zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Cz 13, 16:19

Strefa czasowa: UTC + 1

Czy będziesz chodził na mecze naszych juniorów?
Ankieta wygasła 2004 maja N 23, 10:16
tak 8%  8%  [ 1 ]
nie 92%  92%  [ 11 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nasi Młodzicy
PostNapisane: 2004 maja N 09, 10:16 
W sobote drużyna młodzików rocznik 92 pokonała u siebie Górnika Złotoryja 6-0 (3-0) . w tym jedna bramka z połowy może by stwożyć jakiś mały klub kibica żeby zagrzać naszych do walki . Kto jest chętny zapraszam . Gdy tylko będe coś wiedział o terminie dam znać .

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja N 09, 10:21 
ej max a ile ty masz lat?? moze ty ty jestes tym mlodzikiem 92..... ja chodze to grupy89.Cociaz jestem 90.i my tez wygralismy 3:1 z Gurnikiem Zlotoryja:D:D:D:D :lol: :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja N 09, 11:07 
owszem jestem z tego rocznika i chce zrobić szum moim kolegom przychodzcie pod ławki rezerwowych ja tam będe

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja Wt 11, 21:07 
Słyszałem od ludzi ze ciekawie jest na meczach rocznika 90. Mało bramek wpada ale dobrze graja i ponoc efektownie. Wiec zapraszam! Jak bede jakis termin znal to powiadomie! Ale popieram pomysl przydaloby sie chociaz 20 jakis ludzi zeby cos spiewali! Pokazmy ze u nas nawet mlodzikow dopingujemy!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja Cz 13, 18:20 
to moze niech kazdy z tych chlopcow zabierze na swoj mecz: mame, tate, babcie, dziadka i rodzenstwo i bedzie nawet wiecej niz 20....HAHAHAHA!!!

w sumie to smieszny temat!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2004 maja Cz 13, 18:25 
cobby napisał(a):
to moze niech kazdy z tych chlopcow zabierze na swoj mecz: mame, tate, babcie, dziadka i rodzenstwo i bedzie nawet wiecej niz 20....HAHAHAHA!!!

w sumie to smieszny temat!!!

Ale smieszne

Tytuł: zła wiadomość
PostNapisane: 2004 maja So 22, 08:02 
ostatnio nasi 92 ulegli jakimś wieśniakom z pod legnicy 4-0 słowa trenera wieśniaków po zakończeniu meczu : PODZIĘKUJCIE SĘDZIEMU :shock: :idea:

Tytuł:
PostNapisane: 2004 cze Cz 10, 19:24 
Byłem z wami na tym meczu z rocznikiem 89.Beznadziejnie zagraliscie panowie z legnicy dali wam lekcje pilki nożnej hehehehihihihihahahaha

Strefa czasowa: UTC + 1