zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pn 25, 00:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Śr 03, 21:19 

Masakra...
Transparent na Groclin dla Arboledy murowany :!:
Myślę że znowu przegraliśmy PP przez sędziego...
Za ten faul na Arboledzie powinna być CZERWONA KARTKA i KRANY :!: :!: :!:
Zagłębie zagrało słabo, Łobo do ległej niech idzie puki jeszcze można jakąś kase z niego wyciągnąć... szkoda gadać.
Wręczenie Pucharu i cała otoczka była żenująca, ani podium, nawet chyba srebra nie dostaliśmy. Ehhhhhhhhhhhhhhh
Spodziewałem się tego... do 3 razy sztuka, 3 miejsca w lidze też czuje, że nie wywalczymy :x

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Śr 03, 21:27 
Moderator

Czarny napisał(a):
Masakra...
Transparent na Groclin dla Arboledy murowany :!:

Ja mowie powaznie. Zmobilizujmy sie - wywiesmy taki transparent na malych trybunach. Niech "Mani" wie ze dziekujemy mu za jego wklad. Bez niego Zaglebie sie rozlecialo zupelnie w tym nudnym i zenujacym jak .... meczu

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Przyczyna to:.......Kardela
PostNapisane: 2006 maja Śr 03, 21:42 
Według mnie przyczyną przegranej w obydwóch meczach finałowych jest KARDELA bo wiadomo że jak byśmy grali w UEFA to i stadion trzeba by było uleprzyć, no a pan KARDELA woli ta kase włązyć sobie do portfela więc według mnie 3 miejsca w lidze też nie będzie bo to sie wiąze tez z Pucharami :(:(!!!!!! A co do transparentu dla Arboledy jestem w zupełności za bo to dzieki jemu nie strzelili nam wcześniej bramek a jak on zszedł natychmiastowo 2:0 w plecy :( Może za rok w końcu do 3 x sztuka :) Oby tylko KARDELA wyleciał. PLS!!!! hehe

Tytuł: Re: Przyczyna to:.......Kardela
PostNapisane: 2006 maja Śr 03, 21:44 
Moderator

KIBIC17 napisał(a):
Według mnie przyczyną przegranej w obydwóch meczach finałowych jest KARDELA bo wiadomo że jak byśmy grali w UEFA to i stadion trzeba by było uleprzyć, no a pan KARDELA woli ta kase włązyć sobie do portfela więc według mnie 3 miejsca w lidze też nie będzie bo to sie wiąze tez z Pucharami :(:(!!!!!! A co do transparentu dla Arboledy jestem w zupełności za bo to dzieki jemu nie strzelili nam wcześniej bramek a jak on zszedł natychmiastowo 2:0 w plecy :( Może za rok w końcu do 3 x sztuka :) Oby tylko KARDELA wyleciał. PLS!!!! hehe

Daj sobie spokoj chlopcze z tymi herezjami...

Dajcie sobie wszyscy spokoj juz z tym szukaniem "winnych". Przegralismy bo bylismy zespolem slabszym.

Przyjmijcie porazke z honorem a nie jak dzieci doszukujecie sie winnych

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Śr 03, 21:46 

Zgadzam sie z wami.... siedzia zje*** ostro i przez to mecz byl jaki byl, moze pucharu bysmy nie wygrali, ale napewno mecz wygladal by inaczej gdyby podyktowal by te 2 karne;/

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Śr 03, 21:47 
mam 2 sprawy odnosnie tego meczu, mianowicie:
1. "Polscy sedziowie, to ...."
2. dlaczego pod koniec meczu sluzby pozadkowe wposcily kibicow na murawe? nie chodzi mi o to ze ich wposcili a naszych nie, ale o to, ze stworzyli niebezpieczenstwo dla naszych kopaczy, mam nadzieje ze PZPN wyciagnie z tego jakies konsekwencje

a co do gry Zagłębia to nie bede nic komentowal bo szkoda klawiatury :)
pozdro

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Śr 03, 22:02 
jak zwykle z nudow i szukajac winnych tej porazki wyslalem meila do PZPN`u

Znowu pokazaliscie klase Polskich sedziow, cala polska sie smieje z naszych sedziow, ten puchar byl juz dawno ustawiony
Dziekujemy!!!!!!!!
[ciach]
Pozdrawiam wielki fan PZPN`u

:D:D:D[/i]

Ostrzeżenie, łamiesz Regulamin.
JJ

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Śr 03, 23:12 
Jesli chodzi o final to moim zdaniem Smuda popelnil taktyczny blad przed pierwszym meczem gdyz w meczu z legia powinien dac odpoczac podstawowym zawodnikom. W konsekwencji nasi kopacze nie mieli sil by wygrac pierwszy mecz. Tego bledu niepopelnil trener Wisly ktory postawil wszystko na jedna karte i oszczedzal zawodnikow na finalowe mecze. Moim zdaniem tak samo powinien postapic Smuda juz na poczatku obecnego sezonu w chwili gdy bylismy juz w polfinale Pucharu Polski i skupic sie na nim. Bo to ze osiagnemy niby trzecie miejsce w lidze to tak naprawde nie ma co porownywac do Pucharu Polski bo powiedzcie szczerze czy za 10 lat bedziecie wspominac te trzecie miejsce i czy bedziecie sie chwalic ze Zaglebie je osiagnelo. A Puchar Polski to uwazam ze na pewno w historii klubu by sie zapisal i by byl to powod dla nas kibicow do dumy. A mecz o Puchar Polski sadze ze na pewno tak jak ja do dzis pamietam mecz gdy zaglebie zdobywalo Mistrza Polski zostal by w pamieci. Po prostu walka o Puchar Polski powinna byc priorytetem od poczatku sezonu a w lidze tak grac zeby sie utrzymac.Jesli chodzi o mecz to Wisla wygrala w dwumeczu zasluzenie. My zagralismy slabo a oni byli wyjatkowo skuteczni. Ale nie martwcie sie nawet jakby Zaglebie dobrze gralo to i tak Wisla by wygrala . W koncu nie od dzis wiadomo ze wyniki kto ma wygrac ustalane sa juz przed meczem. A jakby byla potrzeba sedzia i tak by pomogl wygrac jedynej slusznej druzynie. Szacunek dla Kolumbijczyka i kibicow Zaglebia ktorzy osobiscie wybrali sie do Plocka i glosno dopingowali druzyne.

PS. Tak prawde mowiac to sie dziwie ze nasi majac tyle kasy poraz drugi nie przebili ceny przeciwnej druzyny jesli chodzi o przychylnosc sedziego.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 01:17 
Sędzia hehehe i co tu wiecej mowic?! Tylko p o w y p * * * * * * * * takie ****!
edited by KOtzU!
moja zona na co dzien bardzo ciezko znosi moje dziesiatki przeklenstw - tu, na Publicznym Forum Kibicow Zaglebia Lubin tego typu slownictwa nie uzywam, regulamin jest regulamin; (warn)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 05:35 

Czarny napisał(a):

Dwa K R A N Y nawet! I dwie czerwone kartki! A co!

Przegraliśmy finał po raz drugi z rzędu na własne życzenie z powodu błędów trenera i słabej gry piłkarzy.

Zespół który grał najważniejszy mecz w sezonie, o wszystko podobno wiecie ile razy faulował?
9 (słownie - dziewięć).

Taktyka, która kompletnie się nie sprawdziła w pierwszym meczu była bez sensu zupełnie stosowana w drugim meczu: górne wrzutki w okolice "16" na Chałbńskiego i uwaga! Iwańśkiego. Wystarczyło sprawdzić choćby na 90minut.pl, że środkowi obrońcy Wisły są w sumie o prawie pół metra wyżsi od naszej dwójki. Moze Franek nie ma internetu?

Podobnie zaskoczeniem było, że stałe fragmenty grają na wysokich: Pekovic, Belada, Magdoń i Jeleń. Dziwne, ale każdy z nich strzelił nam bramkę po stałym fragmnecie gry.

Darujcie sobie teksty o winie Kardeli. Przegraliśmy ten puchar w szatni i na boisku nei w gabinecie. Kardela z Jabłońskim po boisku nie biegali.

PS I co Franiu "Liczki, piczki" pokazały miejsce w szeregu?
Josef Csaplar - czapki z głów za taktyczne rozegranie tego finału.

Ostatnio edytowano 2006 maja Cz 04, 05:39 przez JasioJasio, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 05:38 

Podobnie jak rok temu, również teraz antybohaterem meczu stał się sedzia (tym razem Słupik) bojacy się pokazać na wapno. Czy to nie dziwne, że w meczach o wielką stawkę sędziowie prezentują kardynalne błędy na niekorzyść Zagłębia?????????? To nie jest wg mnie przypadek!!!!!!!!! Czarna mafia Listkiewicza działa.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 07:17 

Dziwie sie czemu Kardela ma byc winny??Mimo ze Smuda wyciagnal klub z dolka jest frajerem bo czeka na miejsce w Lechu i Wisle K i zobaczcie ze nie umie wogole przygotowac druzyny do sezonu a po czym to stwierdzam bo nasi pilkarze oprocz Kolumbijczyka specjalnie z duzej litery nei maja sil biegac moze Pan Smuda pochwali sie ile zarabia i na ile czeka mimo wszystkich z klubem Franek byles wielki teraz jestes nikim jak cos wystarczy zadzwonic do klubu albo przeczytac Przeglad Sportowy

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 07:21 

JasioJasio napisał(a):
Czarny napisał(a):

Dwa K R A N Y nawet! I dwie czerwone kartki! A co!

A ja bym powiedział:

Dwa KRANY i czerwona KRATKA.

A Franz wyglądał jakby mecz oglądał drugi raz. Bez nerwów.
W dupach (sorry, Roman_k) naszym piłkarzykom się poprzewracało. Jedynym, któremu się chciało to ARBOLEDA, innym (Liberda, Szczypkowski, Piszczek) chyba się chciało, a reszta ma to w dupie (sorry, roman_k).

Faktycznie: Łobo idź już lepiej do tej Legii, zagrasz dwa mecze (z rezerw) i Cię oddadzą, i będziesz miał szczęście jak do Odry. Będziecie z Irusiem rządzić na boisku i poza nim.

Iwanek ma już chyba dosyć tego sezonu, Johnny już chyba nie może, Mierzejewski na obronie to pomyłka (nic wcześniej nie chciałem pisać, ale już nie mogę...), Felipe - bez komentarza i cała reszta też bez komentarza, a najbardziej bez komentarza to SMUDA...

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 08:41 

Miałem przyjemność obejrzenia tego meczu i pryznam się, że czytając w przedmeczowych artykułach, że sędzią będzie Słupik, przypomina mi się, jakie to my mamy szczęście od tego kolesia.

Kiedyś mówion "Słupik osłupił Lubin"... teraz było podobnie.

To wszystko jednak nie usprawiedliwia postawę naszych, bo ona woła o pomstę do nieba!

Oby się przebudzili, gdyż pozostały nam trzy ciężkie spotkania (w Bełchatowie musimy wygrać, z Grodziskiem powinno być dobrze, choć im dobrze idzie, a Cracovia? no coz... mysle, ze w tym spotkaniu, chocby o punkt, będzie baaaaaardzo ciężko)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 09:21 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1