zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Cz 13, 17:44

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: WYGRALIŚMY 1-0 jestesmy w 1 lidze:)
PostNapisane: 2004 cze Śr 02, 19:00 
Wygralismy z Bełchatowem 1-0 i juz jestesmy prawie tam, gdzie powinnismy byc, czyli w 1 lidze! ! ! OCB - oprawa zajebista ! ! ! Gra spoko-szkoda troche sytuacji w 2 połowie. Ogólnie zajebiscie! Piszcie co sadzicie o tym meczu(grze,szansie na awans,kibicach itp) Pozdro dla prawdziwych kiboli ! ! !

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Śr 02, 19:16 
Zajebisty mecz w naszym wykonaniu ale PD nie mów hop póki nie przeskoczysz. Jeszcze 2 koleiki a Cracovia ma 3 ptk straty a GKS 4 ptk. Ja juz niegopuszczam myśli ze niewejdziemy ale jeszcz taka możliwosc która mam nadzieje ze sie nie sprawdzi.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Śr 02, 19:21 
nom mecz ogolnie byl spoko...gra naszych mogla i podobala sie...szkoda niewykorzystanych sytuacji...Zbyszek Murdza przeszedl dzisiaj samego siebie...zachowywal zimna krew(niestety zbyt dlugo:) ) , swietnie zagral Lobodzinski...najslabszy w naszej ekipie to Pietka...pomimo, iz pare razy zapedzil sie pod bramke GKS-u to nic nie zdzialal...drugim "slabym" byl Manu-standard:P

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Śr 02, 19:38 

Wspanialy mecz!!!!!!!!!!! 1 liga nasza!!!!!!!!! (prawie) ZAAAAGŁĘĘĘĘBIEEEE

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Śr 02, 19:47 

BRAVO !!!!!!!!!!!!!
Najgożej baraże.
Jeśli wygramy z RKS'em to mecz z Pogonią będzie o 1 lige :] nie ważne jaki będzie rezultat meczu Pogoń - GKS i tak będziemy walczyli o 1 miejsce !!!!!!!!! Zajebiście !!!!!!!!! Teraz czekamy na wygraną w Radomsu a potem feta po wygraniu z Pogonią i zajęciu 1 miejsca !!!!!!!!!!!!!!!!!

EXTRAKLASA JUŻ JEST NASZA !!!!!!!!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Śr 02, 19:54 
Informuję, że fotki z tego meczu już są do obejrzenia! :)

http://lubin.prv.pl/

Ostatnio edytowano 2004 cze Śr 02, 20:01 przez surgeon, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Śr 02, 19:56 

No ogolnie spoko mecz:):) Pilkarze dobrze grali:):) Mieli duzo sytuacji do zdobycia bramki jak nigdy:):) ale ich nie wykorzystali:):) Kibice tez spoko:):) Tylko nie wiem dlaczego ostatnio w Lubinie sedziuja nam tacy sedziowie:):)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Śr 02, 20:39 

Mecz napewno mogl sie podobac bo bylo w nim wszystko co potrzeba. Byly ladne akcje , byla bramka [szkoda ze tylko jedna:)] ,byla ladna oprawa i spiew kibocow!....tylko sedzia znowu dal ciala :/

No i 1 liga jest juz blisko:):) bardzo blisko!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Śr 02, 22:19 
i to wszysko prawda i jest zajebiscie

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Cz 03, 06:20 

Wspaniały wynik!!!!!!!!!!
Wspaniały Madarić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niedosyt?

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Cz 03, 11:09 

Polecam wszystkim "pierwszoligowcom" na forum szklankę zimnej wody dla ostudzenia zapału. Jeszcze nie weszliśmy do ekstraklasy i wbrew pozorom wcale łatwo nie będzie o czym już pisałem wczoraj. Oczywiście liczę, że w sobotę napiszę tekst baaardzo entuzjastyczny:)

Sam mecz też przewidzialem oprócz wyniku, stawiałem 5:4 było 1:0 i tylko jedna czerwona zamiast trzech:)

Piłkarze

Twardo, nieustępliwie z obu stron jak było do przewidzenia. Skutkiem tego liczne faule, kontuzje i kartki. Bełchatów chyba zaskoczył wszystkich, bo spodziewaliśmy się lepszej postawy tego zespołu. Pomimo optycznej przewagi bełchatowian po zdobyciu przez nas bramki i po zejściu ich piłkarza za czerwoną kartkę, niewiele z tej przewagi wynikało. Sytuacji mieli kilka ale sam Zbyszek Murdza miał więcej setek jak cały GKS strzałów na bramkę. Dla mnie osobiście bohaterem meczu był "Łobo", aż chce się patrzyć jak ten chłopak walczy! Mimo to spróbował bym raczej ustawić jak radził Romek na prawej pomocy zamiast Piętiego a do przodu dać któregoś młodego, bo Zibi M. cos słabiutko zagrał (przykro mi Agnieszko ale taka jest prawda). Martwić nas powinna łatwość z jaką piłka wpadała w nasze pole karne, lepsza drużyna od GKS z pewnością takie sytuacje wykorzysta. Nie będę się wymądrzał na temat obu bramek bo byłem dokładnie po przeciwnej stronie boiska, w obu jednak przypadkach piłkarze z Bełchatowa nie protestowali zbytnio. Protestowali za to bardzo przy czerwonej dla Berlińskiego (nr 17). Szkoda że pan sędzia nie widział jak gość z numerem 18-Bartosz Hinc-uderzył w twarz Murdzę już po gwizdku, szkoda że nie widział jak skopany w pierwszej połowie został Sławek Pach (brawa, kolejny dobry mecz). Nie popadam w skrajność ale przyłączę się do Mariusza Kurasa, sędzia był jednak slaby i nie panował nad rozwojem wydarzeń. W pierwszej połowie puszczał płazem faule GKS a nas kartkował w drugiej nieco wyrównał rachunki ale przecież nie o to chodzi. Zgadzam się w pełni, że na takie mecze powinna przyjeżdżać obsada pierwszoligowa.
Pełen podziwu jestem dla "Ptaszka", który uchronił gości od klęski, wczoraj miał swój dzień a jeśli formę utrzyma to może jeszcze piękną karierę zrobić.
Podsumowując zagraliśmy przyzwoicie ale bez "błysku", mamy kilka dni na pracę nad skutecznością, bo w tym elemencie nam najwięcej brakuje. W Radomsku łatwo nie będzie i również o sukcesie może zaważyc jedna sytuacja.

Kibice

Kolejne zaskoczenie. Na minus niestety. Przyzwyczailismy się już do "szalejących" trybun a tym razem jakoś tak plazowo wyszło. O niebo lepiej jak w pierwszej lidze :) ale jednak na płycie było cichawo. Nie sprawdziły się dymy, mało efektownie to wyglądało może jak ich będzie więcej to efekt będzie lepszy? No i oby wiatr był od boiska:) Rozruszalismy się na chwilę po bramce, na końcówkę no i oczywiście na przerwę by uczcić sędziego, he he! Oby w piątek na Pogoni było nas więcej! Zapiewajło z KK mógł sobie parę tekstów podarować zwłaszcza na swoim stanowisku:) Ale może marudzę za bardzo.

Dziennikarze

Wreszcie były jakieś pytania na konferencji co należy uznać za spore ożywienie. Odsyłam pod ten link: http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/viewtopic.php?t=219 Bardzo starał się pan Brzozowski i pan Mikus, oni szczerze kochają nasz klub! Brylował jednak trener gości Mariusz Kuras a jego "Steve Wondera" jeszcze długo będziemy wspominać w smutnych chwilach. Wcale nie piszę tego złośliwie, rozumiem rozgoryczenie szkoleniowca po przegranym meczu ale z takim charakterem to szybko zawału się można nabawić. Jestem pewien, że gdyby sędzia był na konferencji to pan Mariusz dostałby zakaz sprawowania zawodu i dwa lata paki w zawiasach, he he. Poniosło za to szkoleniowca gości gdy obwiniał Zagłębie o brak pierwszoligowego sędziego, tłumacza (sam świetnie rozumiał "Dado" w przeciwieństwie do dwóch dziennikarzy), obserwatora PZPN formatu Wita Żelazko, transmisji telewizyjnej (nota bene GKS Bełchatów też nie zgodził się na warunki Posatu), pozazdrościł za to Steve Wondera i trąbek do gry w pierwszej lidze. Co do Wondera, to jestem zwolennikiem rozwiązania hokejowego czyli możliwości obejrzenia przez sędziego materiału video w wątpliwej sytuacji i wprowadzenia drugiego głównego jak w ręcznej czy koszu. A trąbki pominę milczeniem, żenada...

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Cz 03, 13:10 

JasioJasio napisał(a):
Polecam wszystkim "pierwszoligowcom" na forum szklankę zimnej wody dla ostudzenia zapału. Jeszcze nie weszliśmy do ekstraklasy i wbrew pozorom wcale łatwo nie będzie :)

Kibice

Kolejne zaskoczenie. Na minus niestety.
Oby w piątek na Pogoni było nas więcej! Zapiewajło z KK mógł sobie parę tekstów podarować zwłaszcza na swoim stanowisku:) ...

Zgadzam się!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Cz 03, 13:53 
SIWYzLubina - rozumiem, że słowo baraże pisze się przez "Ż" ale gorzej mi się robi jak ktoś "najgorzej" pisze przez "Ż".
Zalecam troche poczytać - cokolwiek.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Cz 03, 13:56 

qrde!

ludzie! czy wy qrwa oczu nie macie? jaki doping? jaka oprawa?? klub kibica zachecany do spiewu przez male trybuny??
wstyd !!! ale jak moze byc lepiej, skoro za klake biora sie dzieciaki, ktore nie znaja zadnych starych przyspiewek?

jasiojasio:
opis w 101% OK.

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Cz 03, 14:41 

Wczoraj dopisaliśmy sobie trzy bardzo ważne punkty, jednak za wcześnie by świętować, bramy ekstraklasy nadal nie są otwarte. Aby przypadkiem nie wylądować w barażach albo nawet za podium (tfu tfu) brakuje nam 4 - 6 punktów (musimy je zdobyć i to najlepiej kolejności 3 + 1 lub 3 + 3). JasioJasio ma rację: kibicujmy, trzymajmy kciuki, ale jeszcze nie świętujmy.

To prawda, że fajne zawody zagrał "Łobo". Przedwczesne zejście Januszewskiego uświadomiło mi też, że niesprawiedliwie niedoceniałem jego roli w zespole. (mam nadzieje, że ten uraz nie był poważny). Brawa należą się całemu zespołowi. Jednak dla mnie bohaterem spotkania był zawodnik, który rzadko znajduje moje uznanie, choć bardzo go cenię. Wczoraj zagrał po prostu swoje (a, potrafi zagrać o niebo lepiej) i to wystarczyłoby poprowadzić "miedziowych" do zwycięstwa. W tym arcyważnym meczu z łatwością uniósł ciężar gry na swoich barkach - wielkie dzięki Irek :!:

Jeszcze dwa spostrzeżenia:
Pach - to nie jest typowy lewoskrzydłowy(czasem brakuje mu szybkości), ale swoim zaangażowaniem na całym boisku nadrabia ten mały szkopuł.
Javornik - przebywał na boisku tylko kilka minut, mnie oczarował, chociaż trudno mi to wytłumaczyć :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1