zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Cz 13, 17:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Znowu afera...
PostNapisane: 2004 cze Wt 08, 17:19 

Temat do usunięcia!

Ostatnio edytowano 2004 cze Śr 09, 06:29 przez Paweł, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Wt 08, 17:30 

Co my możemy zrobić że jesteśmy zadobrzy na II ligę, jeżeli awansowaliśmy to należy nam się I liga. Że ostatnio mieliśmy w tym sezonie dużo wyników 1:0 to nie nasza wina - a inni robią afere że zaraz kupujemy mecz !!! Czy ktoś wreszcie pomyśli że wygrywamy uczciwie i nie będzie żadnych afer ...!!!

My możemy też powiedzieć śmiało ... " Wstyd nam że wchodzimy z takim klubem do ekstraklasy jakim jest Pogoń, drużyna która powinna grać w IV lidze. Awansowali dzięki Ptakowi. Ptak odleci Pogoń zleci !!! "

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów Zagłębia Lubin !!

W piątek zobaczymy kto tak naprawde oszukiwał cały sezon !!

DARMOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 6-CIO OSOBOWEJ W LUBINIE

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Wt 08, 19:07 
Znów zal dupe sciska tym, ktorym nie udało sie awansowac! ! ! Zazdroszą nam i tyle ! ! ! Ktos walnoł plote i cała ludnosc polska(jak zwykle) łyka wszystko co do słowa jak dziecko ! ! ! Dziwni sa ci ludzie! ! !

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Wt 08, 19:10 
"dziwny jest ten świat" 8)

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Wt 08, 19:10 

Fredi po raz 1 chyba sie z Toba zgadzam i musze pogratulowac madrych przemyslen, oby tak dalej :)

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Wt 08, 21:20 

no to niech wysyłają kogoś z PZPN na nasze mecze. ja już mam dość słuchania że nasz klub kupił mecz i jak wygramy z pogonią to też pewnie będzie afera

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Wt 08, 22:29 

żygać się chce od tych tematów z aferami, skonczcie je pisac!nie wiem, usuńcie w cholere!
Czekałem na awans rok- minęły 2 dni a tu nic tylko kazdy mówi o afderach i to nie jacys kolesie z Krakowa tylko my sami takze zaśmiecamy sobie forum!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Śr 09, 06:11 

Filippos napisał(a):
żygać się chce od tych tematów z aferami, skonczcie je pisac!nie wiem, usuńcie w cholere!
Czekałem na awans rok- minęły 2 dni a tu nic tylko kazdy mówi o afderach i to nie jacys kolesie z Krakowa tylko my sami takze zaśmiecamy sobie forum!

Popieram!

Gdyby mecz polkowickiego "Górnika" z "Lechem" zakończył się remisem lub zwycięstwem gospodarzy - po czterech setkach zmarnowanych przez Reissa byłyby "taaaaaaaaaakie" podejrzenia!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Śr 09, 17:52 
Wydział Dyscypliny PZPN oprócz nałożenia zakazu przeprowadzania transferów na Widzew Łódź, RKS Radomsko i Hutnika Kraków podjął na dzisiejszym posiedzeniu szereg innych decyzji dotyczących klubów drugoligowych.

Tysiącem złotych ukarany został trener Pogoni Szczecin Bogusław Baniak za niesportowe zachowanie wobec sędziego podczas meczu 32. kolejki II ligi z Podbeskidziem Bielsko–Biała.

Do Wydziału Dyscypliny PZPN wpłynęła informacja o nałożeniu przez zarząd RKS Radomsko kar sześciomiesięcznej dyskwalifikacji na sześciu zawodników tego klubu oraz wniosek o wymierzenie przez PZPN kar finansowych trzynastu piłkarzom RKS. Wydział Dyscypliny PZPN zwrócił się do zarządu klubu o uzupełnienie wniosku w tej sprawie o okoliczności faktyczne uzasadniające jego złożenie.

Kontynuowano postępowanie wyjaśniające w sprawie domniemanej próby przekupstwa w meczach II ligi z udziałem piłkarzy Polaru Wrocław. Wyjaśnienia złożyli piłkarze Zagłębia Lubin - Zbigniew Murdza oraz Grzegorz Niciński. Zawodnicy stanowczo zaprzeczyli informacjom pojawiającym się na łamach prasy.

zrodlo:90minut

http://90minut.pl./news.php?id=155887

Strefa czasowa: UTC + 1