zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pt 16, 23:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanko
PostNapisane: 2004 kwi Pt 16, 20:56 
Mam pytanko do administratora strony kiedy pojawi sie wkońcu główna strona oraz poco umieszczone jest to okienko w którym trzeba wpisac hasło którego chyba nikt poza wtajemniczonymi niezna

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi Pt 16, 21:28 

otwarcie nastapi w poniedzialek lub w niedziele wieczorem, kwestia dopracowania silnika strony

i want to do something that matters

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi So 17, 08:15 
GreX
Admin strony se założył hasło pewnie po to, aby zobaczyć jak bedzie wyglądać stronka na serwerze i żeby nikt inny tego nie zobaczył oprócz upoważnionych.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi So 17, 12:59 

Witam...No no napewno Forum lepsze od wypocin Bola. Kwestia czasu aby sie przestawic. Mam nadzieje, ze bedzie sie cieszyc rowna popularnoscia :)

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi So 17, 15:41 

Nic tylko sie cieszyc, ze forum wyglada tak pieknie. Moim zdaniem, jest ono zdecydowanie lepsze od poprzedniego.

GRATULACJE!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi So 17, 16:56 

miniu napisał(a):
Nic tylko sie cieszyc, ze forum wyglada tak pieknie. Moim zdaniem, jest ono zdecydowanie lepsze od poprzedniego.

GRATULACJE!!!!!

Lepsze bo kolorowe, czy lepsze bo jestem rzecznikiem i propagatorem pracy osób mi bliskich? Wiesz, że forum obroni się same, bo stoją za nim markowi użytkownicy, więc po co takie teksty. Myśłałem, że jesteś bardziej obiektywny. :wink:

Jak na razie to mamy doczynienia z zimną wojną między zaglebie.org a zaglebie-lubin.pl. Wygląda na to, że konkurencja nie wpływa budujące, a wręcz przeciwnie. Nie rozumiem tej zawiści, choć to przeciez typowo polskie.

Pozdrawiam

P.S.
Dziś wygra Wisła

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi So 17, 17:14 

Szach napisał(a):
Lepsze bo kolorowe, czy lepsze bo jestem rzecznikiem i propagatorem pracy osób mi bliskich? Wiesz, że forum obroni się same, bo stoją za nim markowi użytkownicy, więc po co takie teksty. Myśłałem, że jesteś bardziej obiektywny. :wink:

Jak na razie to mamy doczynienia z zimną wojną między zaglebie.org a zaglebie-lubin.pl. Wygląda na to, że konkurencja nie wpływa budujące, a wręcz przeciwnie. Nie rozumiem tej zawiści, choć to przeciez typowo polskie.

Pozdrawiam

P.S.
Dziś wygra Wisła

Troszeczke chyba osoby pomyliles.

Mi to forum sie podoba, gdyz jest bardziej przejrzyste i kolory lepsze. Naprawde. Pelen obiektywizm, a autorzy tej strony, sa moimi dobrymi przyjaciolmi, wiec zadnym propagatorem nie jestem.

Co do spotkania Wisla-Legia, to oczywiscie wygra Legia :) hi hi

Pozdrowienia z Warszawy.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi So 17, 18:31 

miniu napisał(a):
Troszeczke chyba osoby pomyliles.

Mi to forum sie podoba, gdyz jest bardziej przejrzyste i kolory lepsze. Naprawde. Pelen obiektywizm, a autorzy tej strony, sa moimi dobrymi przyjaciolmi, wiec zadnym propagatorem nie jestem.

Co do spotkania Wisla-Legia, to oczywiscie wygra Legia :) hi hi

Pozdrowienia z Warszawy.

Fakt, te żale, które wylewałem na pewno nie należą się Tobie. Zresztą Hugo na zaglebie.org napisał
Cytuj:
jakos powinnismy wspolnie egzystowac a nie walczyc i wytykac sobie bledy.
Wygląda na to, że obie "antagonistyczne" strony troche się wyszumią i im z czasem przejdzie. Ku chwale Zagłębia !

Do rzeczy: ciężko (L) bez Sagana - chyba jednak Wisła ? :)

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi N 18, 01:26 

ja nie zamierzam z nikim walczyc, bo to nie jest dobre dla nas wszyskich, chce tylko wyjasnic pare spraw.

i want to do something that matters

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi Pn 19, 17:09 
hugo napisał(a):
otwarcie nastapi w poniedzialek lub w niedziele wieczorem, kwestia dopracowania silnika strony
mamy dzisiaj poniedzialek a dalej stronka nie dziala ile jeszcze trzeba czekac???

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi Pn 19, 17:23 
Krystek napisał(a):
hugo napisał(a):
mamy dzisiaj poniedzialek a dalej stronka nie dziala ile jeszcze trzeba czekac???

Nie lubisz gruszek na wierzbie? :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi Wt 20, 06:49 

i mamy wtorek i co ze strona??? miala byc gotowa wczoraj hehe admin bez obijania tylko do pracy bo czekamy na ta strone juz dosc dlugo :x

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi Wt 20, 12:49 
Moderator

Troche cierpliwosci nie zaszkodzi... ;-p

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi Wt 20, 14:07 
Kod:
Troche cierpliwosci nie zaszkodzi... ;-p

Ty to nazywasz troche!! :D
Admin bez jajców :!: Może wytłumaczysz sie dlaczego jeszcze nie ma :?:

Tytuł:
PostNapisane: 2004 kwi Wt 20, 15:15 

Ja wam kilka rzeczy wytlumacze z racji tego ze w miare jestem na biezaco:

1. Stronka wymaga jeszcze poprawek poniewaz zazyczyl tego sobie klient jakim jest S.S.A "Zagłębie" Lubin

2. Dla zapewnienia pełnej funkcjonalności w administrowaniu stroną, co ma wpłynać na szybsze pojawianie się newsów dopracowywane są jeszcze skrypty do updateowania strony

3. Bo czasami tak jest, że coś się przeciąga. Na pewno nikt na tym nie straci bo więcej elementów zostanie dopracowanych i sprawdzonych.

Do zdjęcia hasła pozostały już godziny więc badżcie cierpliwi. Specjalnie zostało otwarte forum wcześniej byście mogli już dyskutować na oficjalnym forum w oczekiwaniu na stronę :lol:

AlexFM

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1