zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Cz 13, 17:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Burda na stadionie zaglebie
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 19:26 
Gibice pogoni nieladnie sie zachowali niszcza ploty.Skopali naszego kibica i ochroniaza impel a tak wogule to po co ten ochroniaz tam stal jak on byl
mniejszy od demnie dostal petarde i go kopali na ziemi szkoda typa.
Ale gdy nasi juz wkroczyli do akcji to paprykarze szybko sie wycofali.Niewiem dlaczego tylko gdy nasi wkroczyli to policja urzyla armatek wodnych i pistoletów na gumowe kule........!! :!: :!: :!: To mnie w niej denerwuje.

Ostatnio edytowano 2004 cze So 12, 13:33 przez **sZaD**, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 19:49 
Auch napisał(a):
No i dobrze że byla burda..... mogli się na prawdę lac.... ważne żeby nie stracic honoru 8)

Zgadzam sie z taba w 100%

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 20:16 
Niewiem czy to ak dobrze ze była burda bo klub bedzie musiał zapłącić kare mam nadzieje ze niebedzie to duza wkota bo na transfery trzeba kase zbierać. Ale mi najbardziej podobał sie fragment jak sledzie wbiły na mała trybune ale gdy zobaczyli ze nasi chłopcy tam biegna to odrazu sie cofneli Brawo dla naszyc!!!! FDajnie było jak jeszcze ochrona pałami zaczeła okłądać paprykarzy ale naolezało im sie

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 21:54 
Brawo Pogoń!!!!
Ani kibice miedziaków, ani stadion nie nadaje sie doI ligi.
Czego wy tam szukacie?
Pośmiewisko tylko robicie z siebie.
Teraz Carcovia gra w barażach z Polkowicami i chcecie im pomóc?
Paranoja wielcy kibice.Nie wyobrażam sobie, aby Legia dopingowąła Polonie albo Wisła Cracovię w barażach.
Nie piszcie juz takich glupot tylko udajcie sie miedziaki an odpoczynek wakacyjny.
Porazka ten wasz zaściankowy klubik i kibice.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 22:05 

Auch 100% racji.Honor!!!!

Tytuł: :)
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 22:22 

[Ciach}

------------------------------------------

Gruby opusci to forum na jakis czas!
Jak sie uspokoi i zmadrzeje to wroci na forum!

AlexFM

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 22:51 
No panowie gratuluje "dobrze, ze byla burda". Dla mnie powinniscie byc przykladnie nie wpuszczani na mecze. Klub zaplaci kare, a mogl by wydac chociazby na szkolenia mlodych ale nie jeden PAJAC z drugim cieszy sie bo byla burda. Juz chyba niektorzy pozapominali jak to przychodzilo 1000osob na mecz bo balo sie o zdrowie swoje albo rodzinki.
Jestem z Lubina i wisi mi kto wszczal burde a kto zakonczyl, ukarani powinni byc wszyscy!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 22:57 

Ty Cameleon to co [ciach] mielismy stac i patrzecz jak [ciach] piotrcovia [ciach] naszych ?!?!?! Jeszcze zeby kogos z mlodych a nie dziadka ktory nic nikomu nie zawinil !!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 23:16 
Denerwuje mnie to ze jeden z drugim ciesza sie ze byla rozroba. Panowie stancie w ringu juz nie mowie na gole piesci ale z treningowymi rekawicami zeby lekarze mieli co zbierac.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 23:17 

pachol jesli chodzi o kwestie montowania dziadkow i dzieci to zgadzam sie z toba w 100%, nalezal sie za to wp****ol paprykazom

Tytuł: :)
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 23:21 

Cameleon, ale nie rozumiem o co Ci chodzi. Czy widziałeś, żeby nasi kibice prowokowali śledzi?? Nasi nawet nie śpiewali nic obraźliwego w strone przyjezdnych. Pogoń zaczęła rozrabiać to także było w miarę spokojnie. Ale jak juz wjechali na nasze sektory do dziadków, to nie dziwię się naszym, że postanowili wkroczyć. Przecież jak by tylko stali i patrzyli, i nie pogoniliby paprykarzy, to mogłoby być jeszcze gorzej. Badzo dobrze, że nasi wkroczyli do akcji!! Tylko palarze dali dupy na całej lini. Pozdro!!!

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 23:47 
Nie ma usprawiedliwienia dla zadnej bojki. Nasi bronili dziadkow i to jest OK. Ale po cholere pisac na forum ze "dobrze, że byla burda"! Panowie to moze odrazu zamienmy stadion na arene K1.

Tytuł: ehh
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 23:53 
no wiadomo ze burda nie byla potrzebna...tylko nie rozumie dlaczego pogon bila starszych ludzi ktorzy temu wszytskeimu byli zero winni... :evil: tak samo nie rozumie czemu policja lała wode w nasz storne trzeba bylo odrazu paprykarzy wypedzic a nie biec z gumowymi kulami i woda na nas...pozdro

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Pt 11, 23:56 
GreX napisał(a):
Niewiem czy to ak dobrze ze była burda bo klub bedzie musiał zapłącić kare mam nadzieje ze niebedzie to duza wkota bo na transfery trzeba kase zbierać. Ale mi najbardziej podobał sie fragment jak sledzie wbiły na mała trybune ale gdy zobaczyli ze nasi chłopcy tam biegna to odrazu sie cofneli Brawo dla naszyc!!!! FDajnie było jak jeszcze ochrona pałami zaczeła okłądać paprykarzy ale naolezało im sie

Człowieku zobacz co Ty piszesz.
Po 1: Pogoń Szczecin wbila sie na trybune kolo sektora goście (czyli naszego) i zobaczywszy że nie ma nikogo konkretnego wycofalismy sie. Nikt nie bił zadnych dziadkow!
Po 2: Czyżby nowa kolalicja? Zagłębie i policja? Z twojej wypowiedzi tak wynika. cyt."FDajnie było jak jeszcze ochrona pałami zaczeła okłądać paprykarzy ale naolezało im sie" Nie bede sie nad tym rodzwodzil. Ja wiem swoje - Policja wrog numer 1. Niestety Ty musisz uwazac inaczej.
Po 3: Ludzie przestanicie sie napinac na internecie, ze Pogon to a Zaglebie to. Trzeba bylo pokazac co potraficie na trybunach. A pokazaliscie wielkie zero (nie chodzi mi o ultras)
pozdro.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze So 12, 09:10 

Sung dziwne ze jak nasi wpadli na mala trybune to wy zaczeliscie uciekac !!! Zreszta po godzinie twojego wpisu ze chyba nie byles na meczu !!! To sie nie wypowiadaj !!!

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1