażka: 0:2 (u siebie z Legią Warszawa)

Tak dla porównania przedstawiała sie średnia liczba kibiców na meczach niektórych drużyn:
Wisła Kraków - Średnia frekwencja wyniosła 16250 osób na mecz, najmniej widzów obejrzało spotkania spotkania Wisła – Polonia Bytom oraz Wisła - Zagłębie Lubin, bowiem "tylko" 13 tys.
Legia Warszawa - Średnia frekwencja wyniosła 8389 osób na mecz
Lech Poznań - Średnia frekwencja wyniosła 19239 osób na mecz
Górnik Zabrze - Średnia frekwencja wyniosła około 15800 osób na mecz
Groclin Grodzisk Wlkp - Średnia frekwencja wyniosła 2616 osób na mecz
Korona Kielce - Średnia frekwencja wyniosła 9137 osób na mecz
PGE GKS Bełchatów - średnia około 4000 widzów na mecz. Najwięcej kibiców obejrzało spotkania z mistrzem Polski - Zagłębiem Lubin i Wisłą Kraków (po 6000 widzów).
Jagiellonia Białystok - Średnia frekwencja wyniosła około 8000 osób na mecz

źródło: KGHM Zagłębie Lubin w Orange Ekstraklasie w liczbach

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2007 gru Śr 19, 21:47 

wzl91
Ty to musisz mieć niemiłe wspomnienia z kontaktów ze Śląskiem,za każdym razem musisz swoje 3 grosze wstawić.Podaj kilka sensownych argumentów,że Prokuratura Wrocławska ma jakieś powiązania ze Śląskiem Wrocław.Ja też bym mógł połączyć nazwę KGHM Lubin z kilkoma ciekawymi wątkami ale po co mi ban?
A z resztą co ja będę tłumaczył dla niektórych Schetyna=Śląsk,więc młotkiem im prawdy do łba nie wbiję.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 gru Śr 19, 22:06 
Moderator

lafan lubisz odgrzewane kotlety? spojrz na date posta,do ktorego sie odnosisz.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 gru Cz 20, 01:54 

lafan napisał(a):
wzl91
Ty to musisz mieć niemiłe wspomnienia z kontaktów ze Śląskiem,za każdym razem musisz swoje 3 grosze wstawić.Podaj kilka sensownych argumentów,że Prokuratura Wrocławska ma jakieś powiązania ze Śląskiem Wrocław.Ja też bym mógł połączyć nazwę KGHM Lubin z kilkoma ciekawymi wątkami ale po co mi ban?
A z resztą co ja będę tłumaczył dla niektórych Schetyna=Śląsk,więc młotkiem im prawdy do łba nie wbiję.

lafan sam dajesz swoje 3 grosze w delikatny sposób np. teraz pisząc KGHM Lubin.
Odnośnie porkuratorów to dobrze wiemy prokurator kibiuje Śląskowi.
możesz mi przy okazji wyjaśnić to http://www.sport.pl/pilka/1,65029,3389173.html ?
W tym artykule jest mowa o 3 drużynach, już mówi się tylko o jednej.
Nie wiązał bym tego z upolitycznieniem naszego klubu bo to właśnie za rządów PIS ta afera nabrała rozpedu więc teorie o chronieniu naszego klubu można sobie włożyć między bajki.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 146  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1